Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dwarf Female'de güncelleme

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Dwarf Female çoğu kişi tarafından çok çocuksu göründüğü için Lineage II'nin yapımcıları ona daha yetişkin havası katmak için modeli yenilemişler. Resmi açıklama:
Extreme Female Dwarf Make-Over!
Due to the public outcry regarding the youthful appearance of female Dwarf character, NCsoft has decided to give the female character a more mature appearance.
Extensive studies were held to find the most appealing look for the brand new character, and we feel the community will be pleased with the results. As a sneak-preview, we are releasing an initial rendering to the community!
Resmi modelleme görüntüleri[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan female acmamısım yaw valla kıyısından gectik boyle olacaksa eskisi daha iyi .[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bu ne
hem japon hem de sakallı
LOL !

bi kere japonlar zaten kısa, hepsi dwarf, ayrı alt race açmak gereksiz.. asdads

sakala diyecek birşey bulamıyorum travesti kelimesine ayrı bir anlam katmışlar..[signature][hline]Sam, 01 Nisan 2004 01:14 tarihinde demiş ki:
cinsiyet ameliyatı gerek..
aslında fena fikir değil, bedavaya anime, oyun cd'leri felan da yollatırım kendime. bir araştırayım bakalım kaça patlıyormuş, kara bile geçilebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

eet bak o da var :D
blizzard owns :)[signature][hline]Sam, 01 Nisan 2004 01:14 tarihinde demiş ki:
cinsiyet ameliyatı gerek..
aslında fena fikir değil, bedavaya anime, oyun cd'leri felan da yollatırım kendime. bir araştırayım bakalım kaça patlıyormuş, kara bile geçilebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

uuha harbi bunedir yavv simdi olgunmu olmush bu heralde sahte maske takmish bi cuce(!) kizi bu
hehe
cuce disilerinin ole incecik bisi olmasi da komik gelio bana saten ilk gordugumde (cuce oldugunu bilemden once) bu hangi irk yav olmustum

[Bu mesaj Creel tarafından 02 Nisan 2004 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biizmkileden birinin dedigi gibi orc deil o barbar :)
otesi yok
orc dedign o kadar karizma olmaz be :P
adamlar deli yapmish
ama abartmishlar o ayri :)
ben humanlarin magelerine taktim nasil tosak gecilcek bi style ve voice tur o
hehe
tabi drow olunca bole olyo :)
bide elf disi buyuculerinin sesleri cok ii sanki liseli kız gibin :P[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...