Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forum dedigin bole olur ;)

matama

Öne çıkan mesajlar

matama said:
valla eglenceyi mi koysam bilemedim ama bizimde forumumuz bole olsun artik :)

valla ne diyim ben böyle olmasını istemem, bu tip şeyler olunca da rahatsız oluyorum.

forum dediğin böyle olmaz, hani 4chan tribi yapmak istiyorsan zaten 4chan var hali hazırda, orda istediğin kadar kasarsın böyle şeyler.

ama rica ederek yardım isteyen birisine böyle taşşak muhabbeti yapıldığında üzülüyorum.
adama yardım etmek istemiyorsan, uyuz oluyorsan, kaparsın çeneni oturursun.

ha, kasten geyiğine koyuyorsa adam (original poster), koy sen de karşı geyiği, o ayrı...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
matama said:
valla eglenceyi mi koysam bilemedim ama bizimde forumumuz bole olsun artik :)

valla ne diyim ben böyle olmasını istemem, bu tip şeyler olunca da rahatsız oluyorum.

forum dediğin böyle olmaz, hani 4chan tribi yapmak istiyorsan zaten 4chan var hali hazırda, orda istediğin kadar kasarsın böyle şeyler.

ama rica ederek yardım isteyen birisine böyle taşşak muhabbeti yapıldığında üzülüyorum.
adama yardım etmek istemiyorsan, uyuz oluyorsan, kaparsın çeneni oturursun.

ha, kasten geyiğine koyuyorsa adam (original poster), koy sen de karşı geyiği, o ayrı...

OOOOKEY.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim forumun duygusal arkadaşlarından biri bu topici açmış ve böyle gelişmiş olsa önce "paticik.com" bölümünde ağlama topicleri, ardından kişisel de intaar edicem topicleri en sonunda da garbage da "paticik artık eskisi gibi değil bırakıyorum" topicleri havalarda uçuşurdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...