Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e ne zaman çıkıyor?

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Oyunun sadece UO ya benzemesi de degil olay. Eger dogru duzgun teknik arizasiz bir oyun yaparlarsa ve soz verdikleri seyleri gercek uygulayabilecek bir oyun cikarirlarsa gayet kaliteli ve orjinal bir oyun sunmus olacaklar piyasaya. Bir cok insana hitap edecektir, ve kalabalik olacaktir mutlaka. En kalabalik osi serverlari bile maksimum 1200 kisi tutuyor diye birsey okumustum zamaninda... onemli olan kaliteli oyun sunmak. Oyuncu gelir, ikinci bir warhammer ve aoc olayi olmasin da :D
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Oyunun sadece UO ya benzemesi de degil olay. Eger dogru duzgun teknik arizasiz bir oyun yaparlarsa ve soz verdikleri seyleri gercek uygulayabilecek bir oyun cikarirlarsa gayet kaliteli ve orjinal bir oyun sunmus olacaklar piyasaya. Bir cok insana hitap edecektir, ve kalabalik olacaktir mutlaka. En kalabalik osi serverlari bile maksimum 1200 kisi tutuyor diye birsey okumustum zamaninda... onemli olan kaliteli oyun sunmak. Oyuncu gelir, ikinci bir warhammer ve aoc olayi olmasin da :D

+1

serverda 1500 kişi olsa yeter. ayda 30 dolar vermeye razıyım.

yeter ki UO olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
e tamamda bende wow oynuyorum zamanında UO oynadım cıkınca dfo oynıycam,

coğu ınsanda boyle.

heh ya bütün topak boyunca şunu demek istedim. herkes kendini kriter alarak yorumlamış. "df wowcu kitleye değil uocu kitleye hitab ediyor." yahu yok böyle birşey. ben wowda oynadm uo da oynadım hani uo oynamamış bile olsam oyunun vaat edilen sistemleri göz kamaştırıcı ve ilgi çekici. sonuçta hepsi oyun ve bir süre sonra insan farklı bir tat aramak ister. wow ayakta durmaya çalışıyor bu konuda iyide başarıyor ama sonsuza dek sürmeyecek. ben tam tersi düşünüyorum, wow'dan, daha büyük bir kitle kayacak bu oyuna çünkü farklı bir tat isteyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:
Bugün clanım Societas Daemonica ya bir yeni arkadaşı aldık 33 yaşında ve 10 yaşındaki çocuğunada online oyunları öğretiyormuş ona bi guidance olabilirmiyiz vs gibi sorularda sordu bize öyle diyim ne insanlar var :D

bizim wowdaki guildin yan guildi var, uyelerin cocuklari icin.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
D@rkwish said:
Bugün clanım Societas Daemonica ya bir yeni arkadaşı aldık 33 yaşında ve 10 yaşındaki çocuğunada online oyunları öğretiyormuş ona bi guidance olabilirmiyiz vs gibi sorularda sordu bize öyle diyim ne insanlar var :D

bizim wowdaki guildin yan guildi var, uyelerin cocuklari icin.

hala xarxettemisin ayıptır sorması :P
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

ilk defa mi karsilasiyorsun :) bizim wowda aile ortami vardi resmen yahu. kari koca oynayanlar, oglu ile oynayanlar pehey.
Sosyal ağlarda paylaş

evlere siege tam dogru olmayabilir, duymustum ama emin değilim. Bos toprak bulmak bence baya bir zor olacaka emin ol buna :)(büyük guildler bırakmaz öyle kolay kolay millete toprak)Genelde Cuma günleri yeni updateler oluyor forumlarda ondan cuma umarım aralıkdan önceki son haftanın son cuması olarakdan bir haber vericeklerdir. Ayriyetten şu anda sitenin ana sayfası kapalı yakında açılıcak dedi forum moderatorlerinden birisi belki bir olay geliyordur :)
Sosyal ağlarda paylaş

en son screen shot ları koyan italyan sitesi bir tane de video koyacakmış bu hafta. Aralık ayında open beta yapcaklarını iddaa etmişlerdi aralığın 2. haftası felan bir open beta bekliyorum bir sorun yaşamazlarsa closed beta da.

hala aralıkta oyunun piyasaya çıkabileceğine pek inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
merak ettiğim, bi guildin kuracağı şehir için giderleri ne olacak sadece para mı? mesela crafting sistemini şehir kurulumuna dahil etseler hoş bişey olabilirdi. age of empires misali guildin crafterları kaynak toplar şehir yavaş yavaş toplanır falan enteresan olurdu böyle olsaydı.

aklıma gelenleri sayayım (olabilecekler tabii yoksa dfo dev i diilim :P)

gardiyan
arazi kirası
ev/duvar bakım

vs

hatta crafterlar skill uplarken gereken ingot/logları getirirkenki gardiyan parası da olabilir (sonuçta kal ort por yok oyunda öle)
Sosyal ağlarda paylaş

dediğine göre stealth işlemi için gölgelerde yürüyeceğiz ağaçları vs. görünmemek için kullanacağız çünkü oyunda stealth türünden bir skill yok gördüğü kadarıyla. baya enteresan olcak gibi. yanlız benimde şimdi kafama bişey takıldı. ayak sesleri duyulabiliyor diyor ancak savaş fazla gürültülü olduğundan ayak seslerini duyamıyorsun PWNT olman an meselesi felan demişte, ozaman oyunda kurbanımız ancak savaşıyorsa gizlice yaklaşabiliriz demek oluyor. eğilme ya da sessiz yürüme falan gibi bi seçenek olaydı keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun haritası hakkında developer ların bir lafı vardı.

bir uçtan bir uca binekle (bu kısmından emin değilim) koşmak 8 saat alıyor.

Harita bayaa büyük anlayacağınız. Beta hakkındaki sözler de çok pembe gözüktü bana. İnanmak istiyorum ama mantığım izin vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...