Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
tunca said:
Arkadaşlar, bu kadar tartışmanın üstüne hala daha kendini göstermemiş olan Penn Duick ve Cuce arasından oyumu şimdilik Cuce'ye karşı kullanmaya karar verdim. kendisini göstermesi durumunda oyumu geri alıp Penn Duick'e verebilirim. şimdilik:
LINC OYU: CUCE
Efendiler, iste bahsettigim bu zihniyettir.

Cuce veya Penn Duick, belki de su an cocuklariyla balik avlamaya veya kiliseye gittiler. Ama, Tunca icin farketmiyor. Kan dokulecek olmasi hosuna gittiginden, kendini en koruyamayacak olani, sessiz kalani seciyor.

Hizli hareket etmekten yana degilim, biraz daha bekleyecegim cunku attigimiz her yanlis adim, bizi sonuca goturecek olmasina ragmen, bu vahsilere yarar da saglayabilir. Ama, su laflari soyleyen zihniyet bizim dusmanimizdir.

sende maşallah fırıldak gibi adamsın, demin masum olsalar bile katledilmelerinden bahsederken şimdi iyilik meleğimi oldun.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
kitana said:
Böyle düşündüğünü hepimiz biliyoruz ne ile suçlicaksın beraber paralel düşüncemiz olduğu iddalarını? Tabiki Lord'un ölümü ile başka ne ile olabilirki hepimizin ortak suçlamaları aynı değil mi?

Boşa neden arıyosun hala.

hayır orda sadece kişisel bi tespit var en ufak bi suçlama yok. bu panik nedenki?

Herhangi bi panik söz konusu değil.

Kişisel tespitlerini suçlamarın için koz olarak kullanıcaksın başka ne için kullanıcaksınki , bunu ikimizde biliyoruz. Aptalı oynamaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
tunca said:
Arkadaşlar, bu kadar tartışmanın üstüne hala daha kendini göstermemiş olan Penn Duick ve Cuce arasından oyumu şimdilik Cuce'ye karşı kullanmaya karar verdim. kendisini göstermesi durumunda oyumu geri alıp Penn Duick'e verebilirim. şimdilik:

Cuce veya Penn Duick, belki de su an cocuklariyla balik avlamaya veya kiliseye gittiler. Ama, Tunca icin farketmiyor. Kan dokulecek olmasi hosuna gittiginden, kendini en koruyamayacak olani, sessiz kalani seciyor.

Hizli hareket etmekten yana degilim, biraz daha bekleyecegim cunku attigimiz her yanlis adim, bizi sonuca goturecek olmasina ragmen, bu vahsilere yarar da saglayabilir. Ama, su laflari soyleyen zihniyet bizim dusmanimizdir.

ben hiç tepki göstermemiş kişilere oy vererek onları baskı altına almaya çalışıyorum. bu sayede belk bir hata yaparlar.. sadece benim oyum ile linç edilmeyecekleri aşikar, o nedenle panik yapmaya gerek yok. amacım kan dökmek değil suçluları bulmak.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
Penthesilea said:
tunca said:

sende maşallah fırıldak gibi adamsın, demin masum olsalar bile katledilmelerinden bahsederken şimdi iyilik meleğimi oldun.
Masum olanlar greater good icin olurlerse bu buyuk bir kayip olmaz, tam tersine sehit mertebesine yukselirler demek istedim orada.

Aciktan aciga boyle suclamalarla yaklasarak halki galeyana getirmeye calismak hos bir davranis degil.
Sosyal ağlarda paylaş

yetti canıma durum değerlendirmesi yapacağım.

okuyorum tüm yazılanları, bir daha bir daha okuyorum, hiçbirşey anlamıyorum. millet birbirini yiyor, sebebi yok. 3 kişi birbirine düşmüş, wall of textler dönüyor.

NOLUYORSUNUZ KUZUM. alıntılar yapıp ufak kelime oyunlarıyla insanları suçlamak yerine elle tutulur şeyler ortaya koymaya çalışın, benim elle tutulan birşeyim olmadığından ortalığı izliyorum ama kaosa sürüklüyorsunuz gittikçe.

hepinizi sakin olmaya davet ediyorum. bizim bu karmaşamızdan yararlanmalarına izin vermeyin!!!11
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Masum olanlar greater good icin olurlerse bu buyuk bir kayip olmaz, tam tersine sehit mertebesine yukselirler demek istedim orada.

Kesinlikle katılmıyorum.

Bakın arkadaşlar, henüz ilk günden hata yaparsak 4 masum ölecek diyorum.

Zaten 12 kişilik bir meclisimiz var ve bu meclisin neredeyse yarısının kasabanın aleyhine çalıştığını düşünürsek yapılacak en mantıksız şey "FOR THE GREATER GOOD!" diyerek fanatikçe suçsuz ve masum insanları öldürmektir.

Giden her masumun oyu hayati önem taşıyor, oysa ki öldürülecek olan kasaba düşmanlarının yedekleri var ve tek bir kişi kalsa bile bizim tamamımızın ortaklaşa verdiği kararı kendi başına alıp uygulama gücüne sahip.

Kurunun yanında yaşı yakmayalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
Tamam konuya dönelim. Herkesi Baluu nun benim msjlarıma verdigi cvpları okumaya davet ediyorum.

İnanılmaz bir derecede kendini korumaya çalışıyorsun, ancak henüz seni koruyan çıkmadı, belki de masumdursun, bunu zaman gösterecek, şimdilik.

LİNÇ OYU GERİ ALMA : Luriel

LİNÇ OYU : Penth

penth isminin uzun halini yazamadım bir türlü idare et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...