Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Başkanına futbolcusuna küfür eden adam stadıda doldurmaz dimi?
Demek ki öyle bişey yapmamışız.
Tükürdüğünü yalama konusunda ise;
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=70479[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

öyle bişi yapmadınız ha komik :)
stadı doldurmaya taktın stadı her türlü doldurmanız lazım çünkü bi şekilde tepkinizi en yakından belirtmeniz lazımdı bununda yeri stattı ama şimdi yönetim kral oldu dimi?
verdiğin link içinde bir kişinin yorumu geneli asla etkilemez bunu sende biliyosun ;)
neyse konu iyice saptı başka yorumda bulunmicam[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu'yu göklere çıkartıp sonradan ise tükürdüğünü yalamak oluyor bu biraz. Tabii bizim yaptığımız tükürdüğünü yalamak ise.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncusunu dövende dövenlerin sorunu. Ben dövmedim.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

[Bu mesaj Holyman tarafından 05 Nisan 2004 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende diyorum ki iki tane eşşeğin yaptığı hatayı tüm ahırdaki hayvanlara yüklemeyelim. Siz böyle yaparsanız bende aynı şekilde cevap veriyorum ve sonuçta bi yere varılmıyor. Yapılan bu hareket yapanın zekasıyla ters orantılıdır.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

samiyende verilen fener maçı öncesi 1-2 dakikalık görüntüler geldi aklıma şimdi, hani fonunda 'sen ağlama' şarkısı çalıyordu

ehe neyse, ben mutluluk hapı almışcasına maçla ilgili yorum dahi yapmicam[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere cogu sporda once sakatlanmadan dusmek ogretilir sabirin bacagı adamın belinin biraz altındaydı ve takla seklinde atlamasaydı belkide boynunun uzerine bile dusebilirdi...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

en komiği aziz yıldırımın çıkıp basın toplantısı yapmasıydı. mahuahu adam bi de mazlum rolüne büründü lol.

bi de diyor ki sinan engin inönüde kesin yyeneceğiz dedi. bu ne demek nasıl bu kadar emin olabiliyor.

be adam sen 11 puan gerideyken nasıl şampiyon olacağız diyordun? ali şen nasıl çıkıp fener 1. trabzon 2. bjk ancak 3. olur diyordu??
Sosyal ağlarda paylaş

Allah Galatasaray ın belasını verdi.
İlahi adalet işte bu olsa gerek.

Yıllarca 3 şampiyonluktan 2 si şike şaibe olan gs sonunda hakem hatalarını gördü ne demek olduğunu.
Şimdi gelir aslanlık yapar kükrersiniz.
Niye bir allahın kulu çıkıp zamanında
Bjk fb nin şampiyonlukları ellerinden alınırken hakem bize böyle böyle davrandı demiyor.
Diyemezdi çünkü.

Anlayın şimdi hakem hataları yüzünden neler çekiyormuş takımlar.
Nasıl yok oluyormuş milyon $lar yıllarca verilen emekler.
Yıllarca biz çektik başka takımlar çekti.
Şimdi anlıyorsunuzdur artık....

İlahi adaletin gücü.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 06 Nisan 2004 04:05 tarihinde demiş ki:
beşiktaş jimnastik klubü

vallahi doğru yani, baksanıza şu yasine. eğitimini iyi almış

Akıl etseydınız ilk siz kursaydınız jimnastik klubunu
herkes kurduktan sonra bizde bi spora el atalımla olmuyor bu işler.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...