Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AoC can çekişiyor.

_Gandalf_

Öne çıkan mesajlar

Vlla bende hiç sataşmayayım diye kasıyorum kendimi ama önceki postlarıma bakarsanız dibine kadar savunuyordum aoc'yi oda mevcut durumundan dolayı değil ilerde adam olacak diye,
releaseden 8 ay öncesinden closed betam vardı oynadım, release oldu ilk gün aldım direk oynadım 2 ayda lvl 80 oldum (zamanım kısıtlı) baktım yapacak hiçbirşey yok, pvp yapsan amaçsız, dolaşsan amaçsız, grind yapsan i halta yaramıyo, para kassan satın alacak item yok, instance yapsan yaptığın set napacaksın çünkü pvp amaçsız, dengesiz, tonla bug, 50 tane lvl 80 5 metrekare alanda sağa sola reskill atar durur, grup yaparsın, mapde birbirini göremessin, end content yok, amaç yok hiçbirşey yok, üzerinden 6-7 ay geçmiş hala adam olmamış, köpek kediyi kovalamıyodu onu fixledik diye dalga geçercesine update note yayınlıyorlar, 2 hafta sonra pvp content gelecek diyip 3 ayda release edemeyen bi zihniyeti çıkıpda kimse bana savunmasın, beyenmiyorsanız oynamayın demesin, evet beyenmiyorum ve oynamıyorum ama sizde sırf ben oynuyorum o yüzden oyun çok güzel salsafatası yapmayın. Oyun rezil bi durumunda soe'nin swgye yaptığını bile geçti, en azından swg 2 yıl pre-cu ya kadar baymadan zevkle oynayabildim, bu 2. ayda gitti 150 kağıt dememe sebeb verdi.

Evet oyun büyük umut vaad ediyordu, herşey çok iyidi, ama direk şalratanlığa vurdular işi, okadar iyi gidiyodu madem neden ilk 2 hafta sürekli oo hızla büyüyoruz 700bini bulduk diyip bi anda sustular ? neden 8 ay geçmesine rağmen aktif oyuncu sayısını hiçbi zaman açıklamadılar ? neden ilk hafta tüm serverlar heavy load derken şimdi server merge yapıyorlar ? ahh be funboyluk yapında bazı şeyleride düşünün oyun öldü bitti, funcomda farkında, 15 yıldır şirketin yönetiminde olan, hatta kurucularından olan adam bile aoc fiaskosundan sonra istifa edip ayrıldı şirket. İyi reklam yaptılar ama failcom oldu, dx10 dx10 dediler yalan oldu, pvp dediler, ranking dediler fiascom oldu, biliyorum para verdiğiniz için, yanan paranızı hatadan dolayı yanmadığını kabullenmediğiniz için seviyorum oynuyorum param helal olsun psikolojisinden dolayı savunuyorsunuz, açın psikoloji okuyun birebir aynı durum :)

Neyse saygılarımı sunar, fiasko(m) ile sizleri başbaşa bırakıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet düzgün özetlemissin. Düzgün eleştiriye lafım yok.

Ama buraya gelip bomba koyup giden, Sux yazıp giden, kazım>all diyen vs.. tipler baydı artık. Sen zaten bırakmıssın oynamayı 3 ay önce .O zamanda aynı şeyleri yazdın gene gelmiş aynı şeylere yazıyorsun 10 ay geçsede aynı şeylere yazıcaksın. Kafanızda bitmiş o oyun. Peki Oynuyanların tekrar tekrar yüzüne vurarak ne geçiyor eline ? veya Postmu kasmak istiyorsun git yeni gelenlere fln at. Başka neden göremiyorum

Kendi açımdan niye oynamaya devam ediyorum özetliyim.
Oynamaya devam ediyorum çünkü lvl 80 olmadım daha :) , Combat sistemi müthiş ve orjinal hatta bu sistemle bir ilke imza attılar (ileride başka oyunlar göreceğime eminim) sonra Atmosfer çok güzel , grafikler harika.

Fakat dediğin gibi de milyon tane Sorun var oyunda.Craft'tan tut'da pvp rank sistemi vs....Ama Keşke directx10 gibi sorunlar olsa hepsi. adamlar video yayınlıyolar gelecek patch hakkında. Directx 10 da agaçların yaprakları sallanıcak denizler ışıldıysak gibi şeyler söylüyorlar. Komik yani sen önce gri map olayını düzelticez de , rank sistemi koyucaz, pvp mini game leri adam edicez de sonra bunları söyle.

Ama sonuçta bunların hepside düzeltilebilir sorunlar değilmi :P . Zaten Oynamaya devam edenlerin %99'u bunu umut ederek devam ediyor oynamaya. Sağolsunlar bir patch'i cıkarmaları aylar bulmaya başladığı için buna inananlarda oyunu yavaş yavaş bırakmaya başladı. Şuanda oyunda aoc'a düz kayan tipleri göremiyorum. Onlar coktan bıraktı birtek gelecek bu oyunda diyenler var. Umarım onlarıda kaybetmeden birşeyler yaparlar yoksa çok geç olucak.

Bende en kötü 80'den sonra amaç mamaç kalmıyorsa oyunda dediğiniz gibi ara veririm oynamaya. Ama ben hala inanıyorum ileride adam olucak bu oyun. Bilemiyorum belki 5 ay sonra belkide Expansion cıktığında... Geri dönücem aoc'ye.Çünkü Lotr'den biliyorum Fancom yaptığı işi yarım bırakıcak bir firma değil. (Batmazsa tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:
Bence oyun çok güzeldi atmosfer olsun savaş sistemi olsun, ama sağolsun funcom rezil etti bitirdi oyunu. Bence oyunu tekrar diriltmek istiyorlarsa firmanın adını değiştirsinler. Allahaşkına funcom nedir yaa?!? Aklıma dandik flash oyunları yapan site geliyor ismi duyunca. Bence adamlar isimden fail..

isimde karizmaydı ao zamanında aoc ilk çıktığında da woawww fln oldum sonra baktım ortam yok. düzen yok.. nerde blizzard nerde funcom dimi
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Ama buraya gelip bomba koyup giden, Sux yazıp giden, kazım>all diyen vs.. tipler baydı artık. Sen zaten bırakmıssın oynamayı 3 ay önce .O zamanda aynı şeyleri yazdın gene gelmiş aynı şeylere yazıyorsun 10 ay geçsede aynı şeylere yazıcaksın. Kafanızda bitmiş o oyun. Peki Oynuyanların tekrar tekrar yüzüne vurarak ne geçiyor eline ? veya Postmu kasmak istiyorsun git yeni gelenlere fln at. Başka neden göremiyorum

çünkü biz düzgün eleştirileri oyunu henüz oynarken yaptığımızda bize "l2p, oyun gayet iyi sorun sizde, beğenmiyorsanız bırakın" dediler. biz de "hayhay bırakırız ama siz pro'lar kendi halinizde aranızda takılırsınız sonra" dedik. evet gelip yüzlerine vuruyoruz, keyif de alıyoruz. bir daha sefere eleştiri yapan insanlara daha makul cevaplar vermeyi öğrenmişlerdir umarım bu kişiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...