Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuracagimiz Paticik Guildi (11. sayfada Isim ve Detay geyiklerini baslandi)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Vergiyi baştan koyacaklarını sanmam her guild kendine şehir inşa etmeye calısıcak baya para ve malzeme gerektiricektir sonucda hyperion tek bir sehir veya clan deil herkes kendi ayağının sutunde durana kadar vergi alıcaklarını sanmam ama belkide ilk günden tüm parayı verin biz şehri kuralım sonra sizede bakarız derler :p
Sosyal ağlarda paylaş

Narbonzar said:
Tabiiki bağımsız olunca korumasız kalınıyor ve Hyperion'un koruma sağlacağı açık.

Ama şu topicte bile ortak bir karar olmadığından (ne bileyim misal pk klanı veya pk killer klanı vs ) üyelerin biraz fazla bağımsız olacağını çıkardım. Bu Hyperionla çıkar çatışması yaratmaz mı ?

pk veya pk killer kadar sig bir dusuncemiz yok. Oyun mekanigi UO dan daha genis. Maksat kendi ulkemizi oyunda temsil etmek ve elimizden geldigince bagimsiz olup kendimizi yurutmek. Alliance'a uye olarak buyuk bir catisma veya bir savasta onlarin destegini alma garantisi zaten var. O ufak tefek detaylar oyun cikinca belli olur.

Oyun zaten baslayinca su an iddiali gorunen guildleri de gorecegiz, insanlar forumdan konusur estirir soyle kral olcam boyle kral olacam diye ama oyunun kendisine gelince goruruz ne kadar iyi olacak.

Daha hic bir guild mekanigini bilmiyoruz, sehir mehir diyoruz ama fikrimiz yok dogru duzgun betada gorup, ona gore hazirlanip launchta da elimizden geldigince bu plani uygulayacagiz. Hyperion allianceina ait oldugumuzu belirtince de hem biz baska bir uyenin savaslari icin cagirilacagiz, hem de biz onlarinkine.

Pk anti pk ya gelince de, ben Pro Pati guild / Hyperion, Anti pati guild / Hyperion olarak bakacagimiza inaniyorum.

not: Baktik mekanikler farkli, bu sehir isi zevkli degil, olmuyor biz de kendi merc guildimizi kurup en yuksek parayi veren topluluk icin savasiriz, veya bandit olup yol keseriz, veya deniz korsani oluruz. Sinir yok yani :P Biz kendimiz burada bir olusuma girelim, oyun netlessin olaylar belli olsun o zaman gorecegiz. 3 yildir duchy uyesiyim, cok guzel konusuyoruz 3 yildir oyunda yapacagimiz seyler hakkinda ama daha kimse bisi bilmiyor acikcasi :)
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
Of listeyi gorunce orgazm oldum boyle.

TITRIYORUM.

+1!11!!

ruslar değilde koreliler basarsa oyunu internet bağlantı hızlarını savaştırıcaz demektir ve mağlup taraf belli. Guild Wars oynadığım dönemde savaşlar kıtalar-ülkeler arası gibi oluyordu avrupa, amerika ve kore şeklindeydi takımlar. koreyle karşılaştığımızda dizlerimiz titrerdi açıkçası. adamlar ışık hızıylamı bağlanıyorlar anlamadımki
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
gathering sisteminin uo gibi olmasını temenni ediyorum bende. wow, lotro vb. türünden madencinin kutu şeklinde zeminin üstüne oturtulmuş objeden maden çıkarması insanı resmen craftingden soğutuyor. kocaman madenler olsun duvarlarından emeğimizle çıkaralım.

+5 :)

ama dünya hex şeklinde olmıcaandan tam olarak uo sistemi olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

not: Baktik mekanikler farkli, bu sehir isi zevkli degil, olmuyor biz de kendi merc guildimizi kurup en yuksek parayi veren topluluk icin savasiriz, veya bandit olup yol keseriz, veya deniz korsani oluruz. Sinir yok yani tongue sticking out smiley Biz kendimiz burada bir olusuma girelim, oyun netlessin olaylar belli olsun o zaman gorecegiz. 3 yildir duchy uyesiyim, cok guzel konusuyoruz 3 yildir oyunda yapacagimiz seyler hakkinda ama daha kimse bisi bilmiyor acikcasi smiling smiley

Mercenary Rulazz
Sosyal ağlarda paylaş

Vaadettigi seyler cok guzel bu kuracgımız guildle cb ye girip test edebiliceksek bende girerim malum guildlere oncelik veriyorlar invite icin.Suan stargate worlds ve the cronicle of spellburn un tester ıyım.Girmek icin bir onceligimiz olucaksa bende katılmak isterim.BAkalım vaadettiklerini veriyorsa eger devm etme kararı alıp guildi gelistirebiliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

eve deki gibi corp + alliance olayı var mı yoksa sadece guildler mi var

oyun mekanikleri birkaç guildin birleşmesine izin veriyomu yani daha genel bir topluluk yaratmak için?

hyperionla kurarız şehir, 5-6 evimiz olur şehirde.

her haftasonu gay parti yaparız azmonun evinde. ohşş..

mm. öhöm eet merakla bekliyoruz oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Evleri heryere kuramıyorsunuz ev ve şehir kurma alanları belirli önceden ve bölgelere tüm oyuncular ev vs kurmak isteyecekleri için kolay olmıycaktır diye düşünüyorum. Duyduğuma göre birinin evini bile yıkabilicekmişsin eğer eve siege atarsan :D ama bu ne kadar doğru bilmiorum görücez :P
Sosyal ağlarda paylaş

hyperion bir kaç irili ufaklı guildin olusturdugu bir alliance azmoda kuracağı guildi başta o alliance içinde açıcakmış.Alliance demiyorlar yanlız kendilerine, feodal bir krallık kuracaz diyorlar(en son böyleydi en azından pek takip etmiyorum) yok efendim Wessex adlı 150+ kişilik bir clan var içinde bunların lideri kralmış anladığım kadarıyla işte baronlukdu carttı curttu gibi title lar var vergi sistemi vs vs nette bi yerde tablosu vardıhttp://www.lumensolis.com/attachment.php?attachmentid=49&d=1226084683
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...