Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

bugün baya bi oynamışım save fln da atmadm dalgınlık,kupa maçı 2 uzatma oldu penaltılara kaldı 5er tane attık eşitlik oldu,gelen atıyo giden atıyo,seri penaltılara geldi,karşı rakip geldi topun başına geçti kaldı öyle vurmuyor topa play pause vs ne varsa tıkladm ilerlemedi saç baş yoldum tabe :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diyelim 1 milyona satılığa konulmuş bir oyuncuya 1 milyonluk teklif götürüyorum, kulübü acele etmeyeceğim karar vermekte diyip beni reddediyor, istediği fiyatın baya bir üstüne de çıksam yanıt aynı! Diğer tarafta ise başka bir kulüp gelip 980 bin veriyor, hemen onay alıyor bonservis için. Şimdi burada nasıl bir mantık ilüzyonu var, çözemedim açıkcası, aynı şekilde 350 bin değeri olan futbolcuya 8-9 milyon euro bonservis istemeleri de çok canımı sıkıyor. Yani maximum 2 katı istersin de, 25 katı para istemek nasıl oluyor? Biri açıklarsa sevinirim, bu arada 9.0.3 yaması yüklü ama database seçiminden 9.0.1 yaptım, devre arası transferleri sene başında olmasın diye. Bunu 9.0.3 seçsem, düzeliyor mu bu saçmalıklar?
Sosyal ağlarda paylaş

350k lık adama 8-9 istemesinde bir sakınca yok. Muhtemelen o adam genç ve potansiyeli 5-6 yıldızdır. E kulup'te bunun farkındaysa satmak istemeyebiliyor.

Yalnız o 1 m olayı harbiden saçmalık. Man city'den bir oyuncu alıcam adamlar 7m'e inter milan'a veriyorlar A.C Milan'ım bana 11 veriyorum acele etmiyoruz diyorlar. En son 12 m ve gelecek satıştan %40 verdim zorla kabul ettiler.Tabi ölsem satmam en kötü kontratı biter gider . Şerefsiz M. city keh keh
Sosyal ağlarda paylaş

bir sorum var
scoutlarım fantastik regenler buldu,17-18 yaşlarında fln
ama alsam u20de oynatamıyorum türkiyede,yabancıya izin yok
gelecek için çok iyi yatırım ama şu an için baya kazmalar doğal olarak
8 kişilik yabancı hakkımı onlara harcamakta saçma olur
alsam sizce loan edebilirmiyim onları? çürümesinler kulübede.
yahut hiç maç yapmasalar yine ptansiyellerine kavuşurlarmı
dafafs
ay bilemedim yardım lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

board yurtdışından feeder bulamadı oyuncuları kiraya yollayabileceğim

ayrıca uğraşıp didinip bulduğum 7 yıldızlı str koçu tony colbert yıldı 40k fazla para için beni bırakıp gitti,hemde favored personelinde adım yazıyordu
uyuz oldum
oyunun en iyi koçları aldım,2si 7,2si 6,geri kalanı 5 yıldızlıydı koçlarımın
ama her yıl birini çalıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ya diyelim 1 milyona satılığa konulmuş bir oyuncuya 1 milyonluk teklif götürüyorum, kulübü acele etmeyeceğim karar vermekte diyip beni reddediyor, istediği fiyatın baya bir üstüne de çıksam yanıt aynı! Diğer tarafta ise başka bir kulüp gelip 980 bin veriyor, hemen onay alıyor bonservis için. Şimdi burada nasıl bir mantık ilüzyonu var, çözemedim açıkcası, aynı şekilde 350 bin değeri olan futbolcuya 8-9 milyon euro bonservis istemeleri de çok canımı sıkıyor. Yani maximum 2 katı istersin de, 25 katı para istemek nasıl oluyor? Biri açıklarsa sevinirim, bu arada 9.0.3 yaması yüklü ama database seçiminden 9.0.1 yaptım, devre arası transferleri sene başında olmasın diye. Bunu 9.0.3 seçsem, düzeliyor mu bu saçmalıklar?

bunun sebebini bende bilmiodm. sinir oluodm ama çözdüm olayını.

transfer teklifi yaparken, cevap süresini "not set" diye ayarla. yani yarın bir hafta filan gibi şeyler yapma. default neyse ona getir hemen cevap gelio ve kabul ediolar. ben öyle elimden tuncayı kaçırdım işte :(

ama dean ashton ı aldm :p
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

bir sorum var
scoutlarım fantastik regenler buldu,17-18 yaşlarında fln
ama alsam u20de oynatamıyorum türkiyede,yabancıya izin yok
gelecek için çok iyi yatırım ama şu an için baya kazmalar doğal olarak
8 kişilik yabancı hakkımı onlara harcamakta saçma olur
alsam sizce loan edebilirmiyim onları? çürümesinler kulübede.
yahut hiç maç yapmasalar yine ptansiyellerine kavuşurlarmı
dafafs
ay bilemedim yardım lütfen

kiraya verebilmen şans sadece.

ben 08 de onları alıp atıodm u20 ye oynamasalarda gelişiolardu. bi şekilde bug oluyor bazen oynatabiliodum ama ana kadroda. yani diğer yabancılar sakatlanınca filan.

amma velakin 5 sene sonra türk olurlar zaten o zamanda 22 yaşında olur ana kadronda yer bulur :p
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Eğer transfere cevap süresini 1 gün ya da hemen aynı gün falan derseniz kabul etmezler. Hatta transfer sezonunun hemen başındaysanız falan 1 haftada bile hayır derler.

Diğer daha düşük teklifi yapan takım cevap süresini uzun tutuyor ya da not set diyor, böylece adamlar teklifi bekletiyorlar, daha iyisi çıkmayınca ona yöneliyorlar.

Siz de not set diyin (bazı takımlar hiç cevap vermeyebiliyor o zaman ya da geç cevap verebiliyorlar, olmadı transfer süresinin bitmesine yakın teklifi değiştirip change offerla cevap süresini kısaltırsınız) böylece sonunda size hemen cevap vermeleri gerekmeyeceği için karar verecekleri zaman da teklifiniz geçerli olacak sizin para daha fazla olduğu için sizi seçecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

ha birde iki oyuncu tavsiyem var asdfsa

Mustafa Sarp ve Uğur Demirkol

Mustafa Sarp'ı anlatmama gerek yok zatne herkes biliyorda yine de yazayım dedim,asıl Uğur Demirkol harika bir adam çıktı.

Beşiktaş'a genç sol bek aramalarına çıkmışken Ankaraspor maçında keşfettim,scoutlar alma dediler ama inat ettim ve aldım.Defansif olarak biraz yetersiz kalıyor ama hücümda çok feci işler yapıyor.Yavaş yavaş defansif olarakta gelişmeye başladı ama hücümda ciddi anlamda feci bir adam.Ligdeki 11 maçta 2 gol 5 asisti var şimdiden ve 7.30 ortalama ile oynuyor.Bekir İrtegun'u almıştım takıma onu kesmek zorunda kaldım.

Ayrıca Uğur-İbrarim T-Serdar Kurtuluş'la yaptığım üçlü savunmam ile de 13. maçlar sonunda ligin en az gol yiyen takımıyım (8 gol ile)

Gerçi onların önünde oynayan Sivok ve Mustafa Sarp'ın savunmaya katkıları tartışılmaz,özellikle Sivok ciddi anlamda kusursuz oynuyor.Bu sezon hazırlık maçları hariç oynadığı 20 maçta 8 gol 3 asisti var ve o da 7.34 ortalama ile oynuyor.

Takım iyidir,Leroy Fer'i aldım Hollanda u21'den ama patlak çıktı.Elden çıkarabilirsem iyi,çok istikrarsız oynuyor.Bir maç efsane bir maç rezalet,özellikle Avrupa maçlarında rezalet.

Bu arada kadro Türk ağırlıklı yaptım,lig için kusursuz bir kadro gibi nitekim 38 maçtır yenilmiyor,geçen sezondan kalanlarla birlikte fakat ŞL'de toplamda Chelsea'den 4,Rangers'tan 3 gol yedik,UEFA'ya kaldık neyse ki :)

Bakalım güzel gidiyor oyun asdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya atletico madrit resmen hack takım ya
ağlaya ağlaya dualar ettim,UEFA yarı finalinde bana çıkmasınlar diye
alternatigleri wolfsburgdu , halledilebilir
ama adını tam yazamadım markinyos zencisi,agüero,forlan(100 metreden gol atacak utanmasa),maksi rodrigez
resmen 11 tane fenerbahçe düşmanını toplamışlar sahaya salmışlar hadi pislik yapın diye
düşünüyom düşünüyom nası yenecem bilemiyorum.
ilk maçı 3-1 yendim ama resmen bal üzeri bal.
(orhan sam 50 metreden orta açıp topu kaleye soktu,oyunda bile dedi,"magnificent goal,not that he meant to" diye.
ne etcem bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

mustafa sarp ne ya :D
ilk sezonun sonunda 4.2m e nuri şahin'i aldım. şimdi bedeli 13.5m oldu.

şu anda aylık 350k dolar alıyor ve winner gibi maçlar çıkarıyor.

benim rekorum leo franco ile. geçen sezon 33 maçta 11 gol yedi sadece. 14 maç üstüste gol yemedik ligde. kupada 2 maç da dahil 16 maç türkiyede gol atamadı kimse :p
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

lan efe basıyorsun editleri gelip burada oynatıyorum diye hava atıyorsun

Olur mu lan 88 gol,88 gol oldu diyelim Jankovic'i 4 sezon internetten indirdiğim antreman programı ile kastırıp oynattım da öyle yükselmedi değerleri asdfsd

YEME LAN PATİYİ !!!!

aehu fmlde işler böyle abi ya, adebayor 9+ rating ve 2.0 gol ortalamasıyla oynuyor(du) ama artık 6. sezon yaşlandı adam çöktü :/ fml oynayan olsa adam gibi sohbet etcez ama onun topic inaktif, ben de buraya dadanıyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...