Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

AHAHa warrior druide bile kan kusturacak setup olan DK druid sayesinde 100 rating kaybettik tam t2 weaponlarımı alacakken.

Vallahi şaka gibi olmuş druidler, cc'leyecek kadar yaklaşamıyorsun, outmana edemiyorsun, outdps edemiyorsun, zergleyemiyorsun.

Alıp o dalların üzerine oturtuyor seni her maçın sonunda /sigh çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

warlock rogue takımına 60 puan verdik bugun.

7k Chaos Boltlar. Hayır, crit değil. Elbette dismantle ile reflect de olmuyor haliyle ama arkadaşa 5k conflagrate ( evet crit degil yine ) reflectlediğim, üzerine searing pain ile incinerate ( bunların dmgları bulamadım combat logda sadece reflectlediğim yazıyordu, öldüm çünkü belki ondandır ) halde tokadı yedim.

Sonraki oyunda cheapshot bitmeden öldüm.

Bu ne be?

Siz warrioru nerfleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliteli mage yok. Cleave'lere karşı oynamaktan nefret ediyorum bir de, warrior ret bir geliyor, 1 interceptte gidiveriyorum.

RMP başlatıcaz gibi bugün yarın ama bakalım, s4'ten beri oynamadım eminim bok gibi gidecek başlarda, napalım.

MSN'den harrasslarım seni taktik ver diye biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz druid keserken pek zorlanmıyoruz işin aslı :P Cyclone atması için heveslendirip instant hex + repetance yapıyoruz, trinket vs. kullanırsa 45sn sonra tekrarlıyoruz olayı. Bir şekilde iniyor druid.

Ama priestte şöyle bir olay var, bizi defansif oynamaya zorluyorlar, shield patlatınca da manası bitmiyor adamın, o yüzden kanatların cd'si başka yere harcanıyor. Bir de partnerimde 186dps wep var hala. Betrayer falan düşmedi hala. 3v3'te haftaya 1850 görürüz diyoruz da bakalım olmazsa işimiz ulduar 10a kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Biz druid keserken pek zorlanmıyoruz işin aslı :P Cyclone atması için heveslendirip instant hex + repetance yapıyoruz, trinket vs. kullanırsa 45sn sonra tekrarlıyoruz olayı. Bir şekilde iniyor druid.

Ama priestte şöyle bir olay var, bizi defansif oynamaya zorluyorlar, shield patlatınca da manası bitmiyor adamın, o yüzden kanatların cd'si başka yere harcanıyor. Bir de partnerimde 186dps wep var hala. Betrayer falan düşmedi hala. 3v3'te haftaya 1850 görürüz diyoruz da bakalım olmazsa işimiz ulduar 10a kalacak.
oo benim rogue gg oldu o zaman.

yine satış yine hüsran.

yazık bana da. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sheep'i biliyordum da hex'ten çıkan druide hiç rastgelmedim cidden şimdi siz söyleyince cidden lan dedim hatta ahah. Bildiğin hex'e trinketini harcayan druid bile gördüm dün.

Bir de shamanın haline acıdım, koca class tek cc'si stoneclaw'a "eğer adam malsa ve vurursa" %50 şansla stun ve hex, ondan da druidler form değiştirerek kaçıyorlar süper cidden. Priest rolletcekler tekrar o olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...