Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

işine gelmiyince boş konuşuyo oldum..
neyse uzatmıycam sen bu mantıkla bi yere varamazsın zaten

2300 rating yapmıs bi HUNTER şöyle demiş:

"what im trying to figure out is why 90% of the rogues state they need buffs, when facts, figures, and graphs all state otherwise."

bi de OYNAMAYI BİLEN BİR ROGUE (2400) :

"Rogues still have problems going toe-toe with plate-dps classes except for warriors because as long as the warrior doesnt get any intercepts or charges on you he does literally 0 damage"

"For Overkill, we all know by know that it's insane and is too good against any non plate class and still it's pretty damn insane vs plate as well."

benden bu kadar.anlamak istemeyene hiçbirşey anlatamıyosunbunu öğrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

24k damage cheap shotta diyorum, koca serverda bir tane rogue yoktu çok tatlı adamın teki transfer oldu. Birde şey çok enteresan, genelde arenada iyi olan tiplerde bir leetlik, bir ego olur, bu adamda yok. Hata yapar kabul eder, hata yaparsın önemli değil der. Tatlı çocuk, ispanyollar tatlı olur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
24k damage cheap shotta diyorum, koca serverda bir tane rogue yoktu çok tatlı adamın teki transfer oldu. Birde şey çok enteresan, genelde arenada iyi olan tiplerde bir leetlik, bir ego olur, bu adamda yok. Hata yapar kabul eder, hata yaparsın önemli değil der. Tatlı çocuk, ispanyollar tatlı olur zaten.

Şu kısma bi tek ben mi takıldım? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvallah warrior rogue'a çok vuruyo da priest/rogue - druid/warrior fight'ının ilk 2-3 dk'sı burst'u atlatmaya çalışmakla geçiyor. Abolish poison siliyo fln demişin de yalan o yani .. Bi kere çift poison oluyo her zmn wound'u silmiyo ayrıca 3 sn'de bir siliyo abi sen 2 sn de bi poison proclatıyosun minimum.. Cure poison'a da mana yetişmez..
Sosyal ağlarda paylaş

O mümkün değil güzelim.

Onun haricinde artık warriorlara blink atılmıyor haberiniz olsun. Deadzone kite yapmazsan çoook şahane mortal critlerini kütür kütür yiyorsun. Warrior'a blink atmanın amacı adamın pat diye geri charge atamamasıydı, artık öyle birşey yok, seke seke çaydan geçiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...