Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 1 (Bitti, yoruma açık)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

Bone said:
bu mafia gamesi yeni gordum de fotoroman ile ne alakasi var ki bunlarin?

devamlı update edilmesi gereken postlar oluyor mafia'da.. ya da oyun içi veya dışı insanların attıgı hatalı postların editlenmesi icap edebiliyor.. azmo da elinde bu yetkilerin oldugu bölümde oynattı dogal olarak.. ben de hem basladıgı yerde devam etsin hem de gerektiginde azmo'ya editleteyim diye bu bölümde actım oyunu (genelde degisiklikleri yaptırdıgım kisi fizboz oldu gerci =))..
Sosyal ağlarda paylaş

Bone'un sordugu soruya karsilik:
Forum said:

Oyuncuların kendilerine özel oyun dünyalarını yansıttıkları mekanımız

bolumun aciklamasi bu, bu oyunlar da bizim oyun duyalarimiz ve size yansitiyoruz :) Ayrica Atmin krallarla konusup forum oyunlarinda bu bolumun kapsaminin icine girmesini rica edecem en yakin zamnada.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:
Bone said:

devamlı update edilmesi gereken postlar oluyor mafia'da.. ya da oyun içi veya dışı insanların attıgı hatalı postların editlenmesi icap edebiliyor.. azmo da elinde bu yetkilerin oldugu bölümde oynattı dogal olarak.. ben de hem basladıgı yerde devam etsin hem de gerektiginde azmo'ya editleteyim diye bu bölümde actım oyunu (genelde degisiklikleri yaptırdıgım kisi fizboz oldu gerci =))..

screenshotlu oyun görmeyi düşünmüştüm de hevesim kursağımda kaldı.
normal garbage oyunu olmuş "ateş ettim, vurdum" gibi birşey.

aslında bu oyunu oyundan screenshotlar alarak oynasanız (oynanılsa) çok daha renkli ve heyecanlı olduğunu düşünüyorum.
tabii biraz emek/uğraş gerekicek ama olsun :D

Azmodai said:
Ayrica Atmin krallarla konusup forum oyunlarinda bu bolumun kapsaminin icine girmesini rica edecem en yakin zamnada.

garbage'i tümden buraya mı taşıycaksınız yani? :S
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Spyro said:
Bone said:

screenshotlu oyun görmeyi düşünmüştüm de hevesim kursağımda kaldı.
normal garbage oyunu olmuş "ateş ettim, vurdum" gibi birşey.

aslında bu oyunu oyundan screenshotlar alarak oynasanız (oynanılsa) çok daha renkli ve heyecanlı olduğunu düşünüyorum.
tabii biraz emek/uğraş gerekicek ama olsun :D

Azmodai said:
Ayrica Atmin krallarla konusup forum oyunlarinda bu bolumun kapsaminin icine girmesini rica edecem en yakin zamnada.

garbage'i tümden buraya mı taşıycaksınız yani? :S

bone allah aşkına, yıllardır buradasın bu forumu kullaıyorsun trolluk ve muhalefet yapmış olmak için yorum yazma. Garbage ile alakası yok bu oyunların, bir çok community forumda hatta mafia oyunların kendisine ait bir bolümü vardır (bkz: somethingawful ve hyperioninvictus) hepsi GAMING alt forumunda oluyor ve bizde de OYUNLAR kısmının altındaki en uygun yer burası.

Forum oyunları garbagelık konular değildir, garbage saçma sapan konulardan alakasız geyiklerin döndüğü yerdir. Şikayet edeceğine bidahakı oyunun kayıtlarına gir sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...