Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

hahaah bi hakem vardı daha önce avrupada maçımı katleden
deli olup OÇ diye not almıştım

arsenalle deplasman maçımı yöneteceği tuttu adamın
eyvah dedim
ama aadam maçta arsenalin penatlsını vermedi
semih şentürk bağıra bağıra ofsayttan gol attı
emirates'te arsenali çömdüm.
hakeminde yeni notu : KRAL
Sosyal ağlarda paylaş

Bursaspor ile başladım ben de.

yabancıların çoğunu şutladım. Fatih Sonkaya'yı aldım sağ beke. Ivankov'u da yolladım kiraya, gelmiş 32 yaşına. :D yerine 19 yaşında joao carlos diye yetenekli brezilyalı aldım. tutarsa casillas gibi oynar 20 sene. :D

Şimdi de çok iyi bir AMC arıyorum.

4-2-3-1 oynatıyorum. Kanat oyuncuları tamam da AMC yok takımda. Bakalım bulucaz inşallah 500 bin euroya falan. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

yabancıların çoğunu şutladım. Fatih Sonkaya'yı aldım sağ beke. Ivankov'u da yolladım kiraya, gelmiş 32 yaşına. :D yerine 19 yaşında joao carlos diye yetenekli brezilyalı aldım. tutarsa casillas gibi oynar 20 sene. :D

4-2-3-1 oynatıyorum. Kanat oyuncuları tamam da AMC yok takımda. Bakalım bulucaz inşallah 500 bin euroya falan. :D

celso borges, sergio mota.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

hahaah bi hakem vardı daha önce avrupada maçımı katleden
deli olup OÇ diye not almıştım

arsenalle deplasman maçımı yöneteceği tuttu adamın
eyvah dedim
ama aadam maçta arsenalin penatlsını vermedi
semih şentürk bağıra bağıra ofsayttan gol attı
emirates'te arsenali çömdüm.
hakeminde yeni notu : KRAL

Ahahah. Fm 08 de bana da buna benzer bir olay olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Ivankov yollanır mı yahu süper kaleci
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Masquerade said:

Ivankov yollanır mı yahu süper kaleci

abi yaşı 32. xD yoksa süper statları falan.

ben genç bir kadro kurmayı hedefledim.

Mesela Mustafa Sarp'ı da sattım. Adam durmak istemiyor, seneye de bitiyor sözleşmesi. Beleş gidicekti, 1.5M'e verdim.

Baya bir revizyon yaptım kadroda.

Aha söyle tablo;

bu da ilk resmi maçım. 2 yeni transfer, 2 gol, gg skibbe. xD (hoş, kalecim 3-4 tane mutlak gol çıkardı.)
Sosyal ağlarda paylaş

CM/FM kariyerimin ilk türkiye sezonu bitti. şampiyonluk dışında pek bi başarım yok :) ernst cisse sivok ve zapo yolcu sezon sonu. çok mutluyum cisse fenere gidiyor :P yerlilerden de ugur inceman , yusuf ve hakanı gönderiyorum.

defansa brezilyadan altın madeni gibi bir adam buldum. tek handikapı hafif yavaş. onun dışında 4 4lük defans. yanına da egemeni alıp defans ile işimi bitiriyorum.

orta sahaya ernst yerine bir adam alıcam , bir de ramires'e teklifler gelicek gibi , tutabilirsem onla devam edicem. olmazsa kacar'ı alıcam herthadan.

forvette de holoskoya talipler var. ayrıca bratudan istediğim verimi alamadım. bir devre daha bekliycem bratu için. yerine mevlütü alırım eğer başka bir takıma gitmez ise. alternatiflerim de mevcut. ayrıca mehmet topuz da gelicek.

şimdilik böyle durum :)
Sosyal ağlarda paylaş

aman ne yaman şeymiş transfer dönemi yaşamak beşiktaşla. sezon bitti , geldiğimden beri daha yeni 1 temmuz oldu. biraz abartmışım sanırım transfer olayını , kadro hafiften şişti :) devre arası baya bi adam satılır bu kadrodan :)

4 sol bek 3 sağ bek var takımda :) holosko 10 milyona sunderlande gitti , bratu 8 milyona bayerne. yerlerine mevlütle gignac aldım. (milevyski man city ye gitti şerefisz! :P ) sol kanata angel di mariayı almaya çalışıyorum şu anda. sağ kanat zaten namouchi'nin.

defansa da thiago helano gelicek iişallah , zapo ile sivok'un yerine. ayrıca ernst yerine de kacar geldi. aman ne yaman bir takımdır bu. hedefe şampiyonlar ligi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...