Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Önceleri kurt adam gerçeğinin peri masalı olduğuna hala bizim inandığımıza şaşırdığını söyleyen sen , ne zaman kurt adam olaylarını konuşmaya başladığımızda , Legbra nın ılımlı tavırlarını onun şüpheci biri olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledin en basitinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Lordumuzu kaybettik, ve bu bir kaza değildi, aramızdan biri ya da birileri Lordumuzu bizlerin ellerinden aldı, ve evet ben herkesi yeterince tanımıyormuşum demek ki, yoksa sen, tanıdığını mı iddaa ediyorsun ? Bu suçluları biliyor musun ? Sana nasıl güvenebilirim bunca şeyden sonra, o kadar yıllık komşumsun ve şimdi bana tanıyıp tanımadığımı soruyorsun ??
Sosyal ağlarda paylaş

Tam olarak endişelindiğim şey de buydu zaten, tıpkı suçlunun kim olduğunu biliyor gibi hareket ediyorsun, kimseyi suçlamıyorsun, ancak sessiz kalanları kolluyorsun, bir tür ortak çalışmanın ortasında gibisin, ben ise bu acılı olay sonrası herkese şüphe ile yaklaşmak zorunda olduğumu biliyorum, ve inan seni hiç tanıyamadığımı düşünmeye başladım.

LİNÇ OYU : Luriel
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
arkadaşlar biliyorum hepiniz Lord'umuzu kaybetmenin paniğiyle ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz ama birbirimizi suçlayarak hiçbir yere varamayız. Bireysel çatışmalar haline getirmektense bir grup halinde yakalamalıyız hainleri.

Beraber mi?

aramızda hainler olduğunun bilincinde değilmisin? onlarla beraber çalışıcağıma ölmeyi yeğlerim.

masumları tek tek asılmasından başka bir sonuç alınmayacağını da garanti ederim.

benim düşüncem belli , kurt adam gerçeğini bize yalanlayan her seferinde gündeme getirdiğimizde saçma sapan başkalarını yargılayıp , suçlayan elesso.

ama sabırlı davranacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
thelegbra said:
merhaba arkadaşlar :)

thelegbra said:
acınızı anlıyorum, suçlular içimizde ama daha hiçbirşey belli olmadan bu kadar agresifliğe gerek yok. ateş düştüğü yeri yakarmış diyorum.

demin merhaba derken sırıtıyodun, ne bu şimdi ılımlı insan önemseyen insan ayakları.

tabii ki önemsiyorum ben de bu kasabanın bir parçasıyım. o başlığa merhaba mesajıydı smileye takılmayalım lol :D
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Önceleri kurt adam gerçeğinin peri masalı olduğuna hala bizim inandığımıza şaşırdığını söyleyen sen , ne zaman kurt adam olaylarını konuşmaya başladığımızda , Legbra nın ılımlı tavırlarını onun şüpheci biri olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledin en basitinden.

legbranın etrafa gülücükler saçtıktan sonra bide öğüt falan vermesiydi benim derdim. evet kurtadamlar bencede var

(vahiy geldi inandım : p,halbuki deniz baykal rpsi yapıyodum).
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
elesso said:
thelegbra said:
merhaba arkadaşlar :)

thelegbra said:
acınızı anlıyorum, suçlular içimizde ama daha hiçbirşey belli olmadan bu kadar agresifliğe gerek yok. ateş düştüğü yeri yakarmış diyorum.

demin merhaba derken sırıtıyodun, ne bu şimdi ılımlı insan önemseyen insan ayakları.

tabii ki önemsiyorum ben de bu kasabanın bir parçasıyım. o başlığa merhaba mesajıydı smileye takılmayalım lol :D

bak hala sırıtıyo

(sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
benim düşüncem belli , kurt adam gerçeğini bize yalanlayan her seferinde gündeme getirdiğimizde saçma sapan başkalarını yargılayıp , suçlayan elesso.

ama sabırlı davranacağım.

nedir bu elesso takıntın? açık açık benim düşüncem belli demişsin.. gören de sevgilini elinden çaldı zanneder
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...