Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

nie 2 bölüm birden var ?

edik: alla alla warezde 402 de var ama imbd'de 3 temmuzda cikiyo gözüküyo. annamadim.

Game of Thrones'ta da bir bölümü HBOGo ile erken yayınlamışlardı bunda da aynısnı yapmışlar. İkinci bölüm var ama HD si yine normal zamanda çıkar heralde.

İlk bölümde iyiydi. Başındaki perili kısım hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

bence gerçekten ağır saçmalamaya müsait bi ortam oluşturuluyor.

cinler periler vampirler kurt adamlar panter kadınlar...

...derken bi de cadılar çıktı. dağ gibi lafayette'i elele tutuşup güneşi filan selamlayan wiccanların arasına attılar.

ama eric o kadar canım ki...
gerizekalı suki. akılsız kadın.
Sosyal ağlarda paylaş

Inb4 Taranın dudagının Sookie'ye "Seni öldü sanmama sebep oldun, küstüm sana" tripleriyla 5 bölüm titretmesi, 10 bölüm Sookie Bill'e "güvenimi cignedin yüzlerce kere hayatımı kurtararak, lanet olsun nasıl güveniccem ben erkeklere" tripleri, Jessica direk monogamy'den sıkılmış ergen.

bildigin soap opera olmuş işte.

Nerede o kasvetli güney amerika temalı vampir dizisi nerede bu.

Big boss da periler ve cadılar bu arada.

A job well done.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Nerede o viking nerede Eric.

Geçiniz.

yok geçmeyelim. viking is one kind of cool.

du komple spoilera aliym de neme lazım...

karı seni reddediyor diye evini satın alıp içeri dalmak, girer girmez uuu beybi çekmek, bütün bunları da bir "sana inancımı hiç kaybetmedim beybeh" kisvesine yalan yalan büründürmek is a new level in assertiveness. herif kitabını yazıyor assertive cool'un, viking ne ki, vampir kralı ne ki...

velhasıl, eric dizideki tek ne yapacağı merak edilesi adam. yakışıklılığını filan sittiredin, ona fangirller çıldırıyor yeterince. biz yüksek beklentili ve kalkık popolu dizi kitlesi olarak konuyu burasından tutalım bence. eric ve onun yavrusu şu şuh kadın (adını unuttum bi an) olmasa, hiç çekilmez turubıladu. herkes bi sümüklü, herkes bi kifayetsiz, herkes bi ağlak...

Sosyal ağlarda paylaş

rağbetten kastın ratingse evet, adam iki şekil çekiyo da bişey seyrediyoruz. yoxa nikahımıza alıcaamızdan diil. bu da olmasa dizide seyredebileceğimiz şeyler:
- taranın titreyen alt dudağı
- sukinin küstüöm oynamoyoromları
- bill'in sümüklü ilanı aşkları
- ceysının idiot halleri
- bar sahibi kuçu adamın çalkantılı ruh çorbası
- vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...