Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

dory said:
oha ilkeye kesinlikle katilmiyorum.

400 yil once doktoru boyle harcamistiniz!
yapmayin yine be!
bir doktor gider bin doktor gelir.
onemli olan gelecek nesillere parlak bir gelecek birakmak, guven icinde yasamalarini saglamak.

kanla beslenen ve karanlik tanrilarina kan sunan insanlar var aramizda, bu katliamin da sorumlulari. dogalari geregi, gerek hayvansal icguduleri, gerek tanrilarinin memnuniyeti icin olabildigince kan akitmaya caliscaklardir. Yani, hizli bir sekilde idam isteyen ve saldirgan davrananlarin, sehre tehdit olduklarini dusunuyorum.

kaldi ki, gunahsiz olsalar bile sehir gelecekteki potansiyel provokatorlerinden kurtulmus olur. her sehir uyesinin sehre yarari oldugunu da soylemek dogru olmaz sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimliğini farkettiğim andan itibaren, değişik bir strateji izlemeye başladın, önce kabullendin ve düşünmek için zamana ihtiyacın olduğunu söyledin, bir süre sessiz kaldın, ve şimdi savunmaya geçiyorsun, sanırım herşey gayet açık.

Luriel, suçunu itiraf edersen, seni lime lime etmek yerine, kafana bir kurşun sıkar geçeriz, acısız bir ölüm teklif ediyorum sana, ne dersin ? Suçunu itiraf etmeye hazır mısın ?
Sosyal ağlarda paylaş

valla o doktorun 4 nesil oncesinin ninesiyim ben
o doktor diyo ki
"cikma karsima sacini basini yolmiyim senin"
deli mi ne ayol.

şu politikanin ne kadar kotu oldugunu anlamis olmanizi umuyorum arkadaslar.
masum kani akitip sonra da aa tüh demek cok sacma
sonra kitananin 5 kusak sonrasi gibi olursunuz
fail derler.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
dory said:
oha ilkeye kesinlikle katilmiyorum.

400 yil once doktoru boyle harcamistiniz!
yapmayin yine be!
bir doktor gider bin doktor gelir.
onemli olan gelecek nesillere parlak bir gelecek birakmak, guven icinde yasamalarini saglamak.

kanla beslenen ve karanlik tanrilarina kan sunan insanlar var aramizda, bu katliamin da sorumlulari. dogalari geregi, gerek hayvansal icguduleri, gerek tanrilarinin memnuniyeti icin olabildigince kan akitmaya caliscaklardir. Yani, hizli bir sekilde idam isteyen ve saldirgan davrananlarin, sehre tehdit olduklarini dusunuyorum.

kaldi ki, gunahsiz olsalar bile sehir gelecekteki potansiyel provokatorlerinden kurtulmus olur. her sehir uyesinin sehre yarari oldugunu da soylemek dogru olmaz sonucta.

masum insanların sırf heyecanlı olmalarından dolayı ölmelerini istemek? orta çağın ortasında nasıl bi zihniyet bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece Baluu nun Luriel e yaptığı asılsız suçlamalara yorum yaptım , herhangi bi paralel düşünce gördün mü?

Açıkçası bana yaptığım sebepsiz suçlamalar , Luriel ile boş neden ile paralel düşündüğümüzü düşünüp ortak birşeyler planlayıp bazı şeylerden sorumlu olduğumuzu düşünmen , kurt adam konusu açılınca konuyu değiştirip başkalarına yönelmen benim için yeterli şüpheli nedenleri.

Herhangi bir acelem ya da suçlama nedenim yoktu ; ama bunlardan sonra senin Lord'un ölümü ile alakan olduğunu düşünüyorum. Masum ve bir kasaba insanı için fazla agresif, düşüncesiz ve soğuk kanlısın. Bunca beraber yaşadığım kasaba halkına hiç teşkil etmiyorsun.

LİNÇ OYU : ELESSO
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Ben sadece Baluu nun Luriel e yaptığı asılsız suçlamalara yorum yaptım , herhangi bi paralel düşünce gördün mü?

Açıkçası bana yaptığım sebepsiz suçlamalar , Luriel ile boş neden ile paralel düşündüğümüzü düşünüp ortak birşeyler planlayıp bazı şeylerden sorumlu olduğumuzu düşünmen , kurt adam konusu açılınca konuyu değiştirip başkalarına yönelmen benim için yeterli şüpheli nedenleri.

Herhangi bir acelem ya da suçlama nedenim yoktu ; ama bunlardan sonra senin Lord'un ölümü ile alakan olduğunu düşünüyorum. Masum ve bir kasaba insanı için fazla agresif, düşüncesiz ve soğuk kanlısın. Bunca beraber yaşadığım kasaba halkına hiç teşkil etmiyorsun.

LİNÇ OYU : ELESSO

koyu yazılmış yere dikkatini çekerim, benim ağzımdan böyle bişey çıkmışmı? sadece dikkatimi çeken bişeyi belirttim.

kurt adam inanıp inanmama meselesine gelirsek artık inanıyorum(vahiy geldi asd) ki şöyle bi durum var kurtadam olsam kendi üzerime böylesine dikkat çekiceğini bildiğim bişeyi söylermiyim? aksine kurtadamın k'sini ağzıma almam .
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
Arkadaşlar, bu kadar tartışmanın üstüne hala daha kendini göstermemiş olan Penn Duick ve Cuce arasından oyumu şimdilik Cuce'ye karşı kullanmaya karar verdim. kendisini göstermesi durumunda oyumu geri alıp Penn Duick'e verebilirim. şimdilik:
LINC OYU: CUCE
Efendiler, iste bahsettigim bu zihniyettir.

Cuce veya Penn Duick, belki de su an cocuklariyla balik avlamaya veya kiliseye gittiler. Ama, Tunca icin farketmiyor. Kan dokulecek olmasi hosuna gittiginden, kendini en koruyamayacak olani, sessiz kalani seciyor.

Hizli hareket etmekten yana degilim, biraz daha bekleyecegim cunku attigimiz her yanlis adim, bizi sonuca goturecek olmasina ragmen, bu vahsilere yarar da saglayabilir. Ama, su laflari soyleyen zihniyet bizim dusmanimizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

kitana said:
Böyle düşündüğünü hepimiz biliyoruz ne ile suçlicaksın beraber paralel düşüncemiz olduğu iddalarını? Tabiki Lord'un ölümü ile başka ne ile olabilirki hepimizin ortak suçlamaları aynı değil mi?

Boşa neden arıyosun hala.

hayır orda sadece kişisel bi tespit var en ufak bi suçlama yok. bu panik nedenki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...