Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar o zaman şöyle yapalım , forumu da daha fazla kirletmemiş oluruz.

benim msn : tunch(at)hotmail.com , burdan ekleyin almak isteyenler , azmo da eklesin.

paranın bende toplanmaması daha işime gelir , bu aralar banka hesapları kapalı bizim , malum ticaret durumları.
Sosyal ağlarda paylaş

highdan bir aşağıdaki mediuma kadar yükseltin.. mevkiilere göre az buçuk bişeyler düşünürsünüz zaten (defans oyuncusuna shotting çalıştırmanın manası yok , tactics ve defending maksimuma yakın olmalı vs.)

bi de str ve aerobic , orta ayarı daha fazla vermemek lazım , en azından sezon ortasında.

bir de tavsiye , maç sonrasında yorulan oyuncularınıza 1 günlük rest verin. performanslarını baya bir etkiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:
high yapmamak lazım overall workload'u. onun dışında zaten tactics,ball control falan mouse üzerine gelince yazıyo ne işe yarıyor ona göre herkes ayarlıcak yapcak bişey yok gibi

çok abanınca adamlara maçlarda hmen yoruluyolar ve durmadan sakatlanıyolar, high anca adamın natural fitnessi ve staminası 15 üzeriyse olabilir bence
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de şaşırdım. Baktım değeri 5 milyon dolar gözüküyodu. ülen 2.5 de ben koyayım dedim 7.5a veriyorum alan var mı diye sordum 3-5 kulüp teklif yaptı da instant 7.5 veren bi porto vardı. Kimisi 24 ay diyo kimisi az para veriyo falan. Kabul ettim. Orkun da anlaştı gitti :D Sora yandım hatta. Ulan niye 7.5 dedim 10 desem alırlar mıydı ki diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

transfer sistemi geliştirilmiş hakikaten. kaç yıldır oynuyorum fmyi, ilk defa oyuncu takası sayesinde adam aldım. yasin çakmak+ 12 aya bölünmüş 2.5 milyon euroya mehmet topuz aldım. oyundaki kayseri yönetimi o kadar paragöz diil sanırım. bi de eduyu 9.5 milyona blackburne satıp, barcanın satılık listesine koyduğu caceresi de aldım takıma. transfer çok keyifli gerçekten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok. Ama bu sefer de fazla kolay olmuş.

Aslında çok kolay da deil de bize öyle geliyo bu kadar çileden sora yıllar süren :)

Bi de Güiza Baros Kewell üçlüsü saolsun Türk takımlarının (ilk 3ün tabii) repi artmış bayağı artık yıldızlar daha meyilli gelmeye.

Ha, hala Messi'yi getiremezsiniz tabii galatasaraya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...