Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni oyunlar

Akhlaur

Öne çıkan mesajlar

Yeni oyun arıyorum.Age of Shadows oynadım sevdim Age of Mythology sevdim Red Alert falan sevdim yine Rome Total War oynuyorum hala ama artık başka oyunlara da bakınmak istiyorum.Var mı bu saydıklarım tarz oyunlar?Yenilerden falan olabilir eskilerden çok sağlamlar olabilir.Baldurs gate i duydum çok iyi dediler tarzı nasıldır benzermi bu saydıklarıma oynasam mı falan?Açıkçası Saydığım tarzlarda çok beğendiğiniz oyunların hepsine açığım çok sıkıldım.Diablo da oynadım onu da çok sevdim.Warcraft falan da oynadım.Beni uzun süre götürebilen oyunlardan bahsediyorum tabi ki :p.Bir de az bi rainbow six yada splinter cell falan gibi oyunlar oynama hevesim var nasıl başlayayım neyle devam edeyim?Çok ihtiyacım var tavsiyelere valla.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni oyun? baldur's gate?

bir an kendimi 10 sene öncesine geri dönmüş gibi hissettim...

age of mythology, rome total war, red alert diyorsun, strateji oyunları söylüyorsun, baldur's gate alakasız kaçıyor çünkü kendisi rpg olur.
strateji istiyorsan yenilerden c&c 3, age of empires 3, medieval 2 total war felan var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
HoMM 5 iyiydi, zavkliydi campaigni filan da.ama homm deyince armageddon's blade yönetir bence.

Aynen ya eskiden kafede 2v2 xl harita + yeraltı açık 4.seviye bazen 5. seviye bilgisayara karşı oynuyoduk ve feci zevkliydi.

Gerçi 2v2 arkadaşlarla kapışmak var ya.1v1 bi yerden sonra bayıyo ama random map varsa süper.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...