Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlar insana ne kadar ?

Dolis

Öne çıkan mesajlar

3 yıl yabancı guildde oynadım :). Ventrilodan raid yönettim gerektiğinde :). Ve adamlarla normal bi şekildede konuşarak sohbet ediyoduk sence yeterli pratik olurmu WTB PRİMAL MANA' dan başka :) yunanistandaki arkadaşım 2 yıl önce beraber oynuyoduk çocuk hala çarıyo gel buraya tatile diye sosyal işler bunlar :) Ayrıca WTB yapmam kasarım ! :D

Edit: Kasardım artık geçti satılık acc var elimde bu arada 150 ytl 2 x 70 ehehuehu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bir nebze doğru. Bende ilk başlarda oyunlarla öğrenmiştim. Elimde sözlük questleri/seneryoları anlıyacam diye uğraşırdım. Fakat gramerden çok kelime dağarcığın gelişiyor.
Zaten geriside derste öğrendiğin cümle yapılarında bitiyor. Ondan sonrası ise sana bakıyor, bol bol ingilizce konuşacaksın. 4 yıl zorunlu ingilizce konuştuğumu hatırlıyorum.
Ama şöyle birşeyde var ki pratik yapmayı kestiğin anda yavaş yavaş unutmaya başlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yok be nippel sanmamda yunanistana bi çocuk içinde gitmem yaw :) kız olsa zaten gitmiştim 15 kere :). Bide evet pratik i bırakınca yavaştan unutuyosun ondan ben herkeze çeviri falan yapıyorum luzumlu luzumsuz :) biraz aktif tutmaya çalışıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın sınavdan kalacaksam tek sorumlusu wow dur.
Daha doğrusu SWE ler ve pyro dur
Beynime seed of corruption attı adam tek bir lafıyla git gide azalıyor ingilice bilgim.

i dont think leave anymore

Bunu bana niye yaptın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...