Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wrath of the Lich King - İstanbul Toplaşması

toggie

Öne çıkan mesajlar

Hehe evet adam bildiğin vip gibi beklemeden gitti aldı :P Ama dworgian saolsun kuyruğun bitmesini beklemeden kaedeye de bi tane alabildik. Yoksa o yağmurun altında işkence olurdu.

Bide kimse foto koymasın pilis. Cüce ve xunnla birlikte sıtarbaksda oturduğumuz öğrenilirse cümle aleme rezil oluruz =/
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
toggie said:
aldım geldim eve.

xunn
axe
dwog
mad
spidee
cüce
mortis

ve ben toplam 8 kisiydik.
hic de sıkılmadım valla kendi adıma konusayım. zaman anlamadan gecti, guzel de muhabbet ettik. ayagına saglık herkesin.

sizi gördüm orda ama ses etmedim korkarsınız diye.

Farkettim, pis pis bakiyordun zaten, de yani pek korkulacak bir halin yoktu acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Hehe evet adam bildiğin vip gibi beklemeden gitti aldı :P Ama dworgian saolsun kuyruğun bitmesini beklemeden kaedeye de bi tane alabildik. Yoksa o yağmurun altında işkence olurdu.

Bide kimse foto koymasın pilis. Cüce ve xunnla birlikte sıtarbaksda oturduğumuz öğrenilirse cümle aleme rezil oluruz =/

rispekt!

:D
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Of unutmuştum ne güzel oraya girdiğimizi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...