Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dollhouse, Joss Whedon'ın yeni dizisi

axedice

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Evet evet 2 güzel olmuş, yavaştan hikayenin içine giriyor. Helonun oynadığı fbi ajanı biraz klişemsiydi, lazanya pişiren karşı komşu falan iyice fox zorlaması bi karaktere dönmüş heh. Yalnız bu amarikalıların okla canlı insan avlama sevdası nerden geliyo acaba? Bu geyiği gördüğüm üçüncü dizi.

Ok çok ideal bir suikast cihazı çünkü. Günümüzde bile gizli ajanlara eğitimi verilir.

Her şeyden önce hafiftir, menzili ağırlığına göre iyi. Boyut olarak çok ideal olmasa da en önemli artıları ses çıkarmaması ve daha da kritiği olarak "back trace" edilememesidir. Yani bir oktan geriye balistik inceleme yapamazsınız, atıldığı silahı ya da kaynağı bulamazsınız vs. Ayrıca maliyeti ucuz ve her an mermi bulunabilir, kısa sürede üretilir vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

fox un çekmediği pilot bölümün senaryosu nete düşmüş. ben okumadım daha ama millet baya güzel diyor.

bir de villian olarak alan tudyk (firefly ın wash ından) bahsediyorlar ama imdb de filan ismini göremedim.

bir de malesef dizi hakkında benimle aynı fikirde olan birçok insan gördüm nette. neyse bir de 3 e bakayım bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dizi zaten boyle whedon'in dondum ulan geri diye cikardigi bir sey degil. dushku "abi yazalim bir sey oynayalim, hatta ayarladim fox'la gorusmeyi felan" diyip whedon'i ikna etmisti. hatta ilerde tv'yi birakip web uzerinden yapimlara acilmayi dusunuyorum dedi gecen ay. bilmiyorum belki isler degisir konusmak icin erken ama bir angel bir firefly gibi olmayacagini dusunuyorum. umarim yanilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dizi fena değil de whedon dan insan daha iyisini bekliyor. yani whedon ı whedon yapan şeyler dizi de pek yok.

ya bu "herkes doll" olayının suyu çıkmasın :/

o tofer mıdır nedir, çok antipatik bi tip.

white wolf hemen mage in son kitabına (seers of the throne) ismini bile değiştirmeden koymuş bu konsepti. başkalarına dava açmayı biliyorlar ama... :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...