Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

içinde "O" harfi olan araba markası

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Şimdi euro d'de şu salak yarışmalardan var. honda ve porsche çıkmış 6 tane daha araba markası var kapalı, millet herbişeyi söyledi yine de açılmadı. Millet arayıp taibot, morris falan diyo artık oderece.

Bence kalan 6 zarf boş. Böyle bişey olablir mi? Yarışma bitince açılmayanlar açıp göstericek mi?

ayar oldum
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi keresinde aynısının "a" için olanını izlemiştim. bi tek audi çıkmıştı ondada. 2 saat falan izledim sırf meraktan. herbişiyi solediler falan. soora açtılar zarfları. 2 tanesi çin markası 1 tanesi makedonya falan çıktı. açılan 5 araba markasınıda hayatımda hiç duymadım hiçde hatılamıorm adlarını.
ondan pek umitli olma. adamlar 1 2 tane içine dooru duzgun marka koyuyolar dierleri hiç duyulmamış şeyler oluo.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
ben bi keresinde aynısının "a" için olanını izlemiştim. bi tek audi çıkmıştı ondada. 2 saat falan izledim sırf meraktan. herbişiyi solediler falan. soora açtılar zarfları. 2 tanesi çin markası 1 tanesi makedonya falan çıktı. açılan 5 araba markasınıda hayatımda hiç duymadım hiçde hatılamıorm adlarını.
ondan pek umitli olma. adamlar 1 2 tane içine dooru duzgun marka koyuyolar dierleri hiç duyulmamış şeyler oluo.

dediğimi tekrarlıorm hiç kasma kalanları bulamazsın. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...