Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

You wish

Bu arada Hak yolu bulduk 2v2'yi bıraktık Xunn, ta ki druid nerfine kadar (aka patch 3.6)
Kötü cleaveler'i tek switchte 3-4saniyede 100-0 yapıp seviniyoruz kalbimiz sevinçten kütküt atıyor. Hele ki kütük retrileri bubble açamadan indirmek komik oluyor ehehe.

Bir de birşey sorucam turtle yapmasını bilen warriorları indirmek sanki diğer bütün cleave classları (retri, dk, rogue ) indirmekten daha zor geliyor. Doğru mudur ?

DK'ları daha kolay kesiyoruz sanki Warrior'u kestiğimizden.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi durum şu,

Warrior'a girmenizin sebebi onu pasifize etmek. Warrior'a defansif cd'leri patlattırdıktan sonra switch yapmanız lazım druidlerine yada neleri varsa. Cleavelerde çok hızlı ve sık switch gerekiyor, o yüzden indirmek zor RMP'yle.

Yani warriora indirme umuduyla girmiyorsunuz ama bazı mallar bilmedikleri için defansif warrior gameplay nedir inebiliyorlar. Şans işi yani. Ama amaç warrior'ı cclemek bir nevi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani warrioru başka şekilde de pasifize edebiliyor işte RMP, özellikle dispeller yoksa frostbite spam+sheep+nova blablabla war dk druid gibi bir takıma karşı.

Hadi warrioru turtle oynamaya zorladın maçın ilk 30 saniyesinde. Rogue'da diğer melee'ye karşı 1 evasion patlattı. Sonra switchleyince warrior da aynen devam eder 2hand alıp eline gibi geliyor. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.

İyi warrior zaten kidney'e falan trinket atmaz sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arena yapmaya başlıcam bu hafta dk bır arkadasımla daha once de yaptım ama heal atıyordum retri paladın ıle gırıcem bu sezon bır kac sorum olucak

karakterım söyle bu arada

862 Resil
AP 2618 buffsız
Hit 174
Crit %22

gayet rezıl bır paladıne sahıbım

sımdı sorularım

resilı dusurup ap mı abanmalıyım ?
resılı dusurursem min kaçta tutmalıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

sinirliyim arena'ya. o yüzden, warrior'umla oynuyorum bu aralar. lvl 76 daha. AV-wsg falan yapıyorum genelde, lvling yavaş gidiyo biraz.

ama şu oyunda spell reflectin üzerine spell tanımıyorum ^^ bi death coil ya da HoJ reflect ettikten sonra yensen de yenilsen de pek umrunda olmuyo :)

farkettiğim şey, retri paladinlerin çoğu chargedan sonra ilk karşı hamle olarak HoJ kullanıyorlar. warlocklar ise charge dan sonra instant fear, fear'ı zerker rage ile kırıp intercept ettikten sonra death coil atıyorlar. çekinmeden reflect açınız.

en komikleri de elemental shamanlar, flame shock'tan sonra 99% u lava burst'ü kendilerine critliyolar 5-6k :S

ama 80 olunca yeni serverda arena yapmak için healer bulması zor olacak bu gearla :( Argent Dawn'da oynayan healer arkadaşlara duyurulur. şimdiden WG lere başladım gerçi, hatefullarla WG lootlarını dizecez artık.

kendimi clonlayıp druid-warrior oynayabilseydim keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...