Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Longshanks said:

deadwoll said:

Abi ben o sütunların etrafında dönerek mage kesiyorum resto druidle. Pillar yapmak casterlığın doğasında var, küfredemezsin ki.
nasıl mage kesiyosun resto druidle bana da öğret(frostsa)

1v1 duelde değil, arenada adamı manasız, ya da evocationsız yakalama şansın varsa kesiyorsun; moonfire + insect swarm atıp arkasından füzeyi sallıyorsun; shield kırılıyor zaten; üstüne arcane'den falan cs yiyip wrath cast ediyorsun, tekrar shield açınca tekrar füze... manası bitiyor bir süre sonra. (bitmezse yalan zaten)

Böyle kesmek için magein cd'lerini harcatmış olmak gerekiyor. Yoksa oynamayı bilen magei druid kesemez.

Druidin mage'e ölmesi de spell steallenmiş bir innervate'e bakıyor zaten, frostbite vs. kır nereye kadar; dayanmıyor mana.
ilk olarak 2v2 oynamadığımdan bende incest (lol) swarm yok. yani bi moonfire ile imkansız manayı hüpletmeden ice barrieri kırmak. 2si engineer değilim. zaten resto druidler engineer olur diye bi kural da yok. 3.sü cs hangi schoolu kitlerse kitlesin 4 saniye silence da ediyo. senin kullandığın pilları mage de kullanır o wrathleri yemez. seni kesebilir demiyorum zaten. ama rdruid ile fmage imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Druidle frost mage'e arenada 1v1'de öleniniz varsa charını silsin burada kapansın bu konu bence.

Shatter combo dediğin şey adamın canının 5'te 1 bu arada. OMG SHATTER WTF diye birşey yok, eskiden di bunlar güzelim.

Pillar'dan ayrılmıcaksın, mage'e istersen melee gir, yapabileceği hiçbirşey yok. Manası instantlarla bitecek zaten, evoyu interrupt ettir, bu kadar. Vur kaç vur kaç ölür o mage.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

deadwoll said:

Longshanks said:

deadwoll said:

Abi ben o sütunların etrafında dönerek mage kesiyorum resto druidle. Pillar yapmak casterlığın doğasında var, küfredemezsin ki.
nasıl mage kesiyosun resto druidle bana da öğret(frostsa)

1v1 duelde değil, arenada adamı manasız, ya da evocationsız yakalama şansın varsa kesiyorsun; moonfire + insect swarm atıp arkasından füzeyi sallıyorsun; shield kırılıyor zaten; üstüne arcane'den falan cs yiyip wrath cast ediyorsun, tekrar shield açınca tekrar füze... manası bitiyor bir süre sonra. (bitmezse yalan zaten)

Böyle kesmek için magein cd'lerini harcatmış olmak gerekiyor. Yoksa oynamayı bilen magei druid kesemez.

Druidin mage'e ölmesi de spell steallenmiş bir innervate'e bakıyor zaten, frostbite vs. kır nereye kadar; dayanmıyor mana.
ilk olarak 2v2 oynamadığımdan bende incest (lol) swarm yok. yani bi moonfire ile imkansız manayı hüpletmeden ice barrieri kırmak. 2si engineer değilim. zaten resto druidler engineer olur diye bi kural da yok. 3.sü cs hangi schoolu kitlerse kitlesin 4 saniye silence da ediyo. senin kullandığın pilları mage de kullanır o wrathleri yemez. seni kesebilir demiyorum zaten. ama rdruid ile fmage imkansız.

Ya iyi de ben sana bir şey demedim ki 2 sayfadır hiç, niye alınıp böyle bir karşılık yazdın anlamadım, kesiyorum dedim, "nasıl bana da öğret" dedin, cevap verdim. Ben de engineering (füze xD) var, 2v2'de burst için kullanıyordum, insect swarm da var; ayrıca 24/47 de resto yani. Senin cevabın biraz anlamsız olmuş. Bir de 4sn herşey cd'ye girse ne olacak ki? 20 küsür saniye cdsi vardı cs'nin yanlış hatırlamıyorsam.

Bir de unuttum yazmayı, evet pillarlar wrathları mage de, o zaman o da dmg veremez, sonuçta bizim dotumuz var onun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Spirit itemleri al pvp için, spellpower'ını ve resi.ni olabildiğince yüksek tut.

3v3 de sizin yanınıza enhance shaman, bm hunter, (feral güzel diyorlar bir alt topicte) paladin falan hepsi gider. Ama warlock bulursanız tadından yenmez bence. Fear ooo banish ooo dc ooo OOoOOo

Saol cevabın için. Bu spirit itemleri al derken, trinket, neck, rıng mı kastediyorsun. Ben ondan off slotlarını doldur anlamı cıkardımda. Gem ve enchant için ne önerirsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yok spirit itemler derken, nonset epicler mesela 3e ayrılıyor caster için, mp5 verenler, spirit verenler ve crit verenler olmak üzere; sen bunlardan spirit verenleri alacaksın.

Enchantlar zaten sabit, sp - stam ve resi verenleri basacaksın. Gem olarak da druidle sürekli sp takıyorum ama priestten emin değilim açık konuşmak gerekirse. Daha yüksek resiyle oynuyor priestler sanırım sarı slotlara sp + resi, kırmızılara sp falan takıyorlardır, tabii spell penetration caplemen lazım bu arada. Cloak'a 35 spell penet. bir de bir mavi slota spell penet, diğerine sp + spell penet. takarsan o da hallolur.
Sosyal ağlarda paylaş

Çelik ayna çekmeye gerek yok. 7 sezonluk bir gerçeğe kaşı çıkıyorsun şu an. Buradaki çoğu deneyimli pvpci sadece pati tabanlı değil, dünya çapındaki pvp gelişmelerini takip ediyor.

Sen dediğin zaman druid mage'i arena gibi engel dolu bir ortamda kesemez, ben sana karşı çıkmak zorundayım. Çünkü iyi bir druid, beni çoook rahat alır. Çok çok iyi olmasına gerek yok, benim en hardcore burst'um olan frostbolt+icelance+rocketglove saldırısı adamda hepsi critlerse 4'te 1 can götürüyorsa, ben kaybetmekte pek bir ayıp görmüyorum. Ben frostbolt cast ederken strafe yapıp pillar arkasına geçemiyorsa druid silsin charı, bu kadar açık konusuyorum. Aranızda 1v1'de mage'e açık alanda bile kaybeden druid varsa, kendi taktik ve yeteneklerinde arasın sorunu.

Karakter mekaniğiyle alakalı. Instant cast, saçma def, saçma mana regen. Tabi bu söylediğim Frostmage'ler için.
Sosyal ağlarda paylaş

ya senin hakkaten algında problem var.
diyorum ki
mage zaten kesemez druidi bunu ben de söylüyorum ve 1v1 de hiç kaybetmedim çünkü gittim ally ımı resledim adamı öldürmeye kasmadım adamı öldürücem diye uğraşırsan manan biter ki ice barrieri kırmak bile çok zor 10k ya yakın damage absorb ediyo 24 saniye cd si var. pilları druid kullanıyo da mage kullanamıyo mu abi. dotla nereye kesiyo druid magei
Sosyal ağlarda paylaş

8k 9k vurur en azından. 900 resiyle 5k civarı frostbolt yiyorum yanlış hatırlamıyorsam.

Mage'in vurduğu çok önemli değil fightta, olay innervate'i çalabilmek, yoksa manası asla bitmez. Aynı şekilde kaza bela evocation interrupt edebilirse druid (bkz. tauren olmak) mage de zor durumda kalıyor. Gerçi cd'si gittikçe kısalıyor, yakında 30snye indirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum ice barrier'ın manası çok fazla. Ve hiçbir mage sadece survive kasmaz. Sen survive kasarsın çünkü resleme olanağın var. Senin partnerini diriltmen, o adamın sana survive atmasından daha olasılıksız aslında.

Ayrıca 7k ne ya? Salak matematiğe takılmasanız olmaz zaten. Druid'e asıldığı anda dmg ve dispel reduction uçar, mage druid nukelayamaz. İsterse cannon olsun. Pve gearla giriyorsanız yatarsınız tabi bir şekilde.

Eğer evet öldürebilir diyorsanız söyleyin, laf kalabalığı yapmayın. Sonuçta biri birini öldürüyor 1v1'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Spell penetrationla aşağı yıkarı 3'te 1 başarılı olur druid üstünde. Spellsteal atıyorsa mage druid sevinmeli zaten. Ama innervate atan druid eğer üzerinde zilyon tane hot, buff stacklemeden bunu yapıyorsa sonunu kendi hazırlamıştır.

Sonuç farketmez, mage asla 1v1'de resto druid alamaz. Zaten 1v1'de alamadığı tek şey healing speclerdir mage'in. Alayına gider yoksa 1v1'de en iyi dueling classtır.
Sosyal ağlarda paylaş

Resto druid kastım merak edip s6 da.Full pvp gearım var.Tek söyleyebileceğim bunca zaman boşuna rogue oynayıp arenada saçları dökmüşüm :) Tamam özellikle 3v3 te cc-heal vs derken healerın işi çok zor fakat çokta imba be abi.Yani WoW pvpsi resmen healerların elinde dönüyor dpsler yancı figüran elemanlar ne yazıkki.

Prot pala-r.druid-r.shaman cyclone'da bglere giriyoruz.Adamlar kesebilirse ki çok nadir /spit çekiyorlar haliyle.Prot pala arkadaşımı rogue-ret-feral kesemiyor 3v1 lol.Arenayada ret-resto-warri giriyoruz.RMP üzerine Master yapmadıktan sonra Cyclone'da 3v3 te rating görmek çok zor.İlk başlarda baya uğraştırdı keçiler.Allah tan 2200+larda gezdiğimiz eski setupımız tanıyoruz.RMP'nin yıllardır en iyi 3v3 setupı olması da ayrı bir acınası durum.Rakı sofrasında haydin bir rmp kurak sabah ezanıyla 2500 üz muhabbetleri dönüyor Cyclone'da rofl.

Çok komik wow'un pvpsi.Ailecek izleyip gülüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

RMP oynayabiliyorsan sıkıntı yaratmadan yüksek ratinge taşıyan bir setup.

Evet arena healerlerin hegamonyasında. Bir nevi dpsi yönetiyorsun, herşeyi görmen ve takip etmen gerekiyor. Ama çok acı bir şey var, bir kere healer olursan ömür boyu healer kalıyorsun asdafsa. Priest oynıyım dedim, üstüne shaman ve druid olarak devam ettim 3 sene oldu heralde healliyorum xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...