Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e ne zaman çıkıyor?

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

burda 10 larca serverdan bahsetmiyoruz release de eu ardından us olarak 1 er açılıcak daha sonra gerekli görülürse 2. serverlar açılıca, o yüzden haritanın büyük olması şart :) Ayrıca bu oyunun en önemli olayı Clan vs Clan savaşları olucak o yüzden ne kadar büyük alan okadar çok clan şehirleri için alan ve strateji kaynağı demek :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir q&a'da devlere haritanın büyüklüğünü sormuşlar sonrada almanya kadar büyükmüş doğrumu demişlerdi,

devde "yahu olurmu öle şey, almanya kadar büyük harita cok sacma bir secim olur, kimse kimseyi gormez bulmaz manasız olur" demişti.

ben bunu yazdım sanırım stick olan topiclerden birine
Sosyal ağlarda paylaş

daha onceki yazilara gore server ve map 50k kisiye gore yapilmis (o anki online sayisi )
eyer o dogruysa daha fazla player olursa us eu yerine eve online gibi bi cin server acarlar :)
map almanya kadar buyuk olamaz oylebi mapi 20yilda anca cizerler zaten valla soyle dogu almanya kadar bile olmasi cok zor :(
kucuk olmasinda :) sonra toprak bulamiyoz sehir kurcak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Harita büyük olsun tabi ya . Küçük olmasını isteyenleri anlamiyorum. Bu oyun UO örneklendirilerek yapılmadımı ? Taming varmi bilmiyorum ama yani boş kırlarda monsterların arasında binek aramak kadar zevklisi varmıydı be... Sonra ne biliyim kıymetli madenler , agaçlar belli bölgelerde olabilir onları aramak ta ayrı bir keyif olur.

Harita büyük diye pvp yapıcak adam bulmak zorlaşicak diye birşey yok. Pvp isteyen brit. mezara gelsin kardeşim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...