Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coca-Cola mı Pepsi mi?

Norak

Öne çıkan mesajlar

Zındıklar siziiiiiii. En güzeli ayran bir kere. Ne coca ne moka hiç bir kola buz gibi soğuk ayrının yerini tutamaz. Ohhhh bu öğlen yemekde zaten kurufasulye var yanında da yoğurt, deymeyin keyfime. Ayran olmayan ortamda yoğurtda en az onun kadar güzeldir. Sizi gidi emperyalizmin uşakları siziiiiii..... :-)[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
knight_of_rose, 04 Şubat 2003 02:16 tarihinde demiş ki:
nerden buldunuz bu eski mesajı :P ve 1lt light cola[hline] click here join the war

kesinlikle 1 lt cocacola light rullz hatta fazlasınıda için kiloda yapmaz ben bu şekilde 93 den 61 e kadar düşmüştüm biraz fazla olmuştu ama eheh olsun şimdi 67 yim güzelim lol[hline]Thief of pepelek
Sosyal ağlarda paylaş

Ayranın hası marka olmayandır. Ne o öyle plastik ile yasak aşk yaşayan ayran kılıklı şeyler. İlla marka laacaksanızda hangisiydi hatırlamıyorum ama cam şişede yayık ayranı diye bir tane vardı bir o güzel. Ama en güzeli evde benim hazırladığım. ALcaksın kavonozu, içine dolduracaksın su ve yoğurdu, basacaksın tuzu ve küp küp buzu sonra kapayıp ağzını bir beş dakika çalkalayacaksın. Buzlar sayesinde çok da güzel karışıyor. Mııııııımmmm....
*! Ağzının sularını silmeye gider*[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bizim tartıştığımız bu konu aslında biraz boş..New York'ta bir sosisli satıcısından aldığım coca cola o kadar güzeldiki tadı damağımda kaldı..Böyle bir tat olamaz..
2. olarak Fransa,İngiltere oralarda sakın cola falan içmeyin kusarsınız..

Gelelim nedenlere..
1-İngilterede ve Fransa'da kötü çünkü suylarında iş yok..
2-Amerikadaki en iyisi çünkü;aslında gerçek coca cola orda yapıldığı için,diğer ülkelere orjinal formülü vermiyorlar..Yani biraz değişini veriyorlar..[hline]In Time You Will Call Me Master!

Frp-Tr Staff
Deadlands Staff
World of Krynn Staff
Sosyal ağlarda paylaş

valla ayranın yerini hiçbişey tutamaz.. söyle bol tuzlu köpüklü falan.. kola dediğinin %90 ı su be! içine bi tutam toz.. sonra bas karbondioksiti..maliyeti 300 bin fiyatı... deli gibi kar yapıyor adamlar.. neymiş gizli formülmüş.. peh! [hline]Chaos can begin! Let it in!
Join my army!

[Bu mesaj Setroth tarafından 06 Şubat 2003 16:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...