Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İran'da soykırım!

Krusty

Öne çıkan mesajlar

ulan ülkerin ürünlerine falan böle bişey yapabilsek ne güzel olur. gerçi yine bi şekilde acısını çıkartır bizden o +%/%&( ama neyse...

o değil de, bu salakların kanına orda uçan alkol boru gibi karışır, kafayı bulurlar böyle. Zaten hepsinde bi neşe var böle "oleeeyy kırdım lan ne güzel gel öpüjem abi" şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

onlar saf alkol olsa, mekan kapalı alan olsa, sende yeni spor yapmış gibi nefes alsan belki.

ama zaten bardak bardak içtiğin ve 3-4 bardakdan sonra kafanı döndürecek kadar etki eden bi madde'nin açık alanda koku molekülü kadar ufak ufak kanına karışmasıyla kafa eder diyorsan ben geçen bi duvar gördüm onla konuşmaya gideyim
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

o değil de, bu salakların kanına orda uçan alkol boru gibi karışır, kafayı bulurlar böyle. Zaten hepsinde bi neşe var böle "oleeeyy kırdım lan ne güzel gel öpüjem abi" şeklinde.

braniacta alkol almadan sarhoş olma yolları denendi

en iyi yöntemin içki dolu küvette 1 saat rakılanmak olduğu tespit edildi
kandaki alkol oranı da kayda değer bişey deildi
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:
Mr_Hand said:

braniacta alkol almadan sarhoş olma yolları denendi

en iyi yöntemin içki dolu küvette 1 saat rakılanmak olduğu tespit edildi
kandaki alkol oranı da kayda değer bişey deildi

haha güzelmiş :P kana karışma değil asıl olay zaten, kana karıştığı için beyne etki etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bilidğim kadarıyla bu iranda değil arkadaşlar iran yazmışlar sitede ama bi yanlışlık bu olaylar gümrükte oluyor yurtdışından kaçak alkol sokmak isteyenleri yakalananları böyle yapıyolar eğer dikkat ederseniz resimlerin altınadaki site sanırım bulgar sitesi girdim ama anlamadım tam bulgarca gibiydi hatam varsa düzeltin
Sosyal ağlarda paylaş

Bu değilde asıl bir ada ülkesine ( küçük bir yer ismini hatırlamıyorum ) kaçak sokulan araçları imha görüntüleri vardı.

Cadillac Escalade, Navigator, Bmw 7 serisi falan vardı ilk başta.

Sonra asıl vahşeti gördüm. Ferrari F430 vardı orda. Ve bildiğiniz öküz boy ekskavatör direkt soktu kepçeyi ortadan böyle başımdan aşağı kaynar sular inmiş gibi oldu.

YAzıktır günahtır ya el emeği göz nuru o araç. Mikronluk motor ayarları var silindirlerde zamanlamalarda. Mühendislik harikası onlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...