Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone Turkcell ile anlaştı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Sawer said:
mutlaka kontratlı satmaları lazım işte 350 milyon telefon ayda 50 ytlx8 ay tarzında bişi.

çok iyimser bi tahmin bence söyleyeyim.

Kırılmış 3G yok ama Türkiye de çalışabilen istediğin hattı takabileceğin ve konuşabileceğin 3G var, gittigidiyorda satılıyor mesela. Ufak bi sim aparatı ile beraber.

USA den iphone getirtme olayı yalan oldu evet. Zor biraz. Kontratsız satış yok, kontrat için de kredi geçmişi ile alakalı bişi lazımdı unuttum şimdi. Ancak kontrat yapıp sonra kontratı iptal ettireceksin, bu da cancel fee ödemeni gerektirecek, hayvan gibi pahalıya gelecek alet sana. Burada satılanların öyle olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:
Masticore said:
Dragonfire said:
kazıkcell, 8gb yi bile 900-1000$ aşağıya vermez. Kırılmış iphone ftw.

Kırılmış 3g diye birşey yok ama.

kırarlar onuda bi kaç haftaya dev-team mıydı neydı iphone ı kıranlar.
mesele kirilmasi degil, kirilir. da o kiracak 3g'yi nereden bulacaksin?

kontrakt yapip iptal edip alsan bi dert. italya gibi kilitli telefon satmanin yasak oldugu ulkelerden alsan cok pahali falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Dolarda artıyor gün geçtikçe hay ben bunlara ne diyim............. Güya tüm dünya ile aynı anda sahip olucaktık

artsın dolar sorun diil.

Turkcell telefonları 2-3 hafta önce getirdi türkiyeye, satışı için 26 sını bekliyolar sadece. Son haftadaki artıştan etkilenmedi yani telefonun geliş fiyatı.
Sosyal ağlarda paylaş

3G Amerika'dan alırsan 2 yıllık sözleşme imzalıyorsun AT&T ile, düz iPhone'da aktivasyon yaparken de sözleşme zorunluydu ama evde kırdığın için sorun değildi ama 3Gyi alıp eve yollatmıyorlar sözleşmeyi imzalamadan.Bende düz iPhone var gayet de memnunum EDGE el yakıyor zaten hızlı olsa ne yazar, beleşe Wi-Fi varsa girerim yoksa vazgeçilmezim değil yani sağda solda internet zaten GPS hayatımda kullanmadım kullanırsam da Google Maps yeterli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...