Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

maraş dondurmacıları

aritra

Öne çıkan mesajlar

abi bu böyle olmayacak, bak astarı yüzünden pahalıya geliyor. bi külah için olcak şey değil bunlar. bak sen önden yaklaş, adamın dikkatini dağıt, böyle o dondurma kaplarına eğilip, abi biraz bundan, biraz şundan de. ben o arada arkasından yaklaşıp boynunu kırayım adamın. sonra itekleye itekleye dondurma arabasını götürelim. seyyar onların çoğu.
Sosyal ağlarda paylaş

thedevourer said:
Ben hiç yemedim bu dondurmadan harbiden bukadar zormu yemek :D

Yemek değil de, maraş dondurmacılarının alayı denyo olduğu için alması sorun oluyo biraz. Dondurmayı vermeden önce ille de işgence edicek yani

Hadi 5-6 yaşında çocuğu oynatsa tamam da... Eşşek kadar tiplere yapmaya kalkışınca tam dayaklık oluyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
"külahı peçete sar, dondurmayı da fıstığa bula ver" diyin..

o zaman hem o metal sopaya yapışmaz kolay kolay hem de adam gibi elle vermek zorunda kalır.

negotiation skill'inize de +1 puan yazar başarılı olursanız

O zaman da adam gibi elle vermiyorlar. Bilek hareketiyle dondurmayı ters çeviriyor. Başıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe o da iyiymiş. ama onun için de elinizi yavaş ve sakince uzatmak suretiyle yaklaşın.. arkadaş dondurmayı kaçıracaksa sert tutuyor olacaktır peteceyi. yoksa külah kayar gider.

elbette soğuk bi surat da işin olmazsa olmazı. "kredi kartı alır mısınız?" diyen yapışkanları uzaklaştırırken kullandığımız bıkkın ve "beni rahat bırak seni gidi low life form!" diyen surat ifadesi olması şart..

bu şartlar altında değil maraş dondurmacısı sirk palyaçosu bile size nanik yapmayacaktır.

gıcık maraş dondurmasını alın, sf 8'ten alınmıştır.
hayatınızı kontrol edin kitapları serisi vol iv. dasaaa yayıncılık 2009
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...