Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Google Chrome (Web tarayici)

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

about:memory yazarsanız şaşırıcaksınız çünkü hafıza istatistiğini veriyor hangi sekme ne kadar ram yemiş vs.

yer imlerini de yeni sekme açılınca üstte bir çubuk ile kullanabiliyoruz ama çok zorlayıcı olmuş. tamam pes ediyorum yer imlerini kalıcı bir şekilde üst çubuğa yerleştirebiliyormuşuz "ctrl + b" ile

lanet olsun basitliği haricinde karalayamadım :)

download için:

http://www.google.com/chrome/?utm_campaign=en&utm_source=en-blog-ogb&utm_medium=blog&brand=CHMP
Sosyal ağlarda paylaş

valla hız olarak opera ile başabaş gibi. ama testlere bakmak lazım, benim internet bağlantım üzerinden yaptığım ilk görüşe değil.

orta tuş pert! orta tuşla scroll yapamıyorum - verdim. sayafları kapattığınızda dedikleri gibi ram kullanımını inanılmaz derecede küçültmedi bende. spellcheck nereden kapanıyor bulamadım ama menu zaten rezalet. mouse gestures yok ve ctrl+z gibi bi undo da yok kapanan sayfalar için. yeni bir tab açıp onun üzerinden almak gerekiyor.

genişlik olayı harika olmuş. acaip rahatlattı beni.. omni bar cidden iyi! mesela boğaziçi kandillinin sayfasına gideceksiniz ama adresi bilmiyorsunuz. yukarıya sıkın işte. kandilli boğaziçi yazın adresi getiriyor. ama buradaki sf için plugin bulunamadı dedi.. firefox, maxthon ve opera ile açabiliyorum halbusi.
sayfa kapanma animasyonlarını sevdim çok. operadan'da şifre ve bookmark çekmemesi feci dezavantaj. buranın bile şifresini hatırlayana kadar 4deneme yaptım. wand'ım var rahat adamım, ctrl+entera basarım kardeşim ben!!111

bir ürünün betası için çok çok iyi. nedesem boş vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
about:memory yazarsanız şaşırıcaksınız çünkü hafıza istatistiğini veriyor hangi sekme ne kadar ram yemiş vs.

yer imlerini de yeni sekme açılınca üstte bir çubuk ile kullanabiliyoruz ama çok zorlayıcı olmuş. tamam pes ediyorum yer imlerini kalıcı bir şekilde üst çubuğa yerleştirebiliyormuşuz "ctrl + b" ile

lanet olsun basitliği haricinde karalayamadım :)

download için:

http://www.google.com/chrome/?utm_campaign=en&utm_source=en-blog-ogb&utm_medium=blog&brand=CHMP

negzel..
aslında biş diyeceğim yok ama quotelanmış kısmı mouse ile seçin bi.. çoook içerlerden tutmaya başlıyor. seçin altıntıladığım metini göreceksiniz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Firefoxdan alıştığım linuxde hayat kurtarıcı bir kaç eklenti var:

FoxyProxy, ChatZilla, DownThemAll!

Bunları karşılayabilen özellikleri var mı?

Sidebar var mı? Netten metin okurken widescreen gözleri tennis maçındaymış gibi sağa sola sürüklediğinden ve bookmarklara kolay erişmek için kullanırım onu da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...