Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 1 (Bitti, yoruma açık)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

Sona gelindiğinde sinirler gergindi. Artık hata yapma lüksleri kalmadığından dolayı saatlerce sürmüştü tartışma. Cuce ismi birkaç kez telaffuz edilmişti. Sly-One'ın katil olduğundan şüphelenenler de olmuştu ama bir türlü son karara varılamamıştı. Ne var ki, mesai bitimine yaklaşıldığında sabırsız polisler artık Cuce'nin infaz edilmesi konusunda anlaşmaya vardılar. Ölüm korkusundan mıdır bilinmez, karar çıktıktan sonra Cuce daha önce hiç akıllarına gelmeyen, geçmiş zamanda yaşanmış birkaç olay arasındaki bağlantıyı gördü. Arkadaşlarından da izni koparınca, bulduğu ipuçlarını bir bir anlatmaya başladı. Gerçekten bir yerlere varılıyordu ki Cons belinden çıkardığı tabancasının tetiğini tek bir kez çekti. Kafasından vurulan Cuce, oturduğu sandalye ile birlikte yere yığıldı. Sly ve zaugna, kan gölüne dönen manzaraya anlam vermeye çalışırken, sorgu odasının öteki ucundaki dory, "BOOM! Headshot!" diye bağırıp kahkahalarla gülüyordu. Artık her şey çok açıktı, iki masum polis çukura düşmüştü bir kere. Bu saçmalığa son vermek için davrandıkları silahlarını kullanamadan dory'nin kurşunlarına hedef olmuşlardı ne yazık ki.
Miami'nin görüp görebileceği en dehşetli seri katiller bir kez daha önlerindeki engelleri kaldırmıştı (kendi yöntemleriyle). Arkalarında tanık bırakmamış olsalar da bu şehir artık kendileri için güvenli sayılmazdı. İçlerindeki öldürme arzusunu devam ettirecekleri yeni bir yer bulmak için yola koyuldular...
Sosyal ağlarda paylaş

GG :P.. Pro-town takımının matematiksel olarak hiçbir şansı kalmadığı için oyunu bitirdim. Tüm oyunculara teşekkürler. Temiz bir oyun oldu (dory ve cons için özellikle =P). Umarım hoşnut kalmışsınızdır.

Oyunun kurulumu olarak 3. şık seçilmişti..

- 1 seri katil, 1 suç ortağı, 1 fbi ajanı, 1 doktor, 5 polis
- 1 seri katil, 1 suç ortağı, 7 polis
- 2 seri katil, 1 fbi ajanı, 6 polis
- 2 seri katil, 1 doktor, 6 polis

Son tura gelindiğinde ayakta kalan oyuncular:

1. Cons - Seri katil
2. dory - Seri katil
3. Sly-One - Polis
4. ZaugnaKhaldun - Polis

Önceki turlarda ölenler:

1. Asteroth - Polis (Gün 1 - Gündüz)
2. Azmodai - FBI Ajanı (Gün 1 - Gece)
3. tunca - Polis (Gün 2 - Gündüz)
4. Luriel - Polis (Gün 2 - Gece)
5. Cuce - Polis (Gün 3 - Gündüz)

Azmo öldürüldüğü gece tunca'nın kimliğini öğrenebilmişti. Sanırım, oyunla ilgili verilecek başka bilgi kalmadı. Ha tabi bir de..

..and the winner is the Pro-Mafia! :)

cons ve dory'i de tebrik ediyorum bu arada.. Kayıp vermeden bitirdiler oyunu =)..
Sosyal ağlarda paylaş

resmen birbirimizi yedik, adamlar kenardan baktı,

bide bu oyun için, söliycek bi iki şeyim var burdan sölesem olur sanırım.

saha oyunun noob'u olan bizler için oyun biraz fazla belirsizdi, elbet metamatiğe vurup denklemler cıkamak mümkün ama o daa ilrki oyunlarda olucak birşey sanırım. şimdilik daha az belirsizlik iceren oyunlar oynamak daha mantıklı geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

@cuce, oyunun orjinal forumlarında bi newbie oyununa girdim yeni.. o da buna benzer bir şekilde oynanıyor. genelde newbie oyunlarında random setup kullanıyorlarmıs cunku aksi durumda polisin kimliğini acık edip doktorun da onu her tur korudugu taktikler donebiliyormus. doktoru bulup öldürene kadar da is isten geciyormus mafya icin zaten..

iyilerle kötüler sayısı her kurulumda aynı oldugu icin bi sorun olacagını dusunmemistim ama bu oyun benim icin de deneme oldu.. eger istenirse rol dağılımı belli bir oyun da oynatabilirim tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...