Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmdakkkk Yaşlanıyorum...

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Dün bizim buradaki üniversiteden hatunun birine teklif ettim kız 84'lü 18 yaşında falan bende 80'liyim 23'e girdik kız bana demezmi "Sen benden çok büyüksün senle çıkmam" die ohannaaaaa lan dedim ne oluo... Lan daha dün bende 18 yaşındaydım ne oluooo lan bu hayata biri durdursunnnn 23 olduk millet yaşlı muamelesi yapıo bize... İmdakkkk yaşlanıyorummmmmmmmmmmmm.... Yakında 23 yaşındaki hatunlarda yaşlı demeye başlıcakkkk.[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 23 yaşındaki hatunlarında gözü fazla açık oluo bea abi :) Her hareketimizden ne demek istediğimizi anlıyorlar :) Oda bize uymuo işte :) Ama cidden dün arklar resmen kartlaşmış tavuk muamelesi yaptı ulan dedik aldık başımızı gidioz daha dün 20'ydik valla :) 15 yaşındayken filan derdim ahh bi 18 olsam falan die Allah kahretsin beni şimdiki aklım olsa 19'da kalıyım daha yukarı çıkmıyım valla :)[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

olm kızların dediği olumsuz hiç bi şeyi kafayı takmaya deymez. gerekirse kız öleceğimi bilsem senle çıkmam desin. herkesten hoşlanacak birileri her zaman vardır. bunu unutma.[hline]Bir insanın kalbi kirli olsa bile
Bir köşesinde temiz bir bölüm vardır
O temiz bölüm ne kadar küçük olursa olsun
İçinde kimsenin düşünemeyeceği kadar büyük bir aşk vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 04 Şubat 2003 10:42 tarihinde demiş ki:
"Sen benden çok büyüksün senle çıkmam" [hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]

Ama bi sn .. Sedn ondan Ya$ oLarak oLduu gibi Cüsse bakimindan da bayaa(!!!) buyuksun .. Ondan da oLabiLir ! :)[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945 (Yeni Icq Bu)
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 04 Şubat 2003 14:59 tarihinde demiş ki:
olm kızların dediği olumsuz hiç bi şeyi kafayı takmaya deymez. gerekirse kız öleceğimi bilsem senle çıkmam desin. herkesten hoşlanacak birileri her zaman vardır. bunu unutma.[hline]Bir insanın kalbi kirli olsa bile

Levia takan yokki bab? Çokta tınnnnn yane... Şu dünyada milyonlarca var kız... Biri olmazsa öteki olur benim derdim kız değil gittikce yaslanıoz yani yakında 30 falan olucaz... O zaman hepten kartlaşcaz :)[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yani demek istediğim sana yaşlandın bile deseler sallama ya. 80 inde bile olsan yine senle evlenecek birilerini bulabilirsin.kuşku götürmez bi gerçek bu.[hline]Bir insanın kalbi kirli olsa bile
Sosyal ağlarda paylaş

lol biz 84 hatunları sen daha toysun diye geri çeviriyoruz senin taktığın şeye bak.. Salla ya bırak naapacan 84'lü hatunla çıkacan da başına bela mı alacan.. 23 yaşındasın ne güzel işte git kendi yaşlarında birilerini bul, zaten 30 yaşına geldiğin zaman 24-25 yaşında üniyi bitirmiş hatunların hepsi yazacak sana hem o zaman olgun da olacaklar.. 18 yaş bizi bozar :P

Takma kafana 30 a geldiğin zaman dert etmeye başlarsın yaşlanıyoruz diye daha erken :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Şubat 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
yaşlanmak kötü birşey tabii.
18 iyi bir zaman. 15 yaşımda kendimi çok küçük hissediyordum. Şimdi ise çok özgür hissediyorum. Hayır 19 olmak istemiyorum.[hline]

18 e kadar hayat geçmek bilmez, 18 den sonra da nasıl geçtiğini anlamazsın.. ehliyet almak için 18'imi beklediğim günleri dün gibi hatırlarım ama şimdi bi hesap yapıyorum 7 yıl olmuş nasıl geçtiğini anlamadım bile. 25 yaş da güzel bir yaş ama 18 kadar güzel deel ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Önceden kafama göre takılırdım şimdi ise ağır başlı takılmak zorunda kalıoz. Kızlarla makara kukara takılırdık ne güzel şimdi ilişkiler sırffff romantizm yada sex üstüne kurulu.. Ulan 30 olunca ne mok yicez onu merak ediom valla... Yaşlanma korkusu sardı daha 23'de :))[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...