Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Ericsson Türkiye'den çıkıyor

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

http://shiftdelete.net/site/200809035558/Sony-Ericsson-Yola-Devam-Ediyor.html

Sony Ericsson, Türkiye pazarından çekildiği dedikodularına bir basın duyurusu ile yanıt verdi. Küresel anlamda şirket kaynak ve operasyonlarını gözden geçiren firma, Türkiye çalışmalarının yeniden yapılandırılmasına karar verdiğini açıkladı. 1 Ekim'de yürürlüğe girecek olan kararla birlikte, şu ana kadar Türkiye, İsrail ve Azerbaycan pazarlarını yöneten İstanbul ofisi, bundan böyle Yunanistan, Balkanlar, Kıbrıs ve İsrail'in de bulunduğu Merkez Ofis'e rapor verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
samsung yönetir. nokiadan da kurtulacağımız gün yakındır.

nesini beyeniyorsunuz şu telefonun anlamam. Ne program atılıyor içine ne oyun ne de resim,video yollasan uyuşuyor. Hayatta samsung almam. ,
En önemliside çabuk bozulması.3 sene önce banyo yaparken buhardan bozuldu aldığım telefon çöp oldu. Ne ericsson da rasladım nede nokia telefonlarda böyle bişeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
ginaly said:
samsung yönetir. nokiadan da kurtulacağımız gün yakındır.

nesini beyeniyorsunuz şu telefonun anlamam. Ne program atılıyor içine ne oyun ne de resim,video yollasan uyuşuyor. Hayatta samsung almam. ,
En önemliside çabuk bozulması.3 sene önce banyo yaparken buhardan bozuldu aldığım telefon çöp oldu. Ne ericsson da rasladım nede nokia telefonlarda böyle bişeye.

telefonu telefon görevi yapması için kullananlar beğeniyor işte:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sony Ericsson Yola Devam Ediyor
Dünya çapında kaynak ve operasyonlarını gözden geçiren Sony Ericsson, Türkiye çalışmaları için yeni stratejiler belirledi. İşte firmanın Türkiye planları.

Sony Ericsson, Türkiye pazarından çekildiği dedikodularına bir basın duyurusu ile yanıt verdi. Küresel anlamda şirket kaynak ve operasyonlarını gözden geçiren firma, Türkiye çalışmalarının yeniden yapılandırılmasına karar verdiğini açıkladı. 1 Ekim'de yürürlüğe girecek olan kararla birlikte, şu ana kadar Türkiye, İsrail ve Azerbaycan pazarlarını yöneten İstanbul ofisi, bundan böyle Yunanistan, Balkanlar, Kıbrıs ve İsrail'in de bulunduğu Merkez Ofis'e rapor verecek.

Zirvede Kadro Değişikliği

Türkiye, Azerbaycan ve İsrail pazarlarının çok farklı büyüklük ve gelişim gösterdiğine dikkat çeken Sony Ericsson Türkiye Ülke Müdürü Roger Bolander, bu pazarları ayırmanın başarılı sonuç vereceğine inandıklarını ifade ediyor. Yeni yapılanmada Orta Avrupa Ülkeleri'nin başına geçecek olan Bolander'ın yerini, Ocak 2008'den bu yana Satış Direktörü olan Soner Cesur alacak.

Sony ve Sony Ericsson El Ele

Satış ve pazarlamayı ön planda tutan müşteri odaklı bir organizasyon olarak yeniden yapılandırılan Sony Ericsson, bu stratejinin bir parçası olarak yine İstanbul merkezli Sony Eurasia ile birlikte çalışacak. Tüm bu adımların sonucu olarak Türkiye ofisinde 15 pozisyonu kapatmak zorunda kalan Sony Ericsson, bu durumun ülkede büyümenin sağlanması ve bir sonraki seviyeye gelebilmesi için gerekli olduğuna inanıyor.

Bilgi İçin: Sony Ericsson
Yazan: Erhan Kahraman
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
oha küfür olmuş o resmen. nokia n serisi ile yavaş menüde çığır açtı. benim de z610i modeli telefonum daha bir kere menüde takılmadı. istediğim her yere girip çıkıyorum tıkladığım anda.

evet n serisi inanılmaz yavaş
n80 faln ve inanılmaz şarji yiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
S60v3 Smartphone telefonlarla Z610i kıyaslamak da bayağı mantıklı olmuş. Eskiden 8310'lar daha da hızlıydı o zaman, Nokia yönetir mi diyoruz?
genel olarak SE menüleri çok yavaş dendiği için kendimi örnek verdim. z610i 8310 ile aynı kefede değil yine de. SE'nin smartphone benzeri modellerini kullanmadım hiç ama n serisinden yavaş ise menüleri üretime harcadıkları paraya yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Smartphone olsun 3310 olsun abi, ben mesaj yazma menüsüne girmek istediğimde bekletmeyecek beni alet.

İsterse 123 megapiksel olsun, fotoğraf çekmek için karşımda poz verenleri 1 dakika bekletmemem lazım.

Telefonum kapalıyken, acil bi iş için açınca telefonun kendine gelmesi ve arama yapmam için 5 dk geçmemeli. Anında açılmalı.

İşte bu saydığım nedenlerde dolayı nokia telefon almam artık.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Smartphone olsun 3310 olsun abi, ben mesaj yazma menüsüne girmek istediğimde bekletmeyecek beni alet.

İsterse 123 megapiksel olsun, fotoğraf çekmek için karşımda poz verenleri 1 dakika bekletmemem lazım.

Telefonum kapalıyken, acil bi iş için açınca telefonun kendine gelmesi ve arama yapmam için 5 dk geçmemeli. Anında açılmalı.

İşte bu saydığım nedenlerde dolayı nokia telefon almam artık.

deli gibi katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

İhtiyaç ve tercih meselesi bunlar. Smartphone alma kriterleriniz pahalı olması, moda olması, ara sıra "yüksek megapixel" fotoğraf çekmek vs. ise biraz daha yavaş olan menüler handikap olacaktır. Çünkü onların asıl amacı fonksiyonellik, üzerine yükleyebileceğiniz programlar falan.

Varsa SE veya Samsung'un N95 8GB / N96 ayarında "ama menüsü 3310 kadar hızlı olan" smartphone çözümü onları kıyaslayalım, diğer türlüsü biraz faraziye oluyor çünkü. Gün gelir o kadar hızlı smartphone'lar da çıkar, şu anki teknoloji bu kadarına yetiyor.

Nokia bütün S40 telefon yelpazesini rafa kaldırdı da smartphone üreticisi oldu gibi konuşuyorsunuz bir de, antipatinizi dile getirmek için bahane arıyorsunuz gibi oluyor o zaman da :) N serisi sevmiyorsanız "normal" Nokia'lar da var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...