Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nobre-Tuncay-Hooijdonk üçlüsü!!!

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

biz kaç attik ?
bizimde var o kadar bi 60 fln sanirim hatirlamiyorm.. attigimiz golleri saymiyorumda ben o acidan bi geregi yok yani sonucta 34 macta 34 gol atip sampiyonda olursun gol yememek suretiyle.. biseyi degistirmez.. sampiyon olursun sadece..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Gol krallığı ve istatistik denen bir olay var.
34 maçta 34 gol atarsan senin defansın süperdir ama forvetin berbattır. Forvet takviyesi gerekir. Burdaki mantıkla da Fenerbahçe bu kadar gol atıp şampiyon olamaz ise Defans takviyesi gerekir.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

O yönden haklısın ama Tuncay biraz kopuk oynuyor sadece.
Nobre ve Hoydonk iyi bir ikili oluşturdular.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

biraz konuyu değiştirecek ama söylemek istedim;
Beşiktaşın metin ali feyyaz ile oynadığı zamanın maçlarını izledim. O zamanlar da maçı izlerdim ama ufak olduğum için herşeyi anlamıyordum. Şimdi izleyinde fak ettim. Beşiktaş o zaman şimdikinden çok daha iyi futbol oynuyormuş. Yan top organizasyonları var. Kaleye ceza sahası dışından şu çeken var. Forvetlerimiz ayaklarına hakim oyuncularmış. Hava toplarına da hakimmişler.
Şimdi beşiktaşın ne yan top ile golü var ne de uzaktan şut ile golü var. Gollerin çoğu ya penaltı :-P ya da birinin ara pasıyla atılmış goller.
fenerde nobre hoidonk iyi bir ikili oldular. Tuncay çok kopuk oynuyor. Asıl mehmet yozgatlı sakatlıktan kurtulabilirse o 3 lü çok daha fazla gol atar.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

yalniz bu lakers'ta shaq'la kobe olmasaydidaki duruma donmus..takimi tasiyan her zaman 3-5 kisi olur..Yani her zaman on planda olanlardan bahsediyorum..Onlar eger bir takimda yoksa ( misal:Gs,gecen yil 2. yari fb) takim batiyor...Gayette dogal[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...