Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All WotLK PVE Content Defeated

tinu

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:
pretbc wow çok sığ idi.

raid'mi yapıcan? gear lazım.

gear için alternatif sunmuyordu. git tier 0.5 kas. badge, rep, 5 man, craft vs yok. herşeyin yeri adresi belli. ya da gold mu lazım flask için. git elemental moblara sinir krizlerine gir mobları taglamak için kalabalık realmde. ya da dreamfoil, black lotus rotası kovala çinlilerle. belli bir çizgi var ve zorla onu takip ediyorsun... tbc çıkmasaydı şu an 11M insan değil 1M insan oynuyor olurdu bu oyunu.

bencede TBC content cok sığ idi Krazhanla başlayan SWp ye uzanan güzel bir instance zinciri war ama burda tbc nin 2. yılı oyuna başlayıpta kaç kişi Magg/Grull/kael/vashj kesti millet sezon 2 leri alıp Bt ye giriyordu giriş q ları kaldırılması ayrı bi saçmalıktı ,herkez full epic ama pre tbc de content görceksen öle naxx tan bşlama şansın yok önce ony/mc sonra bwl sonra Aq daha sonrada naxx. şimdi rep kas epic al Bg de afk leech yap full epic ol sonra full pvp gearla millet swp yapsın bence biraz saçmaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu konuda blizzard biraz özensiz hareket ediyor. bu 1 günde 80 olup, indirilmedik boss bırakmayan insanlar da oyuna para veriyor. eşşek yükü challenge bunların da hakkı.

aktif bir içerik yönetimi yok blizzard'ın. sikodan bir exp çıkarıp, sonra arkadan gelenler için bossları nerflemek bence blizzard'a yakışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırakın keserlerse kessinler be abi,bize ne onlar oyunu bitirmişse, onların sorunu şimdi mal mal dolaşacaklar ortada ne heyecanları kalmış nede hırsları. Şimdi mal mal yeni dungeonlar açılsın diye bekleyecekler,oyun onlar için sıkıcı olacak .

Yanlız bu yazıyı yazarak fazlasıyla yanlış yaptılar ,bundan sonra taktikler için filan Gm desteğini zor alırlar gibi geliyor bana .Ben blizzardın yerinde olsam yeni açılacak dungeonları deliler gibi bufflarım ki diğer guildler yetişsin bunlara ,du bakalım bundan sonra neler olacak görecez şimdi top Blizzarda ta
Sosyal ağlarda paylaş

bossları öle bi yapsınlarki , sunder sunder , dps , dot dot , heal fln bunlardan ibaret olmasın böle robot gibi otomatiğe başlamış şekilde , daha çok içerikli , class dışı itemlarla fln kullanıp , tabi oyun mekanik olarak buna izin verirmi bilmem yada böle hayvani zor yapsınlar , ağlatsınlar bunları :D
Sosyal ağlarda paylaş

Adrassil said:
Ya bırakın keserlerse kessinler be abi,bize ne onlar oyunu bitirmişse, onların sorunu şimdi mal mal dolaşacaklar ortada ne heyecanları kalmış nede hırsları. Şimdi mal mal yeni dungeonlar açılsın diye bekleyecekler,oyun onlar için sıkıcı olacak .

Yanlız bu yazıyı yazarak fazlasıyla yanlış yaptılar ,bundan sonra taktikler için filan Gm desteğini zor alırlar gibi geliyor bana .Ben blizzardın yerinde olsam yeni açılacak dungeonları deliler gibi bufflarım ki diğer guildler yetişsin bunlara ,du bakalım bundan sonra neler olacak görecez şimdi top Blizzarda ta

lol su muhabbette her first kill den sonra soyleniyor Turkler tarafindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten blizzard en eni dungeonları koyduğunda doğru dürüst kimse geçemiyor, sonra yavaş yavaş zorluğunu azaltıyorlar. Naxx'ı bunun dışında tutuyorum çünkü naxx ellerinde hazırdı zaten, bence milleti çokda uğraştırıp baymak istememişlerdir zira o content görüleli seneler oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

raspy said:
Adrassil said:

lol su muhabbette her first kill den sonra soyleniyor Turkler tarafindan.

Canım sen hangi soydansın söle bakim :D Türkler tarafından ha kendini türk görmüyosun sanırım ,hımm elit bi arkadaş var aramızda .

Buna first kill filan denmez zaten ,tabiki adamlar kesecekti ilk önce , ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyodum (naxx haric tabiki) twentyfifthnovember'ın yaptıkları pekte umrumda değil açıkcası ben oyunumu oynar eğlenceme bakarım. wow süper aman ne güzel kestiler, bravo tebrik ederim filan deyip kurbanmı kesecektim adamlar için yada tebrik mesajlarımı atacaktım bu benim yorumum beğenin yada beğenmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

wotlk yı daha oynayamadan adamlar FK yapmış ei de ne olmuş :D ben balık tutucam saçma sapan petler binekler biriktircem . ama FK den çok burda adamlardaki itemlara dikkat etmelisiniz nerdeyse hepsi 70lvl lık itemlar tamam süper itemlar ama artık onların tbc de kalması lazımdı. tbc deki itemlarla olabilcekse yeni itemlar görüntüden başka ne işe yaricakki. pve pek umrumda olmasada bossların bu kadar ezik oması çok saçma. yakında boss die kungen ve tayfasını koyar blizz tam olur onları kesmek içinde öncelikle oyundaki bütün instance ları temizleme şartı koysun da hemen kesemiyelim bari az zaman alır
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard yanlış yaptı. Fazlasıyla kolaydı. O contenti casuallar wotlk başlayıncada görebilsin istedi sonuç bu oldu. TBC ye geçişte en azından bi rekabet vardı. Önce kim prince kesti / nightbane kesti şeklinde. Tamam ordada PreTBC endgame gear larına biraz craft ilave ederek oynadılar ama bu kadar kolay olmamıştı. Taktik ve strateji biliyo olmaları bunu değiştirmez. İcabında Naxxın her wing girişini gear check fighta dönüştürürsün o zaman kimsede bu kadar hızlı gidemez. Blizzard casualları memmun edeceğini düşünürdü ama görünen o ki adamlar oyundan soğudu. Zaten zaman içinde n kere nerflenicekti dungeonlar casuallarda dungeonlarla dailylerle bi şekilde onu yapabilecek duruma gelicekti. TBC de iyi yaptığı bişeydi bu. İşler yürümediğindede BT/MH olduğu gibi pre questleri kaldırıverdi. O zamanda bunun çok normal olduğunu söylemiştim. Şimdide böyle olmalıydı diyorum. Bahsettiğim konuşmaların geçtiği dönemde kendini başarılı sanıp noldu emeklerimize diyenlere o zamanda söylediğim gibi şimdide bi hatırlatma yapıyorum. Gerçekten oyunda bişeyleri başarmış guildler için durum değişmiyor. SWP yi pek çok kişi temizledi herkes full t6 oldu ama sonuç ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın burda konunun biraz dışında başka bir boyutuda varki, bana göre en iyisini yaptılar. Şimdi kendime bakıyorum ilk günden dnr önünde ayakta bekle oyunu kur yükle başla 50 kişi mob taglerken aradan 3-5 3-5 mob kes quest yap. Bi taraftan vizelerle uğraş, 80 ol raid yapalım hadi denilsin. Guilde bi bakarsın, biri arathi basin'de öbürü level kasıyor. Biri ah önünde afk bikaçı orgrimmarda damdan atlıyor. Hadi diyelimki 1 hafta sonra herkes 70 ledi. Raide başladın. Şu oldu bu oldu, sıkıldık erken bitti, sınav var görünüp kaçtın. Aradan bir ay geçti geçmedi naxxı temizledin. Şimdi yapılan işe baktığımızda benim durumumdaki birinin kurtarırı yok. Kaldıki kalabalık bi serverın en iyi guildindeyim. Adamlar 2 günde işi bitiriyor ondan sonra tatilmi yaparsın, sınavamı çalışırsın, damdanmı atlarsın sana kalmış. Güzel bişey yaptıkları özellikle sen bunca hengame içinde kendini zorluyorken çevrendekiler işi ağırdan alıyorsa koyan bi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de bu işi yapanlar zaten profesyoneller, yani bu işi yapmakla maddi kazanç sağlayan insanlar.

ben daha wotlk almadım bile, quest zonelar amelelerden temizlensin rahat rahat oyunumu oynayayım diye bekliyorum. bana ne 3 günde tüm bosslar temizlenmiş; ama illidan gibi kirli ticaret çağrıştıran hareketler yapmasınlar yeter. blizzard kalitesinde bir firmanın yeri geldiğinde bu tip adamları gerçek mücadelenin içine çekebilmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

TBC de yaptıgı psikopatlıktı çoğu insanı bu yüzden kaybetti.iki üç tane ruh hastası guild ününe ün katacak diye attunları abarttıkça abarttı.hatta 1 nisanda kendi kendiyle dalga geçen bir gif yayınlamıştı tablo şeklinde.

şu anda daha rahat ve oynanabilir bir atmosfer sunmuşlar.hc oynayan kasar alır şöhretli itemını ve first achivementları yeni patchi bekler o sırada insan türünde yaşayanlarda eğlenmeye fırsat bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin oyundan sogudugunu sanmiyorum. Bunu basaran insanlar, hayatlarini wow a adamis insanlar. Ben kendimi onlarla denk görmüyorum. Yapicak islerim var gercek hayatta. Suanda wow bile oynayamiyorum.

Kac milyon oldu bilmiyorum da 12 milyon kisi olsa 1000 kisinin bile bu sebepten wow u biraktigini sanmam. Komik yani. Wotlk 1 ay sonra baslar bence. Insanlar 80 olur. BG ler dolar esas yaris ozaman baslar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi blizz hardcore oyuncuları düşünmüyor artık demişsiniz. Bosslar kolay bikbik yapmışsınızda blizz gene gelse şimdiye göre bossları 2 kat zor tutsa. twentyfifthnovember gidip all wotkl content i 2 günde bitiriyosa. Yeni çıkan hardcore content i 2 ayda bitirse siz 2 yılda bitiriceksiniz gene ağlıcaksınız yani bunun paraleli değişmeyecekki sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...