Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Barathrum said:

Twisting Nether a geçtik 2-3 saat önce.Stormscale'de voa kurmaya çalışırken milletin Yell i bile spamlaması canımıza tak etti sonunda.Trade channel tamamen kullanılamaz durumda lol.Artık Yell den spamlıyor millet.Hani nerde çokluk orda bkluk lafı tam Stormscale için söylenmiş.Dahada gelmem :)

Twisting Netherda Türk yoğunluğu dikkatimi çekti.Bir kaç güne server ne durumda yazarım.

vay çaşıtlar! neyse sağlam bir resto druid buldum, adam bıkmış restodan feral olcam diye tutturdu, yeni sezonda 1800 görelim warr+rdruid olarak, t1 silah falan alayım geliyorum yanınıza =)
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha xunn süper olurdu valla.Trix dostum guild mesajı okumuşsundur :P Abi 20 tane lvl 80 adam var guildde 3 gündür sadece ben ve requem online ız.Baydık bizde migledik.Gel yanımıza beklerim :) Dead'i RMP de ladder görecez rahat ol vaadleriyle kandırıp takımımıza alıcam hahahah.Evimi bombalanır nolur bilemiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Hahaha xunn süper olurdu valla.Trix dostum guild mesajı okumuşsundur :P Abi 20 tane lvl 80 adam var guildde 3 gündür sadece ben ve requem online ız.Baydık bizde migledik.Gel yanımıza beklerim :) Dead'i RMP de ladder görecez rahat ol vaadleriyle kandırıp takımımıza alıcam hahahah.Evimi bombalanır nolur bilemiyorum :D

Sosyal ağlarda paylaş

Uzun süredir wow oynuyorum daha uzun süre dota oynadım. Bug diyoruz tamam iyi güzel ama ellerinde fırsat olduğu halde bu kadar uzun süre fix'lenmiyorsa bir şey artık bana göre bu bug olmaktan çıkmıştır,oyunun mekaniğidir yani. Trollemek için söylemedim sadece bana göre olan bu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogueların vanish bug aglaması delirtiyor beni.

Havada spell var, adam senin vanish animasyonun sırasında sana dotu vs vs basmış, bug değil o. Yakalandın sen.

Her instant spell'in gizli cast time'ı vardır, spell reflect, counterspell, bunlar oluyor.

Hiç görmediniz mi reflecti açık olan cyclone'da warrior, cs yemiş druid ama atmış cyclone'u? İkisi de instant, nasıl oluyor bu iş? Aynı vanish "bug"ı kafasıyla.

Yani gidip havada pet boltu, frostbolt, icelance varken vanish atarsan evet "bug"lanır. Çıkartır seni büyü.

İşin garip kısmı bide asıl bug deep freeze atarsın, snare atarsın vanish olurlarken, sadece stealth bozulur cooldown'ın boşa gider.

Az değil sayısı shatter bastıgım rogueların sıfır damage alıp sadece vanishlerinin bozulması.

Tey tey.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Rogueların vanish bug aglaması delirtiyor beni.

Havada spell var, adam senin vanish animasyonun sırasında sana dotu vs vs basmış, bug değil o. Yakalandın sen.

Her instant spell'in gizli cast time'ı vardır, spell reflect, counterspell, bunlar oluyor.

Hiç görmediniz mi reflecti açık olan cyclone'da warrior, cs yemiş druid ama atmış cyclone'u? İkisi de instant, nasıl oluyor bu iş? Aynı vanish "bug"ı kafasıyla.

Yani gidip havada pet boltu, frostbolt, icelance varken vanish atarsan evet "bug"lanır. Çıkartır seni büyü.

İşin garip kısmı bide asıl bug deep freeze atarsın, snare atarsın vanish olurlarken, sadece stealth bozulur cooldown'ın boşa gider.

Az değil sayısı shatter bastıgım rogueların sıfır damage alıp sadece vanishlerinin bozulması.

Tey tey.

Başka bir fail daha.Bunlara uzun uzun cvp yazıp forumda ezmek istemiyorum.Takıl kafana göre.Benide senin gibi frost mage oynayıp başka her classa ağlayan tipler deli ediyor nabıcaz şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior silahi savuruyor roguenin suratiyla warriorun kılıcı arasında 3 cm var rogue vanish basıyor doğal olarak ikiye bölünüyor sonra "YAW OTO ATAKLA VANİŞDEN ÇIKTIM FIX BLIZZ PEFF" moduna giriyorlar ayni şeyler Xunn'un söyledikleri içinde geçerli
Zamanlamayı kötü yapıp bug bug diye ortalıkda koşturmak saçma yoksa 100 pingle bile death coildir sheepdir vs bertaraf ediliyor vanishle güzel güzel
Sosyal ağlarda paylaş

Israrla blizz değiştirmediğine göre bu olayı,demekki oyun dinamiğinin bu şekilde kalmasını istiyor adamlar, bu sinister strike 20k vursun demekten çok da farklı bi istek değil yani.
Wissy falan demişsin de sana farklı bişey söyliyeceğini sanıyorsan yanılıyorsun hatta ben sana vereyim cevabını.
LESS QQ...
Sosyal ağlarda paylaş

Vakit kaybısınız.Roguela adam gibi rating görmüş birileri gelsin şuraya benim dışımda.Benim gibi sürekli 2200-2300 lerde gezen roguelar isyan ediyor,offical rogue forumu dolup taşıyor,Blizz açıklamalar yapıyor,videoları 4.8 alan high rated roguelar videolarında bazen değiniyor.Ve hiçbirimiz bilmiyoruz,siz ömründe rogue oynamamış veya oynayıp 1200 lerde gezinmiş mageler warlocklar biliyorsunuz bide üstüne laf sokmaya çalışıp kendinizi rezil ediyorsunuz.

Dediğim gibi adam gibi rating görmüş vanish bugın ne olduğunu ve nelere mal olduğunu bilen roguelar yazarsa cvp veririm gerisi traş.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

skills dostum, demek okadar rating yaptın.
süpersin
aşmışın olayı
wrath gladiator title ını şimdiden verdim

AHAHA.Holy alemsin ya.işte okadar rating yaptım vs demek istemedim hiçbir zaman.Ama kaşınanlar var ne yazikki.Saçmalıyosun,Ağlıyosun diye sallamak vs pek hoş değil karşındaki adam senin gibi vindication değil cyclone pvperıysa.Süper falan olmak isteyen yok yaw.Blizz itemı kaldırsın arena atmam bile pek umrumda değil.Bg de outdoorda vanish buglansa nolur buglanmasa nolur.Fight resetlerken sorun o bug.2 dps isen 2v2 de,fight resetlemen gereken yerde o vanishi bugı tuttumu ayvayı harbi yedin.

Bu arada eyw senden böyle bi title almak büyük onur dsfdfd.Şu forumda benim hiçbir yazımı göremezsiniz bir konu hakkında şikayet eden adama ''ağlıyorsun,saçmalıyorsun,noobsun'' tarzı konuştuğumu.Çok şükür Egolarım ve Komplekslerim yok bu oyunda ilgili.Ama olan adamlara da gerekli cvpı vermek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...