Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

1-Tree Form/Caster Form cast sequence macrosu
2-Lifebloom
3-Reju
4-Regrowth
5-Nourish
6-Swiftmend
7-Innervate
8-Barkskin
9-Cyclone
10-NS HT

Bearform feral charge olmadığı için yine çok etkili değil diye biliyorum.

Healing Touch'ı sadece NS'le atıyor druidler sanırım, ayrı bir ability olarak yazmak ne kadar doğru.

Neyse çok uzatmıycam, sadece bu 10 tuşu bindlı olan bir druid normal bir arena tecrübesi ve yine normal bir dk/war/paly'le çok rahat 2400+ ratinglere oynar.
sanırım bende normal arena tecrübesi yok.. kalan kısım tutuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Wispy said:

2-Lifebloom
3-Reju
4-Regrowth
5-Nourish
6-Swiftmend
7-Innervate
8-Barkskin
9-Cyclone
10-NS HT

Healing Touch'ı sadece NS'le atıyor druidler sanırım, ayrı bir ability olarak yazmak ne kadar doğru.

Neyse çok uzatmıycam, sadece bu 10 tuşu bindlı olan bir druid normal bir arena tecrübesi ve yine normal bir dk/war/paly'le çok rahat 2400+ ratinglere oynar.

Entangling Roots
Nature's Grasp
Cure Poison
Abolish Poison
Decurse
Hibernate
Bear Form
Enrage
Bash
Travel Form
Wild Growth(3v3'te cok is yapiyor.)

Racial - War Stomp

Yani oyle hicbisey yapmadan 2.2k yapan adamin da yanindaki adam iyi oynuyodur arkadas. 1v1 degil ki sonucta oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

Longshanks said:

Wispy said:

2-Lifebloom
3-Reju
4-Regrowth
5-Nourish
6-Swiftmend
7-Innervate
8-Barkskin
9-Cyclone
10-NS HT

Entangling Roots
Nature's Grasp
Cure Poison
Abolish Poison
Decurse
Hibernate
Bear Form
Enrage
Bash
Travel Form
Wild Growth(3v3'te cok is yapiyor.)

Racial - War Stomp

Yani oyle hicbisey yapmadan 2.2k yapan adamin da yanindaki adam iyi oynuyodur arkadas. 1v1 degil ki sonucta oyunlar.
ben orda sarcasm yaptım. tree ye takılıp oynamayı da sevmiyorum. öyle de rating yapılmıyo. yapmak da basit değil. faceroll ile hiçbir druidin 2400 ü geçeceğini düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Kenu çok proysan feral oyna" diyen arkadaş sanırım konuyu anlayamamış.

pro olduğumu iddia etmiyorum ama vanilla wowdan beri sırasıyla mage, warrior, rogue ve druidi zamanında pvp ve pve yaparak oynamış biri olarak 12+ olan zorluk seviyesi pek de yüksek olmayan bu oyunu belirli bir seviyenin üzerinde oynadığımı düşünüyorum.

s5 in sonunda, aktif olmamama ve pek yüksek olmayan ratingime rağmen realm forumlarındaki ankette hatırı sayılır pvperlar tarafından en iyi druid olarak gösterildim. bunu övünmek için söylemiyorum, iyi gösterilip gösterilmemem de umrumda değil, bundan bahsetmemin nedeni sadece bir sürü yetenekli feral druid dururken neden bu arkadaşlar bir faceroll op resto druidi en iyi druid olarak göstermiş olabilirler acaba diye sizde bir merak uyandırmak.

ayrıca resto druid oynamaktan zevk alıyorum. kimseye kendimi ispatlamak için spec değiştirecek halim yok. bizim BG deki Zappie gibi bir warriorla arena yapıp gladiator e de rahatlıkla gidebilirdim(evet bana teklif etti ve hala da etmekte, bir account açıp kendisine sorabilirsiniz) ama ben arkadaşımla oynamayı seçtim. arena sonuçta bir takım başarısı, çok iyi bir priest bulabilirsem zevk için feral de gidebilirim neden olmasın. önemli olan zevk almak oynadığın şeyden, s5'de zevk alamadım arenadan DK yüzünden ve 3-4 ay oynamadım, bu kadar basit. buraya kaç defa DK op, faceroll, bla bla yazdığımı gördünüz?

ama dediğim gibi warrior'um şuanda öncelikte, lvl 78 hala, LF resto druid for 2v2!
Sosyal ağlarda paylaş

O spelleri kullanmanın mantığı şudur.
Priest vs dk ele alırsak eğer (Sürekli disease attığı için)
abolish atarsın üzerine ilk atarken instant siler (Silebilirse)
daha sonra cure disease abanırsın 3 snde bir diğeri temizlerken sen cure disease spamlersin 2x cure şansın olur.

Yani mantığı budur.örneğin sallıyorum 5x deadly poiyi hemen silmek için (resist olayını geçiyorum) 5 kere abolish atacağına abolish/cure yaparsın gibi.

Not : Söylediklerimi muhtemelen biliyorsunuzdur ama yinede anlatma gereği duydum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman oynamanın zorluğu orda zaten, yoksa dediğim gibi çok fazla spelli, utility'si yok. Aynı aynı yetenekle shaman ve priest oynasın bir oyuncu, priest alır yürür. Shamanla zorlandığı kadar zorlanmaz.

Fightlarda genellikle agresif oynuyorum, karşı takımın healerini kontrol altında tutan ben oluyorum (ki işte bi wind shock bir de hex var dk'de bir), fightta sürekli mana shield'a totemlere gcd ayırmak gerekiyor, totemler sürekli parçalandıklarından takip etmesi de kolay değil. Su içmek için bin tane maymunluk yapmak zorundayım. Üstüne üstlük en kolay CC'lenen classım. Fear casti vs. görünce ya da üstüme yardıran priest; tremor dikiyorum, pulse'a kalan 2-3snde adamlar totemi kırıyor full feardasın vs.

Yoksa 50 tane utilitysi olan priesti "adam gibi oynamak" daha zor. Shaman oynaması en zor healer ama, anlatabildim umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...