Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU Realms 18.30 cet queue times

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

1589 Ravencrest
1522 Neptulon
1151 Draenor
1140 Outland
1031 Al'Akir
1003 Grim Batol
920 Kazzak
875 Sylvanas
842 Burning Legion
802 Twilights Hammer
779 Frostmane
633 Doomhammer
602 Stormscale
590 Stormreavor
493 Argent Dawn
477 Aggramar
474 Emerald Dream
468 Drak'thul
402 Silvermoon
370 Runetotem
364 Aszune
355 Arathor
319 Maghteridon
288 Nordrassil
255 Turalyon
240 Azjol-Nerub
216 Hellscream
209 Bloodhoof
176 Stormrage
137 Alonsus
130 Thunderhorn
127 Crushridge
106 Shattered Hand

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6848317026&sid=1

Beklemekten sıkılınca hepsini kontrol etmiş ortaya bu sonuç çıkmış :)

Serverlar upgrade edilmeli ve oyuncu limiti artırılmalı free migration hiçbir serverı rahatlatmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

DC olduktan sonra hiç vakit kaybetmeksizin login olunca bekleme yaşanmıyor çünkü karakter oyunda kalmaya devam ediyor (dün instance yaparken başıma geldi). Bir süre asılı kalıyor diyebiliriz ama tekrar bağlantı kurmak 20 saniyeden daha fazla sürerse sıraya giriliyor. Tabi bu zonelara göre farklılık gösteriyor olsa gerek; bir şehirde dc olmak logout etkisi yaratıyordur (bundan emin değilim açıkçası denemek lazım). Bu da sonraki bağlantıda tekrar sıraya girmek anlamına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Tabi bu zonelara göre farklılık gösteriyor olsa gerek; bir şehirde dc olmak logout etkisi yaratıyordur (bundan emin değilim açıkçası denemek lazım)geliyor.

olmuyordu sanırım ben bazen addon falan atmak için logout oluyorum geri girerken sıra beklemiyorum. sanırsam conjured itemlar misali 15 dakika falan tutuyor sıranı.
Sosyal ağlarda paylaş

TBc geldiğindede cok konuşmuştuk yeni bi Exp geldiğinde hep olan birşey bu yani Wotlk la birlikte birden oyuncu sayısı her serverda kuyruk oluşturacak şekilde artmadı sadece server capler bir süreliğine kısıldı bunun nedenide şu an lvl kasanların starter arealarda yoğunlaşması serverdaki oyuncular zonelara dağıldkca normal seyrine dönecektir diye düşünüyorum Tbc dede bi 2 hafta çekmiştik bu durumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...