Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

yapabildikleri en iyi AI mi bu , yoksa "nasıl olsa satıyoruz , aa bak zaten baya bi kısım da "beğeniyor" oyunu , neden daha fazla uğraşalım , tutmuş sistemi riske atalım" mı diyorlar?

aytrıca bir futbol oyununda yapabilecekleri en iyi AI bu ise , lütfen istifa etsinler.

dediğim gibi , iss 2 bile bundan daha mantıklı takım arkadaşları barındırıyordu.

ama yine dediğim gibi , senin mantığında olan çok kişi sayesinde , oyun gelişmiycek , sizde angut AI ile , futbola benzeyen bi oyun oynayıp "aga pes süper" muhabbeti yapmaya devam ediceksiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:
renkler ve zevkler farklıdır şunu oynayan aptaldır demek yanlış ne yani beşiktaşa şl aldırınca adriano yu alınca mutlu oluyormusun? yada 2d maç izlemek cokmu heycan verici? her sene sadece menüsü değişmiş bir oyunu oynamak felan ...

ben bu kadar sig ve komik bir post gormedim 8 yildir burada yazmaya basladigimdan beri.

Oncelikle gidip fm ve pesi karsilastirmissin, ikisi de futbol ile alakali olsa da bambaska iki oyun tarzindan bahsediyoruz, birisi simulasyon, birisi spor oyunu. Oyunu oynamamissin, verdigin adriano ornegi de komik ve kendin de komiksin. Evet oyunu taktik ayarlayip kendin kasa kasa buldugun oyunculari oynatip basari almak cok heycan verici ve guzel.

Her sene sadece menusu degisen bir oyun ise beni bayagi eglendirdi ki Pes bu katagorinin kralidir kanimca. Pes zayif olmus bu sezon. Su anda istediginiz kadar reddedin ama bir sure sonra caniniz o kadar da oynamayi cekmeyecek. Benim cekmiyor artik :) ilk ciktiginda 1-2 hafta oynadim ama unuttum gitti bile.

Alakasi olmayan iki oyunu kiyaslarken biraz daha dikkat, oynamadigin oyun icin de varsayim yaparak gorus belirtmemeye de calisirsan daha az komik duruma dusersin.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlaşılmasın , no-offense ama pes 2009 müziklerini beğenen insanların kaba tabirle "indie" müzik hakkında hiç bilgileri olmadığını düşünüyorum.

çok çok kalitesiz parçalar "yapılmış". ea tranks özentiliğinde bi de isimlerini yazıyolar yukarılara.

özellikle müzik konusunda kimsenin beğenisine laf etme hakkımın olmadığını düşünerek , pes 2009 müziklerini beğendiyseniz , last.fm de "etiket" olarak indie yazıp azıcık araştırma yapın , çok güzel gruplar keşfediceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun ustasından tavsiye. forvet açtıysanız çapraz koşu yapınki gol atın. yoksa gol atmak zor. karşı karşıya zaten zor.
ben ortasaha sol ayak açtım. yorkshire mıdır orangemıdır nedir orda oynadım sonra Newcastle UTD teklif gönderdi gittim.
ilk başlarda pişman oldum kadro hayvan gibi çünki owen, martins, duff, viduka ,ameobi , smith felan bunların arasında zor şans buldumda 2. sezonumda şampiyonlar ligini kazandı takım. C.Ronaldo yu aldılar Miccoli Montolivo felan transfer yaptılarda güzel.
bende artık 10 maçın 8 inde as oynuyorum
sol ortasahayım ama 3 lü forvet oynattığı için sol forvet olarak oynuyorum.
bu sezon 16 gol 9 asistim var hep bu çapraz koşu sayesinde jhasdas.
bide zorluk derecesi en zorunda. ilk başlarda bende dikine koşayım felan hesabı yapıyodum zor oluyodu takım arkadaşlarında Team working skilli iyiyse çapraz koşuda direk önüne atıyolar topu zaten.
ama takımınızda Duff ve Martins gibi 2 tane bencil kazma varsa ne pas veriyo ne de sen,in %100 lük gollerini atamıyo sırf ben asist şampiyonu olmayım diye.
çok güzel oyun lan ashdd
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
yahu fıttırcam.manchester city de 1 sezon bitti sayılır.daha gol atamadım.ve forvetim :)

yedek olmaya mahkum oldum.4-5-1 oynuolar.tek forvet olmuo yani.takım atak yapamıoki ben pozisyon bulayım.pişman oldum bu takıma gittiğime.ligdede 12. ciyiz ztn.kümeye oynuyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
yanlış anlaşılmasın , no-offense ama pes 2009 müziklerini beğenen insanların kaba tabirle "indie" müzik hakkında hiç bilgileri olmadığını düşünüyorum.

çok çok kalitesiz parçalar "yapılmış". ea tranks özentiliğinde bi de isimlerini yazıyolar yukarılara.

özellikle müzik konusunda kimsenin beğenisine laf etme hakkımın olmadığını düşünerek , pes 2009 müziklerini beğendiyseniz , last.fm de "etiket" olarak indie yazıp azıcık araştırma yapın , çok güzel gruplar keşfediceksiniz.
indie severim, dinlerim. fakat aynı şeyleri düşünmüyorum. özellikle oyundaki "play" isimli şarkı çok hoşuma gitti harika. bir kaç güzel şarkı daha var. bence başarılı olmuş bir oyun için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sonraki oyunda BAL moduna kontrat yaparken pozisyon seçme özelliği gelmeli. Forvetim, ligde gol kralı olmuşum. Arsenal'e transfer oluyorum adamlar kontrata SMF de koymuşlardı kanatta onyatmaya başladılar beni. Gol kralıyım lan! :(

Load ettim ben de oyunu eski takımda devam ediyorum.

Tuncay'ın Fener'de hissettiklerini anlayabiliyorum bi forvet oyuncusunun kanada koyulması iğrenç bişey..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...