Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

Şimdi biraz bakındım da 8 olan nataşa versyonu. Johnnyler 6 yapmış. İyi bi coni bulmaya çalışıyorum, coni arayışımda bana yardım edenlere çikolata verebilirim.

Çok konu dışı gitmeyelim tabi.

Bombaladınız mı lan megatonu? Ben altın kalpli bi adam olucam hayatta bombalamam.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben yükledim ama genel oynanışını ve atmosferini beğenmedim, ayrıca adamlar Small Guns'u Agility'e Big Guns'u Endurance'ye vermişler Specialin "özelliği" kaçmış.

EDIT: Aklıma gelmişken VATS da şu şekilde çalışıyor V'ye basıyorsunuz videolarda gördüğünüz ekran çıkıyor kafaya göz ağız burun nereye tıklamak isterseniz artık tıklıyorsunuz action pointlere göre 2-3 atış(peşpeşe mesela önceki soldaki mutantın bacağanı sonra sağdaki ghoulun kafasını sonra da ortadaki raiderin sol kolunu eğer isabet yüzdeniz yüksek ise uçurabiliyorsunuz)yaptıktan sonra yavaş yavaş doluyor ve aynı "turn" içindeki atışlar arasında düşmanlar size doğru koşmaya veya ne işleri varsa yapmaya(yavaş çekim de olsa) devam ediyorlar.VATS'ı kullanamadığınız(bir kere kullandıktan sonra biraz beklemek gerekiyor) zamanlar da bildiğiniz FPS olarak oynuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu rusça satın aldıysanız ingilizce olarak yüklemek mümkün.

ö.m

ayrıca

daha 1 saat geçmedi super mutant, oha mutant, brotherhood, ghoul, feral ghoul, nuke herşeyi gördüm lol. nasıl bi denge bu

ilk minigun imida 1 saat içinde laser pistoldan hemen sonra aldım.

Sosyal ağlarda paylaş

soyle diyim, tahminen bu da oyle olacak, 6-7 saate de buna onay verebilecem buyuk ihtimalle...

oblivion ilk konusulurken previewlari falan gorup gaza gelip collector's edition almistim, hem de janjanli vs. ve oyunu bir kere kurup toplam 2 saat oynadiktan sonra bidaha oynamamak uzere silmistim.

bu da ayni olacaktir :P Oyun hikaye ve diyalog endeksli degil, bunu her yerden gorebiliriz... eyaletler arasi gidip gelemedigimiz, amerikanin yarisini gezemedigimiz fo, fo degildir. :( Ben derim ki biraz daha bekle.

bu arada yuh butun review sayfalari 90+ vermis, insan eski falloutlara sadik mi degil mi diye bakar, hikayesi eskisi kadar iyi degil... yazmis hepsi istisnasiz ama ona ragmen 90 lar havada ucuyor. Obliviona da ayni sey yapilmisti, ne kadar seviliyor su firma :(
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

bu arada yuh butun review sayfalari 90+ vermis, insan eski falloutlara sadik mi degil mi diye bakar, hikayesi eskisi kadar iyi degil... yazmis hepsi istisnasiz ama ona ragmen 90 lar havada ucuyor. Obliviona da ayni sey yapilmisti, ne kadar seviliyor su firma :(

Çünkü çok güzel parayı yediriyorlar, haftalar öncesinden bütün oyun sitelerine verilen reklamlardan tut da gamespot'daki özel fallout launch center'a kadar. İşin içinde ciddi meblağlar döndüğünden yemiyor tabi şöyle bir okkalı tokat gibi 6/10 vermek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...