Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayırlı olsun

Dralnu

Öne çıkan mesajlar

kediyi kill bill 2 ye götürdük işte :P

Sam i merak etmeyin banlandı bu bölümden ahah[signature][hline][i]I come along but i don't know where you're taking me. I shouldn't go but you're reaching back and shaking me. Turn off the sun, pull the stars from the sky! The more i give to you, the more i die!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 23 Nisan 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
arcane mod olmuş haberimiz yok eheh
gratz !

Sor bakalım kendisinin var mıymış haberi? lol

Hayırlı olsun.
Hemen ufak bir uyarı yapayım; bu bölümde adminlerin nasıl kesildiği, JK/JA oynamayı bilmedikleri falan gibi asılsız iddiaların ortaya atılması kesin olarak yasaktır, aksi durumlarda Zed ve ben bölüm modunu saberla, olmadı taşla sopayla kovalayacağız. =P
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ben de dedim paticik yeni bir site filan açtı, bir de "hayırlı olsun" diye başlık atmışlar. evet efendim, 'hayır'lı olsun, yani olmasın bu iş. bugün bilgisayar oyunlarını verirsin yarın konu dışı'nı. microsoft siteler grubuna gireceğiz diye parsel parsel satacaksınız forumu. burada ne yiğitlerin postları aktı seller gibi, bir ana 3 evladını kaybetti post atmaktan helak olmaları sebebiyle..

ÖZGÜR PATİCİK FORUMU İÇİN!

HAYIR![signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane kardeşim mod olmuş haberimiz yokmuş valla. Hayır adam da fazla mütevazi, her gün icqdan konusuyoruz adam bir reklamını yapmıyor.

Çok çok sevindim site icin. Sitede böyle bilgisine çalışkanlığına düzeyine ve ekasına güvendiğin bir insanın yetkili olmasının sitenin geleceği için çok hayırlı olduğunu düşünüyorum.

Evet site için cok sevinsem de Arcane için de çok üzüldüm. Ne de olsa daha başına geleceklerden haberdar değil.

Normalde pek girdiğim bir bölüm olmadığından gözümden kaçmış ama madem artık Arcane var burayı da ziyaret edilecekler listesine eklemek gerek şimdi.

Arcanecim seni öncelikle tebrik ediyor ve Allahtan senin için sabır diliyorum.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 27 Nisan 2004 04:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ...
hayırlı olsun bakalım ...
ne gıbı hızmetler vaad edıyorsun ...
haftada 3-5 prewıev ısteruk ...
en yenı en kuncel haberlerı ısteruk ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...