Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

19 yaşındayım pek parlak bi oyuncu değilim beşiktaşta başladım galatasarayda devam ediyorum 2.5 sezondur. takım vasatın üstünde cf olarak oynuyorum ilk hattrick imi geçen fenerbahçeye karşı yaptım :) ardından milli takıma seçildim öyle takılıyorum.hedefim gs ye avrupa kupası kazandırıp takımdan ayrılmak. geçen sezon uefa da final oynadık az kalsın kupayıda alıyoduk ama 90+3 de del pieroyu durduramadık :(
Sosyal ağlarda paylaş

silverhoof said:
ya bi ben mi boyle iyi bi yere gelemedim..kafayı yıyecem atamıyom anasını satıyım gol falan..Bi de her mac oncesı antreman macı mı yapmak lazım kadroya gırmek ıcın
antrenman maçlarında kendını göstermen gerekıyor.zaten bir süre sonra yedek olarak maç kadrosuna dahil olmaya baslıyorsun.

milanı kupada 1-0 dan 2-1 yendık ve galibiyet golunu ben attım. sonuç : benım golümle kazandık milanı eledik ama golden hemen sonra yine antrenör beni dışarı aldı...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu forma, takım ismi, oyuncu deiştiren dosyaları indirdimde sadece yapılan oyuncu trasnferlerini begenmedim. mesela man city sectim adamlarda 11 tane forvet war. sadece formaları ve takım isimlerini deiştirmek için hangi dosyaları koymak lazım. ben oyuncu transferlerini yapmasını istemiorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
birşey sorucam simdi orjinal alırsam tüm takımların isimleri,logoları,futbolcuları düzgün olması için official patch varmı ?

Yada söyle sorayım un official şeylerle düzeltsek bu sorunu. Pes2008'in serverlarında oynarken sorun yaratırmı

hayır sorun yaratmaz. çünkü option file onlar, edit mode'da düzeltilmiş gibi, online'ı etkilemez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız söylendi mi bilmyiorum da bu ilk yaptığımız maç , teklif almadan önceki amatör klüplerdeki maç bütün özellikleri aşırı etkiliyormuş. yeni başlayacaklar varsa kariyere o ilk maçta ki performanslarını çok iyi tutmaya baksınlar bir messi, ronaldinho, drogba kadar özellikleri olması istiyolarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

o maçın olayı hangi özelliklerinin yüksek gelceğini hesaplamak. Genel olarak kötü özelliklere sahip olacaksınız. messi veya drogba hayal etmeyin. ama diyelin ki maç boyu koştunuz speediniz 80 olarak başlayabilir. bir kaç tane özelliğiniz 75+ olarak başlayacak gerisi hep 60-70 arası.
Sosyal ağlarda paylaş

bana çok az maç exp geliyor açtan sonra skiller yükseliyor orada kırmızı renkli yerler maç exp. gerisi (yeşil renk olan) de strengthen da yaptığınız seçime göre olan artış.

genelde maç exp 1-2 felan oluyor bende. daha yüksek gören varsa sölesin. Gene de çok fazla maç skiplememeye bakın 100 maç 1 skill demek :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...