Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman: Arkham Asylum

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

scarecrow bölümleri çok etkileyici, jokerin konuşmaları ortama tat katıyor.riddlerin bulmacaları oyun süresini uzatıyor.dövüşler sıkıcı olmamış.killer croc bölümü gördüğüm en ilginç bölümlerden biri olmaya aday.oyunun bu kadar mükemmel olmasına hala inanamıyorum.umarım daha sonraki oyunlarda bozmazlar ve başka süper kahraman oyunlarına ilham olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girdikten sonra Live accountuma giriş yapmak için basıyorum nickime Signing In de yazıyor fakat üyeliğe giriş yapmayıp işte save edemezsiniz online oynayamazsınız falan diye yazı çıkartıyor karşıma. Böyle bir durumla karşılaşmış olan var mı daha önce
Sosyal ağlarda paylaş

ayılarla dövüşlerin tıpatıp olması hoş diildi sadece. hep kenara kaç kafayı duvara geçirince git yanına vur falan. bi de son joker fight'ı baya boktan bence.

ama tabi bu ufak detaylar hariç oyun gerçekten mükemmel. bu kadar zevk alarak oynadığım sayısı bir hayli azdır
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
draedan said:

1.1 versiyonunda physx de eklenmis, ama her yeni mekana geciste kitleniyor. RELOADED versiyonunda sorun yok diyorlar, bende onu SATIN ALDIM , ama denemedim henuz. Var mi bu konuda bilgili olan.

reloaded versiyonu satın alınca içinden cd-key çıktı mı? benim satın aldığımda cd-key yok, kime başvurucam bilemedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
58i uğraşa uğraşa geçeceksiniz
o sağda ufak bir oyuk var oraya çıkın oradan görünmez duvarın üstünden atlamaya çalışın

videosu da var youtubda bunun arayın bulun invisible wall falan diye ama sonra da başka bi yerde takılma ihtimali var o yüzden çok umutlanmayın orayı geçtim bu sefer bi odaya girince boşluğa düşüyosunuz ve saveden başka çözümü yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...