Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ama bu iki sınıftan birisi heal alırken diğeri alamıyor. priest yine renew, shield, pom, penance ile rahatlıkla healleyebiliyor rogue u. ya da mortal strike dodgeladığında falan hemen rogue'un hpsi yukarı çıkıyor. benim ise herşeyim dispell ediliyor, literally.

warrior'um çok iyi değil. ben de ne kadar iyiyim tartışılır ama hala öğrenecek bir çok şeyin olduğu kesin o yüzden buraya mesaj attım :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynı setupı oynuyoruz. bizi de en çok zorlayan setuplardan RP. War'ın priestin sana gelmesine engel olması lazım. Atacaksa fearı warrior yemeli. Pri üzerinde duramıyosa bile priyi focuslayıp her çıktığında bi charge+hamstring atsın. ve kalan zamanda da prieste vurucam diye beklemek yerine rogue a dps yapsın. başta priyi cc leyip sonra rogue a dönebilirsiniz ya da tam tersi. biz switch ile kesersek kesiyoruz. eğer pri serbest kalırsa direk annemi belliyor. heallar zaten yetersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla onu bunu bilmem, resto druid, kesmesi en zor healer bence, bir warrior için özellikle. piercing howl, harmstring ne varsa atıyorum, hoop ağaç oldu hoop travel form, pillar etrafında dönüyoruz. switch edeyim dediğim zamanda cyclone spamden cıkamıyorum, partnerim disc. priest, karsıda r.druid/warrior oldu mu, ki warrior'un silahı falan genelde kt 10/25 ya da t2 oluyor, benim gibi kıytırık warrior değil yani =), bizim disc priest baskıya dayanamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior'um o kadar da kötü değil :) priesti bana yaklaştırmıyor sağolsun, ben de zaten priestten uzağım savaşın çoğunda ayrıca bazı priestler fear bile kovalamaıyo cyclone yememek için (nitro boots hariç).

mana burn kovalıyolar genelde, warrior'um charge ile durdurmaya çalışıyo bazen genelde ben outrange ya da los ediyorum (RoV da çok zor tabi bunlar).
Sosyal ağlarda paylaş

yine de problemimiz mana burn yüzünden oom olmak ya da fear yüzünden warrior'u healleyememek değil.

genel olarak warrior'un fazla damage alması, benim harcadığım manaya oranla çok az healleyebilmem (dispelller yüzünden). bunun sonucunda oom kalıyor olmam (tabi warrior daha önce ölmezse).
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior Druidin Rogue Priest'e kaybetmemesi lazım.

Rogue warriora açar, ilk 10 saniye pek bişi yapamaz warrior, sonra alsın eline shieldi biraz tanklasın, hp'yi dengeledikten sonra yine 2hand ve başlasın rogue'a çalışmaya. Kısa sürede zaten evasion kullanmaya mahkum, rogue hamstringli olduğundan emin olup hoooooop priest'e charge+MS+Heroic=Priest 60% hp'de. Rogue peellemeye çalışacak, sonra yeniden rogue'un üzerine.

Bol switch, her switchte cyclone. Bol bol drink.

Gerçekten orta halli bir takımın bile kaybetmemesi lazım, tek şansımız double dps gibi oynayıp warrioru ilk 30'saniyede kesmek öyle diyim. Yoksa her türlü kaybediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Warrior Druidin Rogue Priest'e kaybetmemesi lazım.

Rogue warriora açar, ilk 10 saniye pek bişi yapamaz warrior, sonra alsın eline shieldi biraz tanklasın, hp'yi dengeledikten sonra yine 2hand ve başlasın rogue'a çalışmaya. Kısa sürede zaten evasion kullanmaya mahkum, rogue hamstringli olduğundan emin olup hoooooop priest'e charge+MS+Heroic=Priest 60% hp'de. Rogue peellemeye çalışacak, sonra yeniden rogue'un üzerine.

Bol switch, her switchte cyclone. Bol bol drink.

Gerçekten orta halli bir takımın bile kaybetmemesi lazım, tek şansımız double dps gibi oynayıp warrioru ilk 30'saniyede kesmek öyle diyim. Yoksa her türlü kaybediyoruz.
siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Druid mana burn yiyorsa sorun vardır. Shapeshift, tek tuşla instant olarak adamın cast timelı spellini override ediyorsun druidle.
druid normalde yemiyo mana burn. eğer priest bir şekilde kaçtıysa warriordan, arena RoV daysa vs boş kalırsa mana burn atabiliyo. Sadece hotlar yetmiyo warrioru ayakta tutmaya mecbursun bazı yerlerde cast yapmaya. Çünkü adam dispel spamliyor ve LB bloomları yetmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Druid mana burn yiyorsa sorun vardır. Shapeshift, tek tuşla instant olarak adamın cast timelı spellini override ediyorsun druidle.

naaptın sen. ona mana mı dayanır. mana burnu ya bi tane iki tane yersin, ya los edersin.

bear form olayı binde bir efektif olur anca priesti durdurabilecek hiçbirşey yoksa (no los, outrange, takım arkadaş yardımı, cyclone). yoksa mana burnden kaybettiğin mana ile shapeshift arasında bi fark yok, ayıyken healleyememen dışında.

diğer post için de priest simultane olaran mana burn yapmıyor zaten. rogue u heallemeye ise zaten 20-30 saniye sonra başlıyo. maçın başında rogue da zaten bi tane pom ile shield var. warrior kaltığında stunlocktan hpsi 30% falan oluyo, defensa geçiyo rogue a damage yapamıyo nerdeyse evasion ya da dismantle lı iken. o yüzden priestin heal etmeye çok ihtiyacı yok başta, tek yaptığı dispell ve hatta dps. inan bana mana burn hiç etmese de olur. warrior'un sürekli 50% altında tutarak kurdukları baskı ile druid içemiyor zaten.

belirttiğim gibi sorun priestin spam dispel'i + rogue'un damage'i. out heal edemiyorum, belki warrior'um defansif cd larını çok iyi kullanamıyor bilemiyorum.

@wispy: saol tavsiye için, priest üzerinden oynamayı deneyelim bi dahaki sefere, eğer warrior'umu doğrultabilirsem tabi^^
Sosyal ağlarda paylaş

Abi shapeshift manası kaç, mana burn kaç götürüyor biri söyleyebilir mi? Yani bence aynı olmasının imkanı yok, ki druid'in los yapamayacağı tek bir arena var, Orgrimmar arena. Gerisi çerez olmalı druid için.

tekrar godlike oldu druid healerlar. Heryer Cleave setup doldu zaten koşa koşa döne döne adam öldürmek isteyenlere gün doğuyor anında.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi baskı kuramıyorsanız priest dediklerini yapar anlattığın manzarada sap yemiş halde yakalanmışsın gibi konuşuyorsun.Warriorun combat sorunu yok rogue cc de tut prieste dönsün warriorun hs silinebilen bir snare değil bu grup tarafından her türlü avantaj sizde görünüyor.
Olay mana priestin manayı bitirip petine cc yapcaksınız bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah

Lütfen armory link'i verir misin? Merak ettim, AHAHA.

Evet druid TBC'den beter şu anda. O zaman caster form'da ilk yakaladığında NS, 2-3. yakaladığında da yatırabiliyordun. Şu anda manası bitmeden, üzerinde 0 hot varken bile bir druid kesilemiyor. 300% armor kadar saçma birşey yok. Resmen bearformda heal spamlıyorlar. Innervate dispellemek imkansız, zaten işini bilen druid innervate'i atınca kayboluyor ortadan losluyor kaçıyor vs. Neden mana tide tek bir wand'la kayboluyor, divine plea dispelleniyor, shadowfiend 2 gcd'a yatıyor da innervate dispellemek için 5 kere dispel atmak gerekiyor.

Juggernaut'a da ufak bir fix geldi, gerçi ne kadar etkili olacağı tartışılır. Sırada Ret ve Tree form var.
Sosyal ağlarda paylaş

In an effort to better balance the amount of players that are in Wintergrasp at any given time, we are changing the daily quests in Wintergrasp to a weekly format. This has led to an increase in the honor reward given by these quests as well as additional Stone Keeper's Shards. These quests will reset every Tuesday morning at 3:00 AM.

There are two known issues that may occur once these changes are pushed to live realms:

The quest mark will now show as gold, even though the quests are repeatable.
After the quests reset, players near the NPC quest givers may need to move out of line of sight in order for the quests to properly appear.

10 stonekeeper's shard, 3900 civarında bonus honor veriyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...