Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSK beni begenmedi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Ferrero said:
dunno said:
Sly-One said:
o deil de dunno bi resim koymadın askerlerimiz sevinsin.

=) dunno hayallerinde sekilden sekile girsin istiyorum. her gün farkli bi hgale buruniyim =)

dunno.

dunno seni çok güzel ama kafasız bir bayan sanıyordum. 66.7% yanılmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:
irenikus said:
muayenede çırılçıplak soyuyorlar mı, pipimizi falan görüyorlar mı

ben hasköye gittim orada donla kaldık

arkdaşım üsküdarda muayene oldu donu da indirtmişler.. böyle 5 sap 5 i de yukarılara bakıyor kimse kimseye bakmamaya çalışıyor

kimisi hiç muayne yapmıyor. mesela bana sadece iyi misin diye sordu, iyiyim dedim imzaladı bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

BloodyBeast said:
irenikus said:

onu askeri lisede yapiyolar sadece diye biliyorum. 3 yerde mali yokluyolarmis ::o

Askeri okulların sağlık muayenelerinde sadece üroloji kısmında üreme organı kontrolü var. Herkesi ayrı odaya koyup o şekilde yapıyorlar işlerini. Bende sarışın bir hanımefendi vardı zamanında. Aah ah :D
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:
BloodyBeast said:
irenikus said:

onu askeri lisede yapiyolar sadece diye biliyorum. 3 yerde mali yokluyolarmis ::o

Askeri okulların sağlık muayenelerinde sadece üroloji kısmında üreme organı kontrolü var. Herkesi ayrı odaya koyup o şekilde yapıyorlar işlerini. Bende sarışın bir hanımefendi vardı zamanında. Aah ah :D
karşına kadın koyup kalafat kalkıcak mı diye test ediyorlar diye şehir efsaneleri duymuştum dediğin şarışın bayan bu olay mı yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:
BabacumMostors said:
irenikus said:

ben hasköye gittim orada donla kaldık

arkdaşım üsküdarda muayene oldu donu da indirtmişler.. böyle 5 sap 5 i de yukarılara bakıyor kimse kimseye bakmamaya çalışıyor

kimisi hiç muayne yapmıyor. mesela bana sadece iyi misin diye sordu, iyiyim dedim imzaladı bitti.

seni gördüm daha iyi oldum deseydin askerlikten yırtar mıydın
Sosyal ağlarda paylaş

Hava harbe de deniz harbe de gittim zamanında sınavlardan sonraki sağlık kontrol, spor vs. için sadece iç çamaşırla bırakıyorlardı, ikisinde de düz taban olduğumu farkettiler ne yazıkki. Halbuki koşmama vs. hiç birşeye engel olmuyordu. İnsanı çok rencide ediyor sağlık muayeneleri ne yalan söyliyim, yanımda bir çocuğu parantez bacaklı diye almamışlardı, birisini istediklerinden uzun diye şaka gibi nedenlerle posta yedi insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...