Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yapılan af edilemez...

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

Bi anda aklıma geldi.18'ler Takımı

Yönetmeni Mesut Taner bu filmin.Daha önce "Neşeli Gençlik" gibi iğrenç bir filmin yönetmeni.Ve son çıkan bu filmi geçen sene ne yazık ki PARA vererek izledim.Gittim sinemaya para verdim.Üstüne SEVGİLİMLE.Rezillik diz boyu...

Sandım ki.Sosyal tespit filmi gibi bu ?Çünkü..

Çekimlerinin büyük bölümünün Ömerli ormanlarının çetin şartları altında gerçekleştirildiği filmde, kendilerine �18�ler Takımı� adını takmış lise mezunu dört genç, üniversite sınavlarını bir türlü kazanamamakta ve askere gitme korkusu yaşamaktadırlar.
Aynı biz abi dedim.Herifler açık öğretim muhabbeti falan..Neyse..
Ne yapıp edip sınavları kazanma ve bir süreliğine de olsa askerlikten yırtma telaşına düşmüşlerken, aralarına özel bir amaçla giren Deren adında güzeller güzeli bir kız yüzünden, kendilerini bir anda akıl almaz olayların ve ilginç rastlantıların içinde bulurlar.
Bunun üzerine abi herkez taş gibi hatunu kapızlıcak.Of mis gibi eğlence.Bari biraz gülerim dedim.

20.DAKKADA SALONU TERKETTİM.

Param gitti nemi üzülsem, Türk sinemasındaki gelinen iğrenç bir noktayamı deyinsem napsam bilemiyorum.Ama kendimi affedemiyorum.Hele ki rezil prodüksüyondaki gözlük budur;

Ayrıca senaryosu öyle rezalet ki karekterlerin kimliği yok.Birisi temizlik sever yerde sürünür.Diğeri yakışıklıdır ama homomsu.Ne lan bu ?

İzlemeyin olum bu film.Oh be içimi döktüm resmen.Dağılın artık.Gidin gezin.Sevgilinizle buluşun.Aranızda Recebide seven varsa onu polis dövsün...

Konuyu takip eden olaylar
*Sinema Salonunda kızı götürmek.Dynun
*Sinema Salonunda kız tarafından götürülmek.bLackcha0s
*Sevgilinin yanında korkmak.fede
*Sinemasal sevgi.Kaynaşmak.aktiftablet

Sosyal ağlarda paylaş

Baya önce Recep İvedik filmine gitmiştim içtiğim kola burnumdan geldi(Harbiden).Bide koltuk grubunun en dışında oturuyodum, bide yanımda kız oturuyodu, esprilere gülerken kolayı püskürmekten neye gülüceğimi de unuttuğum oluyodu.

buda böyle bi anı :(

Yanımdaki kızda da ne meymentesiz surat vardı ha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...