Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage ( Meyç ) Kasmak

Pakize

Öne çıkan mesajlar

Marveloth said:
Lorrotar said:
Marveloth said:
Frost %15 sansla freeze yapiyo. Fire da %10 sansla stun ediyo. Ben lvl kasarken her 2 mobbdan biri stun oluyodu ve extra 1 fireball spamliyodum. mobb yanima yaklasamadan ölüyodu. Alin biraz da burdan yiyin.

edit:lorrotar da amma yaglamis hani lol. Nedir patiye wotlk beta key geldi de en fazla yag cekene mi dagitiyo modlar.

Düsük mana farkiyla daha cok damage yapan bir build varken neden defansif bi build ile level aksayim ki. Sacma.

10 mobbda degil de 8 mobbda bir su icerim 4-5 tane fazladan büyüye sahip olurum.

yağlamış mı?konuştuğunuz adama dikkat edin diye dedim ben.hele sen yani.daha dün 70 olmuş wowa yeni başlamış oturup da bu konu hakkında yorum yapma.sorana da mage oynadım deme.daha bi bok bildiğin yok çünkü.yani topiklerini de takip ediyorum.sen level kasarken combata pyro atarak başlayan bi adamsın yani ne anlatıyosun.

Ben 4. chari 70 ledim dün lol. Hehe ay yarilicam.

1 senedir mage ile oynamiyorum Onu kasali 2 sene olucak nerdeyse pyro cast etmeyeli cok uzun zaman oluyo. Hayir nedir beni yerme cabasi onu anlamadim. Cok güldüm bu msjina. Hayir ben hala anlamadim. Bi mod ile konusurken neyine dikkat ediceksin ki. Mod iste.

MOD oldugu için dikkat et demiyorum.mage i falan burdaki çoğu kişi senden 40 kat fazla biliyodur o yüzden ona gidip de mage bilmiyo muamelesi yapma diye dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mobbun cani %5 kalinca sen eer fireball atmaya baslarsan cok gülerim xunn. Haha. Ezme güzel evladim insanlari. Ezip dalga gecerek sindirmeye calismayin birbirinizi. Bu oyun oynamak icin var. Adam eer frost sevmiyosa oynamaz, fire ile lvl kasinca aa ezige bak mi denmeli yani. Oyun lan bu haha. Oynamak icin var. +1 gün time played olsun insanin gönlü olsun nedir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
.ben de 3. mage imi oynuyorum hepsinde de frost kastım.fire da mana bitmiyo diyene de LOL diyorum..

Bi insan neden 3 mage kasar? Cevabi mrk etmiyorum.
Sen her charinda frost kasmisin, arada demisidir bi de fireball atim. "frostbuild ile" zaten komik bi deger görmen muhtemel olucaktir. Sonra demisindir "fire cok mana yiyo abi yaa" Devam et arkadasim. Kimse sana fire ile kas demiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

"Ben fire seviyorum, yavaş kasıyorum ama zevkle kasıyorum" hiç ama hiçkimsenin birtek kelime bile edmeiyeceği bir bakış açısı. Yani fire seven adam daha yazaş kasmayı ama zevk almayı tercih ediyor diye ne noop olur, nede salak.

Ama sen kalkıpta ben firela daha hızlı level kasıyorum çünkü fire dpste frosta 2 kat fark atıyor, frost fire karşısında pusuyor, fire ile manam bitmiyor frostun manası kadar dayanıyor dersen bu seferde herkes sana "hooop yavaş ol, atma din kardeşiyiz" der doğal olaraktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Mobbun cani %5 kalinca sen eer fireball atmaya baslarsan cok gülerim xunn. Haha. Ezme güzel evladim insanlari. Ezip dalga gecerek sindirmeye calismayin birbirinizi. Bu oyun oynamak icin var. Adam eer frost sevmiyosa oynamaz, fire ile lvl kasinca aa ezige bak mi denmeli yani. Oyun lan bu haha. Oynamak icin var. +1 gün time played olsun insanin gönlü olsun nedir yani.

Bir kere onu senin için demedim. Senin mage benim serverda, hatırlatayım, biliyorum senin karakterini. Geçen çıkıp "RP yapanların ortasına gidip soyunup dans ederim, bana ne benim RP'im bu." diyen adamsın sen. Tacizsin yani direk. Hiç o topicleri linklettirme bana.

%5 kala fireball kasmazsın, wand vurursun, scorch vurursun. Ama fireblast'ı %5 canı kalan moba atmak, aynı cana fireball atmaktan daha saçma bir hareket ama. Mobu o cana getirene kadar harcadığın manayı %5'ini götürmek için harcıyorsun sana da bravo.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Lorrotar said:
.ben de 3. mage imi oynuyorum hepsinde de frost kastım.fire da mana bitmiyo diyene de LOL diyorum..

Bi insan neden 3 mage kasar? Cevabi mrk etmiyorum.
Sen her charinda frost kasmisin, arada demisidir bi de fireball atim. "frostbuild ile" zaten komik bi deger görmen muhtemel olucaktir. Sonra demisindir "fire cok mana yiyo abi yaa" Devam et arkadasim. Kimse sana fire ile kas demiyo.

bi insan niye 3 mage mi kasar.cevabı merak etmesende söyliyim ben merak eden vardır belki.mageden başka class sevmiyorum da ondan.hepsini bi 40-50 ye kadar oynadım mage sevdim en çok.ilk mage ime 400 ytl verdiler tbc öncesi o mage e çoktu bile o para kabul ettim oyunu bırakcam diyerek.sonra yine kastım oyuna yeniden başlayıp bi süre sonra.sonra okul bilmemne derken satıp bu aralar yine kastım.

bu arada frost buildle fireball atmışsın falan muhahah ehehehh çok güldük,ne güzel dalga geçiyosun sen öyle bayıldım valla.benle mage konusunda dalga geçicek kapasitede bi adam olsan eyvallah dicem de 'yazık'dan başka bişey diyemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Hhaha zun deyince aklıma geldi

marvelot said:
Xhun haddini aşma. Ben rp'nin r sini yapmam wowda. Mazeret gerekirse söylerim deliyim meliyim diye. Savunma yapmaya tenezül bile etmem. Bu benim oyunum. Karşımdakiler de dungeohnda kestiğim mobblardan farksız. ha bi oyuncu ha bi bot. Yakın arkadaşlarım dışında ayrım yapmıyorum. Daha önce başka bi forumda da böyle bi muhabbet olmuştu. Sen istediğin kadar rp yap (sen den kastım rp yapan veya yapmayan tanımadığım herhangi bi oyuncu) benim için mobbdan farkın yok

sdghjasdjgas tipe bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:

demişsin frost sevmiyosa oynamaz diye.adam sevip sevmemeye göre oynicak olsa böyle bi topik açmaz.adam için farketmiyo ki demek hangisi daha hızlıysa onla kasiyim diye topik açıyor.

FROST DAHA HIZLI bunun sencesi bencesi yok göreceli bi kavram değil bu.real madrid bence ankaragücü'nden kötü demek gibi bişey bu.frost daha iyi yani sence bence ile alakalı bişey değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Lorrotar
@Ekmek
@xunn

Hişşş aloooo, kelimelerinizi dikkatli kullanın, yarın kasıp eşşek kadar hesap yapıcam, ben onu koymadın kapattırmayın sakın başlığı.

Yok Free, bu sefer kilide fırsat vermek yok, bitsin artık şu tartışma. Millet sağda solda abuk sabuk topiclerde konuya değinip duruyor, herkes "Ben haklıyım." modunda, şunu bir açıklığa kavuşturalım her laf söyleyene direk link verip kurtulalım. Gına geldi şu leveling'de Frost vs Fire tartışmasından.
Sosyal ağlarda paylaş

yine olmuş 8 sayfa. biri gelmiş matematik yapcam, deney tüpleri diyor, eski bir fire frost konusunda fire diye kesip atanlar gelmişler şimdi frost diyip fire diyenlerle kavga ediyorlar. arkadaşım neyini tartışıyorsunuz hala anlamıyorum frost ile fire arasında uçurum kadar fark yok ama frostun daha fazla artısı var leveling için. mage kasan arkadaşlarıma da önce frost ol diyorum gear denilen bişey henüz olmadığından dolayı ama adam mutlaka ikisini de deniyor, bir görmeli sonuçta belki diğeri ona daha çok uygun.. ki zaten level kasarken senin aklını kullanıp doğru işleri yapıp doğru yerlerde zaman kazanman daha önemli gidip de bir mobu dhaa hızlı kestim sen o mobu keserken ben çoktan kesmiştim su içiyordum falan muhabbetleri değil.
bu arada ben zamanında fire kastım frost bu halde değildi, 60-70 arası da fire kastım, 70-80 i de fire ağırlıklı kasıcam mevcut gearimdan dolayı.. elemental da olabilir bi görelim beta key gelsin de.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye koydun o resmi ? Şimdi herkes Forest Whitaker gibi oscarlık oyuncu olma mücadelesine girişecek :(

Hali hazırda lvl 33 mage charım var. Madem bu kadar çok konuşuldu ve bir sonuca varılmıyor savunduğunuz fire ve frost talent örneklerini verin bende size sonuçları + gözlemlerimi sunayım :) Boş tartışmalarada son vermiş olursunuz, herkes mutlu olur belki banada birkaç ay üzerine magele tekrar oynama isteği gelir :P
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Marveloth said:

Bir kere onu senin için demedim. Senin mage benim serverda, hatırlatayım, biliyorum senin karakterini. Geçen çıkıp "RP yapanların ortasına gidip soyunup dans ederim, bana ne benim RP'im bu." diyen adamsın sen. Tacizsin yani direk. Hiç o topicleri linklettirme bana.

Bu konunun rp ile ne alakasi var? Evet yapmiyorum ama Firebuild ile ne alakasi var? Eger bu forumda mod olsa zaten suana kadar baslik kitlenirdi. Alakasiz postlar uplanmis, millet birbirine hakaret ediyo. Fazlasini da beklemiyorum gerci. Böyle foruma böyle yönetim. Herkez birbirinin kankasi olunca.

%5 cani kalan mobba wand lol. Nie? instant cast özürlümüyüz? Bu char mage degilmi basamazmi bi blast. Ahh ahh. Alirsan karsina wow oynamaktan öss ye kayit yaptirmayi unutmus bi veleti olucagi bu. Bu ülkede sadece 1-2 kisinin basina gelmistir emin olabilirsin. Biri sensin. Hadi sen devam et rp yapmaya yapmayanla dalga gecmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem forumları yönetimi beğenmiyosun kapı orda seni tutan yokki hala durup burda ona buna laf atmaya çalışıyosun.
Ayrıca xunn da acıklamıs niye fireblast atmadığını. istediği kadar instant olsun mana efficiency degil, ondan dolayı kullanımı mantıksız (hızlı leveling açısından). Sen hala lol instant cast atmaktan acizmiyiz deyip dur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ahh ahh. Alirsan karsina wow oynamaktan öss ye kayit yaptirmayi unutmus bi veleti olucagi bu. Bu ülkede sadece 1-2 kisinin basina gelmistir emin olabilirsin. Biri sensin. Hadi sen devam et rp yapmaya yapmayanla dalga gecmeye.

Argümanı biten WoW engelli oyuncuyunun dramı. RP yapmak yapmamak kişinin seçeneğidir, ama RP yapanları harrasslayıp üstüne "Ben yaparım, ben de para veriyorum bu oyuna, benim de RP'im bu o zaman." diye public forumlara post atarsan alırsın ayarı.

Hayır oyundan hiç anlamadığını da biliyorum, bir daha bana gelip "Abi taktik ver, 1600 olamıyorum warlock'la bile." diye whisper attığında screenshot alır bu topiğe koyarım. İyiden iyiye hakaret etmeye başladın çünkü birşeyler açıklamaya çalışan insanlara. Boşuna parmakları yoruyoruz.

Ps: Şikayeti de bastım, o laf attığın yönetim kıçına tekmeyi basar, yakındır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...