Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 3. Sezon

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

adamlar herhal en son 10-15denemelerinden başarısızlıkla ayrılmış, beceriksiz, basiretsiz embesiller grubu..

iskender 21 - polat 5 falan gibi bi hezimetle devam ediyorlar.

bölümün sonundaki son bakış direk şuydu;
-memati.. olm işi bırakıp güneye mi yerleşsek lan?
+hocam bak şimdi ne gördüm.. burada bi simitçi var ya..
-ee.
+şimdi bak buradan kaç adam geçiyor günde.. sen de 2000, 600ü simit alsa.. günde 450ytl eder! 250simitlere gitse elde var 200günlük. sen ben abdül 3 köşe tutsak günde 750! az para mı?
-simitçi açalım diyorsun
+hee
-olur lan.. onu beceririz di mi lan?
+tabii abi. ne olacak ki? parayı vericekler simiti vericen?
-yalnız ben para üstü hesaplayamam biliyon..
+o_O'
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
necati şaşmaz, realde de kıza yüzük almış, zaten dizi jeneriğinde de 2. sıraya yazdırmış hemen kızın adını. ben mematinin veya abdülheyin yerinde olsam direk basar giderim. 5 yıldır dizide olan ağır abiler dururken, 2 bölümdür dizide olan kızı en başa yazdırıyo lavuk şaşmaz biraderler...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bknz. genç polat http://img111.imageshack.us/img111/6698/polatfm1.jpg
bu herif, realde de kaya kadar tek taşı takmış haticeye. zaten diziye giren her manken, mecburen şaşmaz brotherlara manita oluyormuş öldürülene kadar.
yalnız memati de iyi ezikmiş, 3 günlük kıza kaptırdı jenerikteki 2. isim olma pozisyonunu ve hala tık yok adamda. ben olsam kafalarına yıkarım o seti, kolaysa öldürüp diziden çıkartsınlar bakayım. dizi biter be:D
aslında necati dünyanın sayılı tipsizlerinden ve rol özürlülerinden biri, ama hasbelkader yazar olan uyanık abisi sayesinde insan sınıfına girdi ve hatta şu an kıroyum ama para bende diyenlerin idolü olmuş durumda...
Sosyal ağlarda paylaş

iskenderi mit müsteşarı yaptılar, polat daldı adama ve boğmaya çalıştı, ama arkadan elektriği yiyince içeri atıldı. sonra bir paşa geldi ve polatı içerden çıkardı. sonra polat kızla gerdeğe girdi, ardından polatı kurtaran paşa da öldürüldü. mematinin hale berry çakması manita geldi ve yüklüyüm, hap map kar etmedi mecpur doğuracam dedi. memati dellendi, git kocanla konuş banane dedi. sonra bulut mematiye, fuat tataroğlunun kuşunun ötmediğini rapor etti. mematinin timsah gözleri sevinçten parladı, manitasının ortaklı çıkmadığını öğrenince. sonra muro ile polat, eski bir pkklıya operasyon yapıp dağa kaldırdılar. son sahnede iskendere bu haber geldi falan işte:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...