Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

Savaş için sadece energy weapons aldığım için ilk başlarda baya sıkıntı çektim. Daha iyi silah bulana kadar explosives aldım yanına. Bomba ve mayın sıkıntısı pek olmadı zaten. Patlatıp durdum adamları. Sonra plasma rifle bulunca easy mode oldu ama bulmak baya uzun sürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

tüm oyun boyunca energy weaps kullandım nerdeyse ama şimdi baktım 4600 minigun ammosu birikmiş lol hazır eugene i de aldık, az bişi miniguna geçiş yaptım cephane bitene kadar.

saat başı şehre gitmemek için moblardan sadece ammo, power armor çeşitleri ve energy silahları lootlamama rağmen o kadar çok item varki evde satacak adam bulamıyorum ehue, en zengin vendor hangisi oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat shotgun, Lincoln's Repeater, Sniper Rifle, Chinese Assault Rifle olmak üzere 4 silah birden kullanıyorum. 1 shotlık birşey olunca veya bana pek hasar veremeyecek birşeyse shotgun, kuvvetli birşey gelirse lincoln, .44 biterse sniper rifle ve düşman birden fazlaysa çin malı assault rifle. Sniper Rifle'ın malesef işe yarar bir yanı yok. Sniper lolz zaten muhteşem statlar yüzünden...
Sosyal ağlarda paylaş

A3-21's Plasma Rifle, lincoln's repeater, eugene, (unique minigun) vengeance (unique gatling laser, 2sn içinde enclave askerlerini bile parçalıyor) ve reservist's rifle (unique sniper rifle) taşıyorum. düşman ufuktaysa çömeliyorum, reservist's ile 1-shot zaten paramparça oluyorlar. olur da hayatta kalırlarsa lincoln's ya da yerine göre a3-21's vats kullanasım gelirse ama çok dengesiz bu iki silah. hile yapıyormuşum gibi geliyor, tadı kaçıyor. keyfim gelirse orta menzile kadar mesafelerde eugene & vengeance. ammo dert değil de ikisinin de tamiri zahmetli maalesef.

vendor'a gelince, canterbury commons'a gidip trader'lara invest ederseniz seyyar tüccarların hem taşıdığı eşyalar artıyor, hem paraları artıyor hem de repair skill'leri. crazy wolfgang %85'e kadar repair edebilir hale geliyor mesela ki t-51b setini filan tamirli tutmanın başka yolu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

33 saatte level 18'ken bitti oyun. Rastladığım tüm yan questleri yaptım ama ayrıca gezip de quest aramadım. Onu da ikinci oyunda yaparım artık.

OYUN SONU SPOILER

Bitirirken karma tavandaydı. Şifre olarak 216 girdim. Virüsü kullanmadım. Karakter eridi gitti yahu. Ölmeden bitirmenin yolu var mı? Gezip tozcaktım ben daha :(.

Edit: Yanımda radyasyona immune Fawles var. Adama söylüyosun gir çalıştır diye. "Yok Bethesda o kadar senaryo hazırladı. Ben çalıştırırsam onları göremezsin." diyo yapmıyor. Lyons'a yaptırınca senin yerine o ölüyor. Ama sen ölmesen bile devam edemiyorsun galiba? Peh, ne anladım. :(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...