Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korsanlardan korunma

Baalzebul

Öne çıkan mesajlar

yani yapar da çok zor, mission runnerdan elde edeceği kazanç çok komik olacağı için sanmıyorum kasacağına.

Miner'lar çabuk patladığı için konkord gelmeden yapılması mümkün. Yoksa mission için faction fitli aktif tanklı ravenı concord gelene kadar nereye patlatıosun... imkanlı değil pek elinde ultra mega afocal pulse ion anode particle süper düper cannon yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

1.0-0.5 arasında yapamaz.
0.4-0.1 arası lowsec oluyor ve buralarda da mission yapılıyor ve ödülleri highsectekine göre daha iyi, bahsettiğin olay sadece lowsecte yapılabilir.

highsec'te ancak adamın cargosunu alırsan falan filan tarzı şeylerde, adama aggro verirsen seni patlatma imkanı oluşur onun haricinde mümkün değil.

ayrıca eskiden madencileri patlatabiliordun cruiser ile fln ama en son pathcte concord gelme süresini kısattılar.O yüzden kimse gidipde madenci patlatmakla kasmıo artık çünkü eskiden cruiser yeterken rahatça şimdi daha çok ateş gücü gerekio zaman kısaldığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

bi yere ailgn durucaksin tabi gozun surekli sidebar'da olacak orda bi netrual veya kırmızı target gorunce direk uzayacaksın tabi bunun icinde butun tackler npclerin en basta patlatacan vs vs bu kısmını zaten biliyosundur ha adam ufak shiple geldiyse o zaman 1 heavy neutralyser fitle gemine daha da yapacak bisey yok concorda dua edecen
Sosyal ağlarda paylaş

yapar yapar öööle bi yapar kiii.
Efenim high sec korsanıyım ben, typhoon param biriksin cnr avlamaya çıkıcam - hoş bi patlamasa WT lerden cane le gidicem -

Dunyanın en zevkli şeyi kendisi,
Önce mekan problanır
gidip salvage edilir adam mission yapıoken
Convo açılır,fidye istenir - yoksa tum salvagı alırım dıe -
Sonra bakılır lootlar almaya değer mi, fleet commander tagler falan hacim kaplamayan karlı lootlar.
Lootlanır 1-2 gemi
Düşman ravensa,Ab aç yeter vuramaz seni - stabberı vuramıo yanı -
Bir salvo ye ama, adama convodan lutfen yapma oldurme benı pls de kaç

Sonra atla istasyonda ana gemine,git düdükle missioner adamı.MİSSSS

Ya da benim ikinci yöntemim, adamı o kadar sinir etki (bilimum laf dalaşmaları,dalga geçmeler russa dobrojka mobrojka demeler ve en önemlisi BUMPİNG =)) )agression cooldown geçtiğini farketmeden ateş etsin sana - less than a minute dediğinde yanına git - concord duduklesın sende lootu al.Heh gecen bu sekılde bı cerberustan - adam ravenı bırakıp onu aldı geldı - 30m loot cıktı.

Korunma yolu?
1-)kimseye sataşma, sataşıcaksan adamın corpuna standing ver bak bakalım sistemde dostu var mı.
2-)Sistemde arkadaşın varsa ona durumu belirt sen ateş etmeden,o direk fitlenip gelsin yanına
3-)wreckleri patlat.2-3 dakika sonra vazgeçicektir, geçen bana biri yaptı ilk defa alt edildim =)

Ama hakkaten dunyanın en zevklı ısı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ilk başta dior =) zealot curse falan naaaptın
Arby(arbitrator olması lazım) baya güzel gemi,drone skili ister biraz. Kısa vadede efektif performans alabilirsin onunla.
Korunma değilde, altını salvager yap mesela lootlarıda o alsın mis gibi.
Yada, ninja salvage edenler genelde destroyerlarda falan takılıyorlar. Bi ben cruiserla takılıorm. Lootunu çalıcak olursa arby ile çok fena yakabilirsin çıralarını.
Sosyal ağlarda paylaş

-Dark_Angel- said:
Neden patlatırsınki lootları anlamıyorum.Adam alamıyo e sende alamıyosun wtf bari adam alsın <.<

Yar etmemek için. Herhangi bir cazibesi olmazsa adamda gelip korsanlık yapmaz. :)

Kafama bir şey takıldı. Adam geldi lootumu aldı. Drone' lar direk saldırır mı yoksa önce benim mi saldırmam gerekir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...