Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Bu sezon gereğinden fazla karakter ve olay vardı. Tara'nın titreyen dudağı,lafayette'in gay sex i ve Sookie'nin ayrık dişelri yüzünden yeterince Jessica, Eric fln göremedik. Yeni karakterlerden iyi olanları vardıda onlarda yalan oldular hiakye yüzünden. Keşke geçen sezonlar gibi sadece bir kitabı uyarlasalardı böyle 3-4 kitptaki olayları 12 blme sıkıştırmaya çalışınca olmadı. SOnuçta True Blood'ın en kötü sezonuydu bence bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin yazılmıştır ilk bölümün ne kadar kötü olduğu ama ben yine de tekrar yazayım. İlk bölümü zar zor izledim, oldukça kötü bir bölümdü. Bu kadar izleyeni olmasa siler atardım diziyi devam etmezdim herhalde böyle bir bölüm sonrası, umarım yanılmam.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar kişi önceki sezonların hatrına izledi zaten. bu sezon gerçekten leş.

koca sezonda anlatılan neydi ben anlamadım. yarım saatte halledilebilecek işleri koca sezona yayıp izlettiler bize. uzun soluklu olacak her dizide böyle düşüşler oluyor; ama genelde bu durumda da karakterlerin arka planı derinleştirilir, ana konudan bağımsız eğlenceli bölümler çekilir bişeler yapılır işte ne bilim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya güçlü kişiler geri çekildiler biraz. doğa üstü yaratıkların olduğu bir dizide her bölüm 20 dakka tara ve alt dudağını izlersek bayarız yani. normal. acilen alt dudak gitmeli (taranın gitceği yok çünkü) ve eric vs gibi güçlü karakterler ön plana çıkmalı.

3.sezon finali sonu hakkında

acaba bill kraliçe üstünde diablerie girişiminde mi bulunucak. tam hatırlayamadım kelimeyi yanlış yazmış olabilirim ama hani kendinden önceki jenerasyondan bir vampirin kanını tamamen sömürüp onun güçlerini almak gibi bişidi.

öyle yapsa, bill de az güçlense fena olmaz

edit: ama bu sefer de kraliçe diziden gider. güzel kız sayısına darbe vurur. gene tara'nın dakikaları artar. olmasın

Sosyal ağlarda paylaş

cemss said:

@barbu

tamam da 2 katıymış kraliçe bill in yaşının büyük ihtimal jessica falan yardıma gelir kraliçede arazi olur.

ya ben de tahmin etmiyorum. dediğim gibi dizide guzel kadın da kalmaz zaten :D ama o dedigim olay zaten oyle oluyor. yani senin yasına yakın vampiri somursen nolcak. generation atlamak asıl olay, buyuk ihtimalle kralice 1 jenerasyon eski billden. bi şekil yolunu bulup somurebilir aslında. ama dedigim gibi sanmıyorum boyle yapcaklarını dizide. ilk bi aklıma geldi teori ama sonra olmaz dedim.

bi de jessica yardıma gelsen nolcak. ufacık bebek daha

Sosyal ağlarda paylaş

vazo icindeki atiklari lavaboya atis sahnesindeki sookie nin manyak manyak gulusu ve suratinin hali arti disleri gunlerdir gozumun onunden gitmiyor. cok fena igrenc bisii.

korku filminden boyle etkilenmedim ama o an kadindan , kadin irkindan, perilerden nefret ettim resmen.

iyi is cikardi ama, bu kadar etkiledi ise beni. ne menem bir dizi bu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

vazo icindeki atiklari lavaboya atis sahnesindeki sookie nin manyak manyak gulusu ve suratinin hali arti disleri gunlerdir gozumun onunden gitmiyor. cok fena igrenc bisii.

korku filminden boyle etkilenmedim ama o an kadindan , kadin irkindan, perilerden nefret ettim resmen.

çekim hatası gibi bişeydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...